Tower Bridge Sergi Londra Ziyaret

Posted on

Tower Bridge Sergi Londra Ziyaret
Tower Bridge en tanınmış dünyada köprüler ve yüksek yürüyüş yolları Londra manzarasına etkileyici biridir. inşa edildiği zaman, Tower Bridge büyük ve en sofistike baskül köprü şimdiye kadar yapılmış oldu ( “baskül” “ileri-geri” için Fransızca gelmektedir).

Yüksek Walkways

Tower Bridge Sergi iki yüksek yürüyüş yolları üzerinde (açılış bölümünün üzerindeki) ve daha sonra Motor Odalarda aşağıda. Tüm alanlar tamamen erişilebilir ve yüksek yürüyüş yolları kadar almak (ve tekrar geri adım) bir kaldırma / asansör var.

İki yüksek yürüyüş yolları ve personelinden bazı büyük görünümleri bilgili yani soru sormak yapmak alabilirsiniz. şimdi yol ve aşağıda nehir görebilirsiniz ortada bölümler vardır bu yüzden Tower Bridge cam zemin hem yürüyüş yolları üzerinde 2014 yılında eklenmiştir. Bu çok daha fazla ziyaretçi getirdi ve onu yukarıdan görmek için ziyaret edebilirsiniz olmadığını görmek için Tower Bridge asansör kez kontrol değer.

Hemen sosyal medya fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz böylece yüksek yürüyüş yolları üzerinde ücretsiz wifi de bulunmaktadır. Artı, bir var indirmek için ücretsiz bir uygulama telefonunuza veya iPad’inizde köprü zam görmeye ziyaret ederken gerçek bir köprü asansör görmüyorum durumda.

yüksek yürüyüş yolları da sınavlar ve bilgiler için dokunmatik ekranlar gibi birden çok dilde görüntüler var.

Fotoğraf kesinlikle cesaretlendirmemişti ve küçük ‘kamera pencereler’ sen manzaraları fotoğraf çekmek için açabilirsiniz vardır.

Ne bekleyebileceğinizi

kuzey kulesinde bilet ofisi itibaren, yüksek yürüyüş yolları, Thames nehri üzerinde 42 metre kadar biri bir asansör (lift) ile başlar. asansör görevlisi yüksek yürüyüş yolları üzerinde ne olacağını açıklıyor. Kuzey Kulesi’nde kadar, köprü tartışırken portreler konuşurken John Wolfe-Barry Horace Jones ve Kraliçe Victoria animasyonlu bir video var ve nasıl ortaya çıktı. Çok ilginç ve bilgilendirici henüz eğlenceli.

Üst ucu:  Eğer ilk Londra Kulesi büyük bir görünümü için, varmak kuzey kulesi, içinde pencereden dışarı bakın.

inanılmaz bir manzaraya sahiptir iki yüksek yürüyüş yolları vardır ve Tower Bridge tarihini açıklamak için bazı işaretler vardır. Eğer topikal şeyler öğrenmek, böylece yürüyüş yolları birinde geçici sergi genellikle yoktur. Ben Thames gelgit 9 metre derinliğinde ve köprünün altında yaşayan balıkların 100 tür var keşfetti.

Asansör (lift) güneye kulesinden ve seviyesini köprü götürür. Oradan, kaldırım (kaldırım) boyalı mavi bir çizgi takip bazı adımlar inmek ve Victoria Motor Odaları girin. Eğer köprünün sonuna kısa bir yürüyüş adımları yönetemez ve sola sola, sola ve eğer aynı noktaya ulaşmak gerekir.

motor salonlarında hidrolik güç hakkında öğrenebilirim ve Victoria mühendisliğinin bu başyapıtı hayran. Tower Bridge elektrik enerjisi olarak değiştirildi 1976 yılında 1976 yılına 1894’den kullanılan buhar ve hidrolik güç 6 aşamaları hakkında bilgi edinin.

Ziyaretiniz Londra hatıra bol satan küçük hediyelik eşya biter.

Ziyaret Süresi:  1,5 saat

Köprü Asansörler

Tower Bridge buhar tarafından desteklenmektedir edildiğinde 600 kez yılda kaldırdı ama şimdi yaklaşık 1000 kez yılda yükseltilir elektrik motorları tarafından desteklenmektedir. Tower Bridge geçmesine boylu gemileri, yolcu gemileri, savaş gemileri ve diğer büyük zanaat izin kaldırmaya ihtiyacı vardır.

Tower Bridge Geçmişi

1884 yılında Horace Jones ve John Wolfe Barry Tower Bridge inşa etmeye başladı ama Horace Jones bir yıl sonra öldü. Barry devam etti ve o inşa etmek 8 yıl sürdü. 432 erkek köprü inşa etmek kullanıldı ve 8 yıl içinde, sadece 10 erkek o zamanlar hiçbir sağlık ve güvenlik kuralları vardı gibi oldukça istisnai olduğu öldü.

İki büyük iskele inşaatı desteklemek ve İskoç çelik 11.000 ton hepsini bir araya tutan 2.000.000 perçinler ile, Towers ve Yürüme Yolları için bir çerçeve sağladı etmek Nehir yatağının içine batmış gerekiyordu. Bu daha sonra Cornish granit ve Portland taşlarla bezenmiş edildi; Her iki temel çelik işi korumak ve köprü bir daha hoş bir görünüm vermek için. Galler Prensi 1894 30 Haziran Tower Bridge açıldı.

yüksek yürüyüş yolları, başlangıçta tamamen açık olduğunu hiç çatı veya pencere yani. Köprü ağır yükleri ile merdivenlerden yukarı gitmeden ziyade büyüdü insanların sokak seviyesinde beklemeyi tercih olarak 1910’da onlar kapalı idi.

Köprü artmaya başladı Aralık 1952 tarihinde 28 sayı 78 çift katlı otobüs durmadı. Sadece diğer Baskül üç ayak damla temizlemek başardı. Fotoğrafı yok var ama bir sanatçının gösterim etkinliği ölümsüzleşti.

1976 yılında, Tower Bridge Kraliçe’nin Gümüş Jubilee (Kraliçe olarak 25 yıl) kutlamak için kırmızı, beyaz ve mavi boyalı. yani önce bir çikolata kahverengi renk oldu.

2009 yılında serbest stil motokros yıldızı Robbie Maddison gecenin ortasında bir açık Tower Bridge üzerinde bir backflip gerçekleştirdi. Onun bisiklet Motor Odalar sergileniyor şimdi.

Ziyaretçiler için Bilgiler

Açılış saatleri:

  • Nisan-eylül ayları: Yaz Saatleri 10:00 – 17:30
  • Kış saatler: Ekim Mart: 09:30 – 17:00
  • 24 Aralık ve 25 kapalıdır. 1 Ocak’ta 10 am açıktır.

Adres:  Tower Bridge Sergi, Tower Bridge, Londra SE1 2UP

Resmi Web Sitesi:  www.towerbridge.org.uk

En yakın metro istasyonuna:

  • Tower Hill (nehrin kuzeyindeki)
  • Londra Köprüsü (nehrin güney)

toplu taşıma araçları ile rotanızı planlamak için Yolculuğu Planner veya Citymapper uygulamasını kullanın.

Biletler:  Tower Bridge Sergisi için bir ücret yoktur. Bkz son giriş fiyatları .

Bir Londra Pass elde ve ona daha iyi bir değer gün dışarı yapmak için Londra Kulesi ile Tower Bridge Exhibition bir gezi birleştirerek tavsiye ederim.

Nerede Yerel Yenir:

Yerel turistik yerler:

  • Londra kulesi
  • HMS Belfast
  • golden Hinde
  • Tate Modern
  • London Eye.

Ayrıca Kule Köprüsü üzerinde Aşk kilitleri ve Londra’da diğer yerlere bakabilirsiniz.