Tower of London – historia i Wstęp

Posted on

Tower of London - historia i Wstęp

The Tower of London była domem dla królów i królowych Anglii przez wiele lat. (Pałac Buckingham jest oficjalną rezydencją władcy London w Wielkiej Brytanii od 1837 roku)

The Tower of London było więzieniem i wiele znanych więźniów odbywały się tam w tym Sir Walter Raleigh – był przetrzymywany w Krwawej Wieży przez 13 lat, ale wykorzystał swojego czasu pisząc The History of the World (opublikowany w 1614) oraz rosnącego tytoniu na Tower Green. The Tower of London odbyło więźniów z klas średnich i wyższych, więc nie ma lochy.

publiczne egzekucje odbywały się na Tower Green, w tym dwóch żon Henryka VIII: Anne Boleyn i Katarzyna Howard.

The Tower of London był niegdyś otoczony murami obronnymi i fosą. Fosa jest obecnie osuszone i latem są imprezy i koncerty odbywają się tu i tam w zimie jest Tower of London Ice Rink.

Biała Wieża była pierwotna Tower of London i obecnie mieści się wystawa broni i zbrojownia. Został zbudowany przez Wilhelma Zdobywcę od około 1080 do 1100. Przyniósł swoją używaną kamień z Francji do budowy wieży.

Beefeaters

Tower of London przewodnicy są Yeomen Warders którzy mieszkają na wieży. Są one lepiej znany jako Beefeaters, które naszym zdaniem pochodzi od kiedy ich zadaniem było skosztować potraw króla, aby sprawdzić, że nie został otruty. W Yeomen Warders są ekspertami na wieży i chętnie odpowiedzą na Państwa pytania. Zapewniają one również bezpłatne wycieczki z przewodnikiem, dołączoną do biletu.

kruki

Kruki są jednym z „musi widzi” na wycieczkę do Tower of London. Legenda mówi, że jeśli kruki kiedykolwiek opuścić to monarchia spadnie, Biała Wieża w Tower of London będzie kruszyć i wielka katastrofa spotka Anglię. Kiedykolwiek przesądny, nie ryzykować i Ravens mieszkali w wieży od Charles II kazano tę opowieść. Są one chronione nawet królewskiego dekretu. Każdy z kruków ma kolorami zespół nóg. Podnieść identyfikacyjny ulotkę Raven więc można sprawdzić swoje nazwy.

Tower of London Godziny otwarcia

1 marca – 31 października

 • Wtorek – sobota: od 9 – 17:30
 • Niedziela i poniedziałek: 10h – 17:30
 • (Ostatni wstęp: godzina siedemnasta)

1 listopada – 28 lutego

 • Wtorek – sobota: od 9 – 16:30
 • Niedziela i poniedziałek: 10h – 16:30
 • (Ostatni wstęp: godzina szesnasta)

Otwarte codziennie, z wyjątkiem 24-26 grudnia i 1 stycznia.

Pozostawić na 2-3 godziny do wizyty.

Jak dostać się do Tower of London

Adres:  Tower of London, Londyn EC3N 4AB

Numer telefonu:
0844 482 7799 (9 am-5pm) (od Wielkiej Brytanii)
+44 (0) 20 3166 6000 (poza Wielką Brytanią)

Web: www.hrp.org.uk

Najbliższa stacja metra: Tower Hill.

Użyj Journey Planner , aby zaplanować trasę komunikacją miejską.

Autobusy: 15, 42, 78, 100 i RV1.
Riverboat : Od Charing Cross, Westminster, Tower lub Greenwich Pier.

Zobacz oficjalną stronę po więcej opcji transportu.

Tower of London Bilety

Można kupić bilety z www.hrp.org.uk ale polecam The London Pass, który obejmuje wejście do Tower of London. The London karnetów daje dostęp do zabytków, galerii, muzeów i wiele więcej – wszystko za jedną opłatą. Wystarczy wybrać liczbę dni trzeba przepustkę i jest nawet opcja kupić przepustkę do transportu kombinowanego w Londynie też.

Jak zaoszczędzić pieniądze na bilety do Tower of London

 • Kup The London Pass, który daje nieograniczony wstęp do mnóstwem najpopularniejszych atrakcji Londynu, w tym Pałacu Hampton Court, Pałac Kensington i Tower of London. Dowiedzieć się więcej o Londyn Przełęczy Internecie.
 • Kupić pałace królewskie uchodzić za Hampton Court Palace, Pałac Kensington i Tower of London.
 • Rezerwacji z wyprzedzeniem na oficjalnej stronie jak rabaty są czasami dostępne.

Można rozważyć podobne rezerwacja  Prywatna piesza z Tower of London i Tower Bridge .

Również może chcesz spróbować wycieczkę VIP z wyłącznego dostępu do Tower of London, katedry St Paul i The Shard.

Tower of London Visitor dla zwierząt

Sklepy z pamiątkami

Można kupić prezenty od pięciu sklepów w Tower of London, w tym ekskluzywne produkty inspirowane przez Crown Jewels, wieży i jej mieszkańców: kruki i Beefeaters. Wieża Shop to sklep flagowy przez głównego wejścia, więc można robić zakupy pamiątek, nawet gdy nie odwiedzają.

Nowa Restauracja Zbrojownia

Nowi Armouries rozpoczął życie jako magazyn kiedy został zbudowany w 1663 roku, ale obecnie głównym restauracja wieży. Menu obejmuje 1000 lat historii w Londynie i jest świętem bogatych i różnorodnych rynkach żywności stolicy. Jest samoobsługa licznik Brick Lane dla szybkich ukąszeń i Covent Garden, gdzie można oglądać szef kuchni stworzyć wybraną sałatkę lub sery i wypieki na Borough Market. Old Billingsgate ma gorące posiłki rybne i Smithfield ma pieczeni. Pozostawienie Leadenhall z makaronu i dania wegetariańskie. Podobnie jak rynki w Londynie, tam coś dla siebie w tym posiłki dla dzieci.

apostrof Kiosk

Położony na Tower Wharf, na zewnątrz wieży podstaw Londynie, przez rzekę, kiosk służy wypieki, zdrowe śniadanie ukąszenia, smakosz kanapki, gorące napoje i fachowo wykonane kaw.

Wymiana walut

Bureau de Zmiana jest w pobliżu głównego wejścia i jest otwarty 10 am – 6 pm w lecie i 10 am – 5 pm w zimie.

Tower of London audio Tours i Przewodnika

Za niewielką dodatkową opłatą, istnieje cztery przewodniki audio dostępne w:

 • język angielski
 • Francuski
 • Niemiecki
 • Włoski
 • język japoński
 • Rosyjski
 • hiszpański
 • holenderski
 • portugalski
 • koreański
 • Chiński (mandaryński)

The Tower of London oficjalny poradnik, dostępny w sklepach wieży zapewnia więcej informacji na temat klejnotów koronnych i Tower of London.

Rodzinny w Tower of London

Podnieść ulotkę w Welcome Center na codziennych zdarzeń zachodzących w czasie wizyty.

Sugeruje się, że wieża jest odpowiednia dla dzieci w wózkami, jeśli dziecko radzi sobie z wyboistej kostki brukowej. Chciałbym powiedzieć, że rzeczywiście Wieża nie jest odpowiedni dla dzieci w wózkami jak nie można uzyskać dostęp do wielu budynków ze względu na schody i wąskie chodniki. Bruku również uzyskać śliskie kiedy mokre więc ostrzec młodych dzieci, aby nie biegać.

Istnieje dziecka zmienia wyposażenie w toaletach cegły Wieża położonych za Jewel House.

Żywność dla dzieci oraz specjalny lunch box dla dzieci są dostępne w nowej Armouries Restaurant.

W Białej Wieży, na trzecim piętrze (góry) istnieje wiele interaktywnym dla młodych ludzi, aby cieszyć. Również zwrócić uwagę na wystawie Królewskie Beasts, gdzie można dowiedzieć się, które zwierzęta egzotyczne wykorzystywane do życia w Tower.

Zagubione dzieci są zazwyczaj podejmowane przez Yeoman Warder do Byward wieży aż mogą zostać połączone z ich rodziny lub grupy. Czy zapewnienia dzieciom zrozumieć, że jeśli staną się zagubiony powinni zadać umundurowanego strażnika o pomoc.

Tower of London Niepełnosprawnych Visitor dostęp do informacji

The Tower of London znajduje się w zabytkowym budynku i ma nierówne podłogi i wiele schodów. To sprawia, że ​​nadają się do większości osób na wózkach inwalidzkich. Jewel House jest całkowicie dostępny dla wszystkich gości, a toalety z łatwym dostępem pochyłej położone są za Jewel House.

Można pobrać kopię Tower of London dostępu do podręcznika, który jest regularnie aktualizowana.

Udogodnienia dla osób niesłyszących i słabosłyszących gości :
pętle indukcyjne są oferowane w różnych punktach w wieży gdzie można zobaczyć ikonę. Audioprzewodnik można stosować z aparatami słuchowymi, które mają T-switch.

Nieograniczony dostęp do zabytkowej Royal Palaces

Można cieszyć się nieograniczonym dostępem do pięciu królewskich pałaców, logując się do rocznego członkostwa . Opłata za wstęp do Tower of London będzie zwracana jeśli kupisz członkostwa w dniu wizyty.

Historyczne pałace królewskie zarządzanie:

 • Wieża w Londynie
 • Pałac Kensington
 • Dom bankietowe
 • Hampton Court Palace
 • Pałac Kew

Członkostwa Historycznych Pałaców Królewskich obejmie nieograniczony wstęp do wszystkich historycznych królewskie pałace, plus więcej zniżki i przywileje.

Klejnoty koronne

The Tower of London jest domem dla światowej sławy brytyjski Crown Jewels i one zostały na wystawie w wieży, ponieważ w ostatnim 1661 roku Reprezentujący znacznie więcej niż kamieni szlachetnych i złota korona Zebrane symbolizować setki lat historii brytyjskiej i są nadal zbiór roboczy stosowany dziś w wielu okazjach państwowych.

W 2012 roku, dla królowej Diamentowy Jubileusz The Crown Jewels zostały ponownie przedstawione i nowo odrestaurowany materiał z koronacji królowej Elżbiety II w dniu 2 czerwca 1953 roku jest teraz pokazano na wystawie wprowadzającym w Jewel House.

Klejnoty to największy najwyższej jakości cięcia diamentów na świecie (530 karatów) Cullinan I (Wielka Gwiazda Afryki), który siedzi na szczycie Królowej Berła.

Najstarszy element kolekcji jest średniowieczny koronacja łyżka srebra złoconego, wyświetlane obok brodawki. Prawdopodobnie powstał dla Henryka II i Ryszarda I w 12 wieku i jest jedynym dzieło królewskiego złotnika aby przetrwały.

Prawdopodobnie najbardziej znanym w świecie diament jest Koh-i-Nur (Mountain of Light). Waży 105,6 karatów, a obecnie zasiada w koronie Jej Wysokość Elżbieta Bowes-Lyon, który powstał w 1937 roku do koronacji Jerzego VI i ma 2800 diamentów. Legenda głosi, że przyniesie to tylko szczęścia do kobiet i mówiło się, że każdy, kto posiadał byłoby rządzić światem.

Jedynym korony pozwolono opuścić kraj jest Imperial Crown of India. Zestaw z ponad 6000 diamentów, to było robione specjalnie dla Delhi Durbar w 1911 roku, kiedy George V został koronowany na cesarza Indii.

Jak dotąd, nie ma tylko jedną próbę kiedyś ukraść klejnoty koronne – płk Krwi w 1671 roku i tak nie udało mu się.

Jak można się spodziewać, Crown Jewels są bezcenne.