Tower of London – Vēstures un Ievads

Posted on

Tower of London - Vēstures un Ievads

Londonas Tower bija mājvieta karaļi un karalienes Anglijas daudzus gadus. (Bekingemas pils ir oficiālā Londonas rezidence Lielbritānijas suverēnu kopš 1837.)

Londonas Tower bija cietums, un daudzi slaveni ieslodzītie notika tur, tostarp Sir Walter Raleigh – viņš notika Bloody Tower 13 gadus, bet izmantoja sava laika, rakstot of the World History (publicēts 1614.gadā) un audzēt tabaku Tower Green. Londonas Tower tur ieslodzītos no vidējā un augšējā klasēm, tāpēc nav dungeons.

Publiskie nāvessodi notika Tower Green, tajā skaitā divi no Henrija VIII s sievām: Anne Boleyn un Catherine Howard.

Londonas Tower reiz ieskāva aizsardzības sienām un aizsarggrāvi. Grāvim tagad novada un vasarā ir pasākumi un koncerti notika šeit un ziemā ir Londonas Tower Ice Rink.

Baltais tornis bija sākotnējais Londonas Tauers un tagad mājas displejs ieroču un arsenālā. Tā tika uzbūvēta Viljams Iekarotājs no apmēram 1080 līdz 1100. Viņš cēla savu sekundu akmeni no Francijas, lai izveidotu tornis.

Beefeaters

Tauera gidi ir Yeoman uzraugu, kas dzīvo pie torņa. Tie ir labāk pazīstama kā Beefeaters, kas, mūsuprāt, nāk no brīža, kad viņu darbs bija nobaudīt ķēniņa ēdienu, lai pārbaudītu, tas nav saindēta. Par Yeoman uzraugu ir eksperti torni un ir priecīgi atbildēt uz jūsu jautājumiem. Tie arī nodrošina bezmaksas ekskursijas, kas iekļauti ar savu biļeti.

Ravens

Ravens ir viens no “ir redz ‘par braucienu uz Londonas Tower. Leģenda stāsta, ka tad, ja Ravens kādreiz atstāt, tad monarhija kritīs, White Tower pie Londonas Tower drupināt un liela katastrofa iestāsies Angliju. Ever māņticīgs, mums nav veikt izredzes un Ravens ir dzīvojis pie torņa, jo Čārlzs II bija teicis šo stāstu. Tos pat aizsargāti ar karalisko dekrētu. Katrs no kraukļiem ir krāsu kodēta kāju joslā. Pick up Raven identifikācijas instrukciju, lai jūs varat pārbaudīt savu vārdu.

Tower of London darbalaiku

1 marts – 31. oktobris

 • Otrdiena – Sestdiena: 9:00-05:30
 • Svētdiena & Pirmdiena: 10:00-05:30
 • (Pēdējā uzņemšana: 17:00)

1 novembris – 28. februāris

 • Otrdiena – Sestdiena: 9:00-04:30
 • Svētdiena & Pirmdiena: 10:00-04:30
 • (Pēdējā uzņemšana: 16:00)

Atvērts katru dienu, izņemot 24-26 decembrī un 1. janvārī.

Ļauj 2-3 stundas jūsu apmeklējumu.

Kā nokļūt Londonas Tower

Adrese:  Tower of London, London EC3N 4AB

Tālruņa numurs:
0844 482 7799 (09:00-05:00) (no UK)
+44 (0) 20 3166 6000 (no ārpus AK)

Web: www.hrp.org.uk

Tuvākā metro stacija: Tower Hill.

Izmantojiet Journey Planner plānot savu maršrutu, izmantojot sabiedrisko transportu.

Autobusu: 15, 42, 78, 100, un RV1.
Riverboat : No Charing Cross, Westminster, vai Greenwich Tower Pier.

Skatiet oficiālo vietni vairāk transporta iespējām.

Tower of London biļetes

Jūs varat iegādāties biļetes no www.hrp.org.uk bet es ieteiktu Londonas Pass, kas ietver ieeju Londonas Tower. Londonas Pass ļauj piekļūt vēsturisko ēku, galerijas, muzeji, un vēl daudz vairāk – visi par vienu maksu. Jūs vienkārši izvēlēties dienu skaitu jums nepieciešama jūsu caurlaide, un tur ir pat iespēja iegādāties kombinētu caurlaide Londonas transporta too.

Kā ietaupīt naudu par biļetes uz Londonas Tower

 • Nopirkt Londonas Pass kas dod jums neierobežotu ieeja slodzēm top Londonas objektiem, tostarp Hemptonkortas pils, Kensingtonas pils un Londonas Tauera. Uzziniet vairāk par Londonas Pass tiešsaistē.
 • Nopirkt karaliskās pilis caurlaide Hemptonkortas pils, Kensingtonas pils un Londonas Tower.
 • Rezervējiet tiešsaistē iepriekš oficiālajā mājas lapā, jo atlaides ir dažkārt pieejami.

Jūs vēlētos apsvērt biļešu  Privātā pastaigu ekskursija Londonas Tower un Tower Bridge .

Jūs arī vēlētos izmēģināt VIP ceļojumu ar ekskluzīvu piekļuvi Londonas Tower, Sv.Pāvila katedrāles un The Shard.

Tower of London Apmeklētāju telpas

Dāvanu veikali

Jūs varat iegādāties dāvanas no pieciem veikalos pie Londonas Tower, tostarp ekskluzīvu produktu iedvesmojoties Crown dārgakmeņiem, torni, un tās iedzīvotājiem: Ravens un Beefeaters. Tower Shop ir veikalam pie galvenās ieejas, lai jūs varat iegādāties suvenīrus, pat tad, ja netiek apmeklējot.

Jaunais Armouries Restorāns

Jaunās Armouries uzsāka dzīvi kā noliktava, kad tā tika uzcelta 1663., bet tagad tornī galvenais restorāns. Ēdienkartē aptver 1000 gadu Londonas vēsturi, un ir svētki galvaspilsētas bagāto un dažādiem pārtikas tirgos. Ir pašapkalpošanās Brick Lane skaitītājs ātri kodumiem, un Covent Garden, kur var vērot šefpavārs izveidot savu izvēlēto salāti, vai siers un cepti gardumi pie Borough Market. Vecā Billingsgate ir karsto zivju ēdienu un Smithfield ir cepešus. Atstājot Leadenhall ar makaroniem un veģetāros ēdienus. Tāpat kā Londonas tirgiem, tur ir kaut ikvienam, tostarp bērnu maltītes.

apostrofs Kiosks

Atrodas Tower Wharf ārpus Londonas Tower iemesliem, pie upes, kioska kalpo smalkmaizītes, veselīgas brokastis kodumi, gardēdis sviestmaizes, karstos dzērienus un prasmīgi veikti kafiju.

Valūtas maiņa

Birojs de Pārmaiņas ir netālu no galvenās ieejas, un ir atvērts 10:00-18:00 vasarā un 10:00-17:00 ziemā.

Tower of London audioskaidrojumus un rokasgrāmatas

Par nelielu papildus samaksu, ir četras audio ceļveži pieejami:

 • Angļu
 • franču
 • vācu
 • Itālijas
 • Japānas
 • krievu
 • spāņu
 • holandiešu
 • portugālis
 • korejiešu
 • Ķīniešu (mandarīnu)

Tower of London oficiālais ceļvedis, kas ir pieejams no torņa veikaliem sniegta plašāka informācija par Crown dārgakmeņiem un Londonas Tower.

Ģimene Darbības Londonas Tower

Pick up lapiņa pie Welcome centrā par ikdienas notikumiem, kas notiek jūsu apmeklējuma laikā.

Tiek ierosināts, ka tornis ir piemērota bērniem ratiem, ja jūsu bērns var tikt galā ar nelīdzenām bruģi. Es būtu tiešām teikt Tower nav piemērots bērniem ratiem, kā jūs nevarat piekļūt daudz ēku sakarā ar kāpnēm un šaurās celiņiem. Par bruģis arī saņemt glums slapjus lai brīdinātu maziem bērniem, lai palaistu apkārt.

Ir bērnu mainās iekārtām Ķieģeļu Tower tualetēm, kas atrodas aiz Jewel House.

Bērnu pārtika un īpaša bērnu pusdienas kaste ir pieejami jauni Armouries restorānā.

Jo Baltā torņa, trešajā stāvā (augšā), ir daudz interaktīvas, lai jaunieši varētu baudīt. Arī skatīties, kas paredzēti Royal zvēriem izstādi, kur jūs varat atklāt, ko izmanto, lai dzīvo pie torņa eksotiski dzīvnieki.

Zaudēti bērni parasti tiek veikti ar Yeoman Warder uz Byward tornim, līdz tie var apvienoties ar savu ģimeni vai grupā. Vai nodrošinātu bērniem saprast, ka, ja viņi kļūst nozaudēta viņiem jālūdz Vienota scepteris palīdzību.

Tower of London Invalīdu apmeklētāju pieejamības informācija

Londonas Tower atrodas vēsturiskā ēkā, un ir nevienmērīga grīdas un daudz kāpnēm. Tas padara to nepiemērotu vairumam ratiņkrēslos. Jewel House ir pilnībā pieejama visiem apmeklētājiem, un tualetes ar vieglu ramped piekļūt atrodas aiz Jewel House.

Jūs varat lejupielādēt kopiju Tower of London Access Guide, kas tiek regulāri atjaunināts.

Saimniecība nedzirdīgiem un vājdzirdīgiem apmeklētājiem :
Indukcijas cilpas tiek sniegti dažādos punktos tornī, kur jūs redzat ikonu. Audio gidi var izmantot ar dzirdes aparātiem, kas ir T-slēdzi.

Neierobežota pieeja Vēsturiskas karaliskās pilis

Jūs varat baudīt neierobežotu piekļuvi pieciem karaliskās pilis, parakstoties uz ikgadējo dalības . Jūsu ieejas maksa Tauera tiks atmaksāta, ja jūs pērkat dalību dienā jūsu apmeklējumu.

Vēsturiskas Royal Pilis pārvaldīt:

 • Londonas tornis
 • Kensingtonas pils
 • banketu nams
 • Hampton Court Palace
 • Kew Palace

Jūsu Dalība Vēsturisko karaliskās pilis ietver neierobežotu ieraksts visiem Vēsturiskas karaliskās pilis, kā arī vairākas atlaides un perks.

Kroņa dārgakmeņi

Londonas Tower ir mājvieta pasaules slaveno britu Crown dārgakmeņiem, un tie ir uz displeja pie Tower kopš pēdējā 1661. Aptverot daudz vairāk nekā dārgakmeņiem un zeltu, tad Crown Jewels simbolizē simtiem gadu britu vēsturi un joprojām ir darba kolekcija mūsdienās izmanto daudzās valsts gadījumos.

2012. gadā, jo Karalienes Diamond Jubilee, The Crown Jewels tika atkārtoti iesniegts un nesen atjaunota metrāžas Karalienes Elizabetes II kronēšanas 1953. gada 2. jūnijā tagad ir redzams ievada izstādē Jewel namā.

Ar dārgakmeņiem ietver lielāko augstākās kvalitātes samazināt dimanta pasaulē (530 karātu), Cullinan I (Liela Star Āfrikas), kas sēž virsū Karalienes Scepter.

Vecākais kolekcijas elements ir sudraba, apzeltīti viduslaiku kronēšana karote, redzams līdzās paplašinājums. Tas bija iespējams, veiktas Henrija II vai Richard I 12. gadsimtā, un tas ir vienīgais gabals karaliskās Goldsmits darbu, ir saglabājusies.

Iespējams slavenākais dimantu pasaulē ir Koh-i-Nur (kalnu Gaismas). Tas sver 105.6 karātu un šobrīd sēž vainagā Viņas Majestātes Karalienes Elizabetes Queen Mother, kas tika veikta 1937. gadā, lai kronēšana Džordža VI un ir 2800 dimantiem. Leģenda vēsta, ka tas būs tikai nesīs veiksmi sievietēm, un tas tika teikts, ka tas, kurš pieder tā valdīt pār pasauli.

Vienīgais kronis atļauts pamest valsti ir Imperial Crown Indijā. Komplekts ar vairāk nekā 6000 dimantiem, tas tika veikts, jo īpaši attiecībā uz Deli Durbar 1911. gadā, kad Džordžs V tika kronēts imperators Indijā.

Līdz šim, tur ir tikai kādreiz bijis viens mēģinājums nozagt Crown Jewels – pulkvedis Asiņu 1671. un jā, viņš nav.

Kā jūs varētu gaidīt, ka Crown Jewels ir nenovērtējama.