Train Travel Taizemē: Rezervēt biļetes, Izvēloties klases, pārtikas, un vairāk

Posted on

Train Travel Taizemē
Lai gan lidošana, protams, ir ātrāks, vilciens ceļot Taizemē parasti ir patīkams pieredzi jāatceras. Clacking līdzi novecošanas dziesmas pāri laukiem ir mierīga un gleznainā, un tas ļauj ceļot, piemēram, vietējie darīt. Jums var beigties tikšanās draudzīgiem cilvēkiem, kas padara braucienu vēl īpašāku.

Tehniski, lidojot no Bangkokas un Chiang Mai tikko maksā vairāk, nekā iet ar vilcienu – pieņemot budžeta aviosabiedrības nav kaudze maksu virs sākotnējās cenas. Bet ceļojot ar vilcienu Taizemē ļauj redzēt lauku. Ja jūs paveicies, lai saņemtu kādu no brīvdabas, ventilatoru tikai automašīnām, jūs saņemsiet to saost, too!

Ceļošana ar vilcienu Taizemē

Kaut gleznainā un ērtāk, vilcieni ir vislēnākais veida transporta Taizemē. Going ar vilcienu, ir pat lēnāks nekā tālajiem autobusiem, bet tas varbūt drošāku un interesantāku. Atšķirībā ceļojot uz autobusiem, jūs varēsiet staigāt apkārt, izstiept kājas, un var piekļūt tualeti. Vilciens ceļojumu Taizemē ir daudz skatuvisks, un ļauj izvairīties no blīva satiksme, un slikti ceļi.

Ja ceļojat pa nakti, jūs nonāksiet daudz atjaunots pēc nakts uz gulētājs vilcienu, nevis uz nakti autobusu. Statistiski, Taizeme ir viens no augstākajiem satiksmes mirstības rādītājiem pasaulē; autobusu negadījumi ir kopīgas. Lai gan kavēšanās un pat gadījuma dalījumi notiek, vilcienu ceļa joprojām ir drošāka, nekā ceļojot ar autobusu.

Rezervējot vilciena biļeti

Tāpat kā ar citiem transporta veidiem, jums ir divas iespējas, kā iegūt savu vilciena biļeti: iegādāties caur ceļojumu aģentu (ir daudz tūrisma jomās), vai veikt pārvadājumus līdz dzelzceļa stacijai un iegādāties savu biļeti.

Ceļojumu biroji pievienot uz rezervācijas maksu, bet papildu maksa nedrīkst būt ievērojami vairāk, nekā iegūt transportu uz un no dzelzceļa stacijas, lai iegādātos biļeti. Aģenti bieži vien lielāku komisiju par biļešu tūrisma autobusi. Daži pat mēģina runāt jūs no ņemot vilcienu vispār – darot ietaupa laiku dodas, lai saņemtu biļeti. Pārbaudiet ar citu amatu, ja Jums ir teicis, ka vilciens ir pilna.

Vilciena biļetes pārdot ārpus nedēļas iepriekš, pirms lielos pasākumos, piemēram, Songkran. Jums vajadzētu rezervēt, cik iepriekš, jo iespējams, ja ceļo brīvdienās Taizemē laikā.

Jūs varat pārbaudīt grafiku un biļešu tarifus par oficiālo Valsts dzelzceļa Taizemes mājas lapā , tomēr, jums ir nepieciešams rezervēt biļetes, izmantojot trešās puses pārstāvja (partneris parasti saistīts mājas lapā).

Kurš Seat klase pasūtīt

Dzelzceļa flote Taizemē ir ļoti daudzveidīgs; trīs dažādas klases abu vecāku un jaunākas automašīnas ir uz sliedēm jebkurā brīdī. Dažas automašīnas iegādātas no Japānas un Ķīnas arī ir pievienota mix. Ir laime-of-the-izdarīt elements iesaistīts, kā rezultātā dažas neskaidrības. Jūs varat pateikt, kāds par gaisa kondicionēšanas saldēšanas Jums visu nakti tikai, lai uzzinātu viņu vilciens bija atvērtos logus un moskītu problēmas.

Piezīme: Smēķēšana ir oficiāli aizliegta visos vilcienos Taizemē , gan pasažieri bieži līst cigaretes stāvot starp saistītajiem automašīnām.

Pirmā klase

Pirmās klases automašīnām ir pieejami gaisa kondicionieri, diennakts tikai vilcieniem. Malā no dažām repurposed Japānas automašīnām ar vienu aizņemšanas piestātnēm nodalījumi turēt divi cilvēki un nāk ar nelielu izlietni. Solo ceļotājiem ir dalīties tuvplānā ar kādu tā paša dzimuma, ja viņi vēlas iegādāties biļetes uz abām piestātnēm nodalījumā.

Tāpat kā otrajā klasē, tad miega bunks pirmajā klasē tiek konvertētas pavadonis uz vietām dienas laikā.

Otrā klase

Otrās klases ir visekonomiskākais risinājums ērtai vilcienu ceļot Taizemē. Otrās klases biļetes uz nakti vilcieniem mēdz pārdot vispirms; pasūtīt dažas dienas agrāk, ja tas ir jūsu vēlamo klasi.

Otrās klases vilcieni ir sēdus un guļamvagonos. Daži auto ir gaisa kondicionieri un aizzīmogo, bet citi ir tikai ventilators. Vecāki, ventilators tikai automašīnas nav tik jauki, kā tie, gaisa kondicionētājs, tomēr, tie ir liels logs, kas pazemina ielaist vietas un smaržo no laukiem!

Trešās klases

Trešās klases vilcieni piedāvāt tikai grūti vietas; lielākā daļa ir polsterēta, taču vēl joprojām ir dažas vecākas automašīnas ar koka sēdekļiem. Pat vēl trešā klase ir pietiekami ērts braucieniem dienas un kā ļoti ekonomisks veids, lai segtu īstermiņa līdz vidēja garuma distances. Ceļošana trešajā klasē, ir sods par īsu braucienam starp Bangkokā un Ayutthaya.

Gulētājs Vilcieni Taizemē

Ceļotājiem, kuri dod priekšroku iet pa sauszemi, gulētājs vilcieni Taizemē ir neaizmirstama iespēja. Atšķirībā ceļojot pa dienu, jums nebūs zaudē laiku, transportēšanu pārvietojas uz dažādām valsts daļās. Tā vietā, jūs ietaupīsiet izmaksas nakts izmitināšanas un sekojot jūsu nākamais galamērķis – bonusu!

Pērkot biļeti, jums tiks jautāts, vai vēlaties augšējā vai apakšējā divstāvu. Augšējie divstāvu tiek diskontētas viegli un piedāvā mazliet vairāk privātumu, jo to nost no zemes līmeņa. Tās ir arī nedaudz īsāks nekā grunts guļvietām. Tall cilvēki nevarēs izstiepties pilnībā vai nu augšā vai apakšā, bet augšējai guļvietai ir vēl mazāk vietas kājām. Viss par konfidencialitātes aizkars, lai vilktu un nākt ar tīru gultas.

Agrā rīta pieturas netiek paziņots. Faktiski, nav pieturas paziņots. Kaut kā, cilvēki tikai zināt, kad izkāpt. Err par drošu pusē, nodrošinot jūsu pavadonis zina savu galamērķi. Viņi ļoti apdomīgi noturēt to visu taisni un var pamodināt tevi – cerams. Tikai gadījumā, tiek iepakoti un gatavi izkāpt no vilciena steigā tikai gadījumā.

Pavadoņi nāk caur agri no rīta, lai sāktu pārveidot guļvietām atpakaļ sēdekļiem, tāpēc jums ir jābūt pietiekami daudz brīdinājumu par to, kad jūsu pieturai tuvojas.

Kaut zādzību par guļamvagonu vilcienos, protams, nav tik slikti, jautājums, kā uz nakti autobusu Taizemē, jums joprojām vajadzētu izvairīties aizmigt ar viedtālruni jūsu klēpī. Neatstājiet tālruni uz sēdekļa, kad staigājot apkārt.

Ēdieni un Dzērieni vilcienos

Formastērpā vilciena pavadones iespējams lūgt jums vairāk nekā vienu reizi, lai pasūtīt ēdienus un dzērienus. Alkohola tirdzniecība ir aizliegta no Taizemes vilcienos kopš 2014. gada, taču jūs joprojām varat saņemt citus ēdienus un dzērienus. Ja jūsu iespējas ir zemas, vilciens ēdiens tiek pārspīlēta, salīdzinot ar lētu-and-garšīgi standarta Taizemē.

Ēdamistabas automobiļos aizmugurē vilciena ir iespēja socializēšanās, lai gan tie ir mazāk draiskulīgs tagad, ka alus pārdošanas apjoms ir ne vairāk.

Vai kā vietējie parasti darīt: Sagatavot garš brauciens, iegādājoties savas uzkodas un minerālūdens pirms vilcienā.

Padomi visērtāk vilcienu ceļa Taizemē

  • Ja jūsu datumiem vai priekšroka auto klasē nav elastīgas, grāmata vairākas dienas iepriekš. Biļetes uz brīvdienās un svētku dienās aizbērt nedēļas iepriekš par otrās klases.
  • Automašīnas, kas ir noslēgta un gaisa kondicionieri var iegūt ļoti auksts. Saglabājiet vilnu vai sega ērts lietošanā.
  • Smēķēšana ir aizliegta visur vilcienos Taizemē, lai gan daži pasažieri darīt slēpti telpā starp automašīnām.
  • Jūs bieži tiksies visvairāk cilvēkus otrās klases automašīnām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *