Travel Guide: Ievads South Bali

Posted on

Travel Guide: Ievads South Bali

South Bali ir vieta, kur lielākā daļa no salas darbība notiek: Kutas balto smilšu pludmales un aizsmacis naktsdzīve, Denpasar Eiropas pilsētu atrakcijas, un Nusa Dua s lika mieru, cita starpā.

Pēc pieskaršanās lejup Ngurah Rai lidostas tuvumā Kuta, plašs sortiments restorāni un naktsmītnes ir tikai taksometru vai bemo brauciena attālumā. Jūs varat pavadīt visu uzturēšanos South Bali, nevis justies kā jūs esat neatbildētos kaut ko (mēs iesakām pretoties kārdinājumam palikt likt, lai gan).

Kuta

Kuta ir kur Bali tūrisma sākas un beidzas – izaugsme tūrisma nozarē ir pārveidojusi šo vienreiz miegains ciematu vērā pārslogotās stropu restorāni, kūrorti, un naktsklubiem. Bijušā senatnīgs sērfošanu pludmales tagad izklāta ar tūristu iestādēs un pilsētu izplešanās tagad aptver ciemu Tuban, Legian, Seminyak, Basangkasa un Petitenget.

Kuta, visiem tās trūkumiem, joprojām ir lieliska vieta tūristiem, kuri zina, kur to meklēt. Vieta ir mājvieta Bali labākajiem pludmales (lai gan tās slavas dienas ir apstrīdami sen beidzies), un tās pozīcija veroties uz rietumiem pāri šaurumu Bali piedāvā apmeklētājiem labāko saulrietu uz salas.

Kuta pludmale ir lieliska sērfošanu, mazāk peldvieta (pateicoties bīstamās straumes). Šo iespļaut izliektas balto smilšu stiepjas apmēram 5 kilometrus un turpina izdarīt sērfotājiem no visas pasaules (un pārdevēji kuri bug tos). Sakarā ar uzņēmumu skaitu fronting pludmali, smiltis tiek turēti pastāvīgi tīrs.

Teritorija ir arī lepojas ar plašu naktsmītnes, lai ietilptu jebkurā budžeta un piedāvā vislabāko iepirkšanās uz salas. Jūs atradīsiet arī visvairāk (un labākos) ēdamistaba izvēli ietvaros netālu no budžeta Warung Indonēzijā uz upscale restorāniem Seminyak.

Tuban

Vēl viens bijušais zvejnieku ciemats labu darījuši, Tuban ir kļuvusi par galveno iespēju ceļotājiem, kas meklē nedaudz vairāk mieru un klusumu. Tas ir tikai piecu minūšu attālumā no lidostas un tādējādi ne pārāk tālu no Kuta un tās objektiem.

Kūrorti gar tās balto smilšu pludmales ir iecienījuši ceļotāji celt savus bērnus Bali. Apmeklētājiem ir plašas naktsmītnes, no kuriem izvēlēties, sākot no viesu namiem 4 zvaigžņu viesnīcas.

Legian

Starp Legian Beach Hotel par Jalan Melasti un Jayakarta Hotel , Legian Beach piedāvā vairāk rāms alternatīvu Kuta blakus durvīm.

Neskatoties Legian tuvums Kuta, platība piedāvā nedaudz vairāk mieru un klusumu nekā tā trokšņainās kaimiņš dienvidos. Tas ir tāpēc, ka pludmales nav tieši pieejami ar jebkuru publisko piebraucamā ceļa. (Tur ir ciems piederošs ceļš atdalīšanu viesnīcām no pludmales, bet tas ir slēgts satiksmei.) Kas ir tikpat labi, jo Legian ir diezgan viegli izpētīt ar kājām!

Jimbaran

Neatkarīgi no hostinga dažām Bali labākajām viesnīcām, Jimbaran Bay piedāvā arī dažas salas labākajām jūras izvēli. Jimbaran pludmale ir jūras velšu tirgus līdzās tradicionālajiem jūras velšu restorānu ar plašu ēdienu izvēli. Jūs nevarat saņemt to kāds svaigāks nekā Jimbaran Bay, un jebkurš lētāk, too!

Nusa Dua

“Nusa Dua” ir Bahasa ar “divām salām” – aptuveni 10 km uz dienvidiem no lidostas, Nusa Dua ir plānoti no zemes līdz pat uzņemt dažus Bali visvairāk upscale viesnīcas odere labi manikirētus privātās pludmales. Bali Golf & Country Club ir Nusa Dua, kā arī plašajām Galeria Nusa Dua iepirkšanās centrs.

Sanur

Pirmais luksusa viesnīca Bali uzcelta tepat Sanur, un joprojām stāv šodien: Grand Bali Beach (tagad Inna Grand Bali Beach Hotel ), pabeidza 1966. Tas joprojām ir augstākā ēka kilometriem apkārt, pateicoties pieņemtu likumu pēc būvniecības aizliedzot ēku augstāka nekā palmu koku līmenī.

Pludmale par Sanura tiek uzskatīts par vienu no labākajiem uz salas, kas ideāli piemērota dažādiem pasākumiem. Teritorijā ir arī rīko dažādas viesnīcas, restorāni, un gan tradicionālās un modernās mākslas vietās.

Ciemats atmosfēra ir tendence piesaistīt vecāku apmeklētāju profilu, salīdzinot ar jaunākām vecuma grupām pulcējas pie Kuta, bet Sanur ir vieta, kur būt, ja jūs meklējat labu pludmales zonā ar, kas atpakaļ sajūtas.

Seminyak

Uz ziemeļiem no Kuta un Legian, Seminyak ir pazīstama ar tās daudzajiem iepirkšanās, ēdināšanas un naktsdzīves izvēles. Pietura ar Jalan Dhyana Pura redzēt apkārtnes labākos restorānus un bārus, vai apmeklējiet Club 66 dejot tehno mūziku, kamēr saule nāk uz augšu. Apmešanās izvēles ir plānāks šeit, salīdzinot ar Kuta, bet pludmale ir lieliska pamudinājums sērfotājiem izvairoties simpātijas Kuta.

Denpasar

Denpasar ir Bali galvaspilsēta un ir mājvieta dažāda veida Bali pieredzi. Vieta ir labs lētu pārtiku, kaulēties pagraba naktsmītnes un plašas iepirkšanās; ne tik labi ir pilsētas sastrēgumu un šausminošos satiksmi.

Pilsēta nav ļoti tūristiem draudzīgas, lai jūs varētu apsvērt uzturas Kuta, un nāk pār Denpasar tikai ekskursijā

Denpasar ir vērts apmeklēt, ja tikai:

  • Pasar Badung tirgus: četri stāvi lētu iepirkšanās, sākot ar augļu un dārzeņu tirgū, uz tās nomalē un vairāk preces ietvaros. (Neatstājiet bez pērkot sarongs trešajā stāvā.) Jūs arī varat izmēģināt Kereneng nakts tirgus tuvumā JL. Hayam Wuruk vai nakts tirgus, Jl. Diponegoro.
  • Bali Museum : uzziniet par salas diezgan krāsains vēsturi šeit. Muzeja displeji ir aprīkoti artefaktus no aizvēsturiskiem laikiem visu ceļu līdz šodienai, sadala starp muzeja kompleksa četrām galvenajām ēkām. Muzeja maksa 3,000rp pieaugušajiem (plus 1,000rp apdrošināšanu) un 1,000rp par bērniem.
  • Sanglah slimnīca: labākais slimnīca Bali. Cerēsim, jums nav galu savu vizīti Bali šeit, bet, ja jūs esat pietiekami nelaimīgs nepieciešama nopietna medicīniska aprūpe, šī ir vieta, kur iet. Jalan Kesehaatan, Denpasar; tālrunis 62 361 244 574 vai 62 361 244 575.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *