Travel Guide: Kā braukt ar taksometru Bali, Indonēzija

Posted on

Blue Bird Taxi un citi Fast Transports opcijas

Travel Guide: Kā braukt ar taksometru Bali, Indonēzija
Ja jūs tikai iegūt ap Dienvidu Bali -say, no lidostas uz Jūsu viesnīcu Nusa Dua, vai no Legian Seminyak, jums tikai ir stāvēt malā no ceļa, paceliet roku, un skatīties taksometru pārtraukt savākt tevi. Taksometri Bali ir bagātīgs, ar vienu, gandrīz katrā stūrī South Bali un Ubud.

Īpaši noteikumi attiecas uz lidostu, kur Ngurah Rai Airport Taxi pieder taksometru monopols pie ielidošanas vārtiem.

Bali (tāpat kā Džakartā) taksometri ir sadalītas divās types- Blue Bird taksometriem, un visi pārējie . Blue Bird taksometri ir nopelnījis reputācija, kas ir godīgi izplatītāji ir bieži korumpētu taksometru nozarē. Non-Blue Bird taksometri, no otras puses, ir zināms, netīru triku-neizmanto savu skaitītāju un ņemot aplinkus ceļus, cita starpā.

Blue Bird taksometri ir gaiši zilā krāsā, ar putnu logo liktas noapaļota dimants, un “Bali Taxi” emblazoned uz sāniem.

Getting Taxi Bali lidostā

Lidostā, taksometri ir iepriekš samaksāts pie taksometra letes priekšā, ar likmēm, sākot no IDR 70000 (US $ 5.60) par Kuta, lai IDR 750000 (US $ 60) par cenām līdz Tulamben. Atjauninātais saraksts lidostas taksometru var lasīt zemāk esošās saites.

Ja vēlaties braukt citus taksometri no lidostas, jums var būt nepieciešams iziet no lidostas telpu pilnībā krusa kabīni.

Viedtālrunis Taxi Apps Bali

Vēl spoileris ar tradicionālo Bali taksometru vadītāju korumpētiem veidos nāk kā bezmaksas viedtālrunis progr, kas ļauj izsaukt taksometru vai nomātu automašīnu gandrīz jebkurā vietā uz salas.

Blue Bird Taxi  izraisīja ceļu ar savu app. Jums ir nepieciešams, lai reģistrētu savu vārdu un mobilā tālruņa numuru, pirmkārt, bet pēc tam ir izdarīts, jūs varat izsaukt Blue Bird taksometru, kā jūs. Lejupielādēt to šeit: Blue Bird taksometru Apple Store | Blue Bird Taxi Google Play

Divi konkurējoši automašīnu nomas uzņēmumi-globuss, aptver Uber un Dienvidaustrumu Āzijā iznirelis Grab – abiem ir liela klātbūtni Bali.

Bali Taxi padomi

Izjādes taksometru Bali darbojas tāpat kā visur citur, jums krusa kabīni, saņemt, un pateikt taksometru, kur jūs vada. Bet šeit ir daži padomi, jūs varētu vēlēties paturēt prātā:

 • Veikt satiksmes situāciju vērā. Bali satiksmes šķiet pasliktināsies līdz nedēļas, īpaši tarifi no lidostas. Uzmeklēt iespējamo apvedceļu, pirms kļūst par taksometru.
 • Jautājiet vadītājam atkārtot savu galamērķi ar jums, vai kā citādi jānodrošina, ka viņš zina savu galamērķi.
 • Izskaidrojiet savu vēlamo maršrutu, lai vadītājam, ja tāds ir.
 • Pārliecinieties, ka transportlīdzekļa vadītājs izmanto skaitītāju; tā teikt sākumā reisa. Ja viņš neizmanto skaitītāju, viņš var vienkārši gatavojas izkalt jums beigās reisa. Ja viņš atsakās lietot taksometru vai padara attaisnojums, izkļūt un krusa citu kabīni.
 • Ja taksometra vadītājs piedāvā gaidīt jums jūsu galamērķi, uzskata, ka tas. Dažās vietās nesaņem daudz taksometru pakalpojumus (piemēram, Pura Luhur Uluwatu ), lai tā varētu būt parocīgs, lai būtu braukt gatavs jums, kad jūs noteikti atstāt. Piekrītu iepriekš, ja jūs vēlaties, lai viņš saglabātu metru darbojas, kamēr viņš gaida, vai arī tad, ja viņš ir gatavs, lai norēķinātos par stundas samaksu. IDR 50000 (aptuveni US $ 4), ir labs augšējā robeža.
 • Glabājiet rezerves pārmaiņas parocīgs. Autovadītāji bieži apgalvo, ka nav nekādas izmaiņas attiecībā uz braukšanas maksu, lai tad viņi var kabatā lieko.

Saraksts Taxis Bali

Taksometri var tikt sasaukta pa tālruni. Šie taksometri tiks nosūtīti uz Jūsu viesnīcu vai atrašanās vietu, ja jūs zvanīt viņiem.

 • Bluebird / Bali taksometru: +62 361 728200
 • Gelora Dewata PT: +62 361 241444
 • Koperasi Taksi Kowinu Bali: +62 361 771661
 • Koperasi Taksi Ngurah Rai: +62 361 724725
 • Pan Wirthi Taxi PT: 62 361- 723 366
 • Rajawali Taxi: +62 361 484537
 • Ramayana Taxi: +62 361 765303

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *