Skip to main content

Treni ile İtalya’yı Seyahat A Guide

Treni ile İtalya'yı Seyahat A Guide

İtalya’nın raylı sistem oldukça geniş-ve çoğu Avrupa raylı sistemlere daha ucuzdur. Arkadaşların İtalya’yı görmek için tek yol arabayla da söyleyebilirdim, ama sen bir aylık süre içinde trenle görebileceğiniz yerlere sıkılmış olmayacaktır.

olarak İtalya’nın yeni trenler tarafından sağlanan yüksek hızlı tren uçuş alarak çok daha az zaman kapıdan kapıya içinde şehir merkezine şehir merkezine alabilirsiniz. Sen mil uçup ederken sahne arkadaşları yolcu ve turist tarafından, iş, veya Jabber izlemek için alırsınız.

Daha detaylı İtalya’nın raylı sistem üzerinde bilgi ve bilet satın almak için için bkz  Trenitalia  siteyi. Sen, tarifeleri bkz özel teklifler almak ve “Hot-News” hem de trenler ve gemilerde bilgi okuyabilir. Eğer trenle Avrupa gezisi planlıyorsanız, sen danışabilmektedirler  Alman DB Bahn  Avrupa için en kapsamlı demiryolu bilgiye sahip olarak seyahat tarafından kabul sitesini.

İtalya’da Tren Hatları anlama

Eğer İtalyan Vacation planlamak için yukarıdaki İtalya demiryolu haritayı kullanabilirsiniz. Bu büyük İtalyan Şehirler ve bunları bağlayan demiryolu hatları göstermektedir. Örneğin, günlük geziler Milan ve Venedik Roma’dan trenle yapılabilir vardır.

mor hatları çoğunlukla Eurostar Italia ve IC (İçi) trenler yerini Frecce serisi gibi yüksek hızlı trenler için kullanılır. Turuncu hatları yavaş trenler için uygundur.

kendi içinde Torino Venedik’e rota Milan, Brescia, Verona gibi birçok zorlayıcı şehirler, geçer ve Padua birkaç isim.

İtalyan Raylı Geçitler ve Biletleme

Genel olarak, İtalya’da tren seyahat Avrupa’daki diğer ülkelere göre daha az pahalıdır. En deneyimli gezginler sadece noktadan noktaya demiryolu bilet satın. Eğer dört seyahat günün her biri yapmak için uzun bir yol seyahat etmek zorunda kalacak İtalya Raylı Geçiş değerli bir yatırımdır. İtalyanca konuşmak yoksa Yine de, bir demiryolu geçmesi rahatlığı tercih edebilir.

Fransa ve İtalya’ya gidecek yolculara daha iyi bir anlaşma açılan geçiş olabilir. Eğer maliyet demiryolu geçişi değer hale getirmek için uzun yolculuklarda için geçiş seyahat günlerini kullanmak gerekecektir bu paslar ile, unutmayın.

Daha karmaşık gibi hızlı trenlerde bilet olduğu Frecce trenler de zorunlu koltuk rezervasyonu satın almanız gerekir (FRECCIAROSSA, Frecciargento ve Frecciabianca). Bazı gezginler onlar sadece İtalyanca konuşan bir bilet ajanı ile uğraşmak zorunda kalmadan kendi tatil için ayrılmadan önce ceplerinde bu trenler için bilet sahip olmak ister. Bunu yapmanın bir sorunsuz bir şekilde geçer  Seç İtalya’da sen programlarını kontrol ve doğrudan otomatik koltuk rezervasyonları ile bilet satın alabilirsiniz.

Blokta yeni evlat  Italo , en fazla 360 km / h üzerindeki hızlarda, hızla büyük şehirler arasında sizi alır bağımsız yüksek hızlı tren ağı. Floransa’ya Roma size bir saat ve Italo Trenler bir yarısından daha az biraz sürecektir.

Adalar

Sardunya ve Sicilya adaları Trenler genellikle trenler daha yavaş kıtada.