Triumfa arka – Guide šai Popular Paris Apskates objekti, kas piesaistītu

Posted on

 Triumfa arka - Guide šai Popular Paris Apskates objekti, kas piesaistītu

Kāpēc vizīte

Triumfa arka. Kurš gan nav redzējis, ka lielu simbolu, ko ieskauj satiksme, bet stāv lepni centrā 12 brīnišķīgi alejas un beigās slavenajiem Elizejas laukiem? Tā ir daļa no L’Axe Historique , sērijas grand pieminekļu un žēlīgs bulvāru maršrutā caur Parīzi no Luvras pils uz pilsētas nomalē. Viens no lielākajiem ikonas Parīzē, tas ir arī viens no visvairāk apmeklētajām atrakcijas ar 1,7 miljoni apmeklētāju gadā, un ar labu iemesla dēļ; skats no augšas, ir elpas uzņemšanos.

A Little History

Tāpat daudz grand dizainu Francijā, Triumfa arka sākās ar Napoleona I, kas lika tās būvniecību. To projektējis arhitekts Jean-François Chalgrin, iedvesmojoties no viena arka Arch Titus celta c. 81 AD Romā. Triumfa arka tomēr ir lielāks, pēriens 49,5 metrus (162 pēdas) metrus augsts, 45 metrus (150 pēdas) garš un 22 metrus (72 pēdas) plats, uzbūvēta bez kolonnām. Statujas ap pamatnes ir varonīgs, attēlojot varonīgu jauniešu Francijas karavīri pret ienaidnieku, un pieminot Napoleona kariem. Nepalaidiet garām, ir Fransuā rupjš s La Marseillaise ataino Mariannas simbols Francijas, mudinot kareivjus. Iekšpusē sienas ir iekļauts ar nosaukumiem vairāk nekā 500 franču karavīru Napoleona kariem, ar mirušo pasvītrots. Arch netika pabeigts līdz 1836. gadam, kad Napoleons bija miris, un tika atklāta ar lielu pompa un apstāklis karalis Louis Philippe.

Zem arkas slēpjas Tomb Nezināmā kareivja no I pasaules kara, šeit likti 1920. Divus gadus vēlāk ideja par piemiņas Flame tika izvirzīti. Liesmu pirmo reizi tika iedegta 11. novembrī, 1923., un nekad nav bijis nodzēsts. Tā kļuva liels simbolu atbrīvošanu, kad General Charles de Gaulle kas balto sīkziedu Krustu Lorraine uz kapa gada 26. augustā, 1944. gadā.

Līdz šai dienai tur katru dienu ceremonija, kad liesmu rekindled kā veltījums.

In 1961, ASV prezidents Džons F. Kenedijs apmeklēja kapu no vēsturiskā vizītē uz Franciju. Viņa sieva, Žaklīna Kenedija, lūdza par mūžīgās liesmas iededz uz JFK pēc viņa slepkavības 1963. gadā, kad viņš tika apbedīts Arlington National Cemetery Virginia. Prezidents Charles de Gaulle apmeklēja bēres.

Notikumi arkas

Arch ir centrālais visu lielo valsts svētkiem: 8. maijā, 11. novembrī, un Bastīlijas diena, 14. jūlijā, kā arī Vecgada vakarā, kad tur ir pasakains skaņas un gaismas šovs spēlē pār Arch. No novembra beigām līdz janvārim vidum jums brīnišķīgu skatu uz Ziemassvētku gaismu zem jums gar Elizejas laukiem.

Apmeklējot Triumfa arkas

Vieta Charles de Gaulle
Tālr .: 00 33 (0) 1 55 37 73 77
Website

Nokļūšana uz Triumfa arkas

Metro:  Charles de Gaulle Etoile (1 2. līnija vai 6)
RER:  Charles de Gaulle Etoile (līnija A)

Autobuss:  līnijas 22, 30, 31, 52, 73, 92 un Balabus
No ārpus Parīzes: izeja Porte Maillot un avenue de la Grande Armee vai izvešanas Porte Dauphine un Avenue Foch
No Parīzes centrā: braukt vai staigāt līdz Elizejas laukos
, ja jums ir uz kājām, drošākais veids, lai ievadītu ir caur pazemes celiņš gar Elizejas laukiem.

Atklāšanas Times

Atveriet  Jan 2 līdz Mar 31: Daily 10 am-10.30pm
Apr 1 līdz Sept 30: 10 am-11pm
Okt 1 līdz Dec 31: 10 am-10.30pm
Pēdējais ieraksts 45 minūtes pirms slēgšanas laika
Slēgtie Jan 1, 1. maijā, 8. maijā (no rīta) , Jūl 14, 11 Nov (norming) 25 Dec

Ieeja: pieaugušajiem € 12; 18 līdz 25 gadiem, EUR 9; jaunāki par 18 gadiem bezmaksas

Jūs varat darīt savu ceļojumu ar informācijas instrukcijā franču, angļu, vācu, itāļu, spāņu, holandiešu, japāņu un krievu.
Ir tūre lekcija franču, angļu un spāņu ilgstošas 90 minūtes.
Ir valsts atejas un neliels grāmatnīca.