Triumfa arka Parīzē: Pilnīga apmeklētāju ceļvedis

Posted on

Triumfa arka Parīzē: Pilnīga apmeklētāju ceļvedis
Triumfa arka ir atzīta visā pasaulē kā galveno simbolu Parīzes pompa un eleganci. Uzcelts ar Emperor Napoleona I 1806, lai atzīmētu Francijas militāro veiklību (un lepns valdnieks pats), tad 50 metru / 164 pēdu garš dekorēts arku vainagi rietumu galam Elizejas laukiem, pilsētas visvairāk ikonu aleju, pie pagrieziena pazīstams kā Etoile (zvaigzne), kur 12 prestižās alejas izstarot veic pusapļa modeli.

Pateicoties tās būtisku vietu Francijas galvaspilsētas history– evoking gan triumfu un tumšs vēsturisko events–, kā arī tās ikonu statusu, Triumfa arka ir acīmredzama vieta jebkurā pilnu sarakstu Parīzes top tūrisma objektiem.

Atrašanās vieta un Kontaktinformācija:

Svinēja arka atrodas rietumu galā Avenue des Champs-Elysées, uz Place Charles de Gaulle (bieži saukts arī par Place de l’Etoile).

Adrese: Place Charles de Gaulle, 8.rajonā
Metro: Charles de Gaulle Etoile (1 2. līnija vai 6)
RER: Charles de Gaulle Etoile (A līnija)
Tālrunis: +33 (0) 155 377 377
Apmeklējiet mājas lapa

Netālu teritorijas un objekti pārlūkojamā:

  • Petit Palais
  • Grand Palais Nacionālās galerijas
  • Laduree Maizes un tējnīcu
  • Fouquet s (vēsturiskā restorāna)
  • Guerlain (slavenā parfimērijas un skaistumkopšanas institūts)

Access, darbalaiku un biļetes:

Jūs varat apmeklēt zemes līmeni arkas par brīvu. Veikt tuneli, lai piekļūtu arch.

Nekad nemēģiniet šķērsot haotiska un bīstamu apkārtceļu attālumā no Elizejas laukiem!

Lai piekļūtu augšpusē , var kāpt 284 soļus, vai veikt liftu līdz vidum līmenī un kāpt 64 kāpnēm uz augšu.

Darba laiks
aprīlis-septembris: Pirmd-Sun, 10:00-11:00.
Oktobris-marts: . Pirmd-Sun, 10:00, 10 pm

Biļetes
Biļetes kāpt vai veikt liftu līdz arkas tiek iegādātas pie zemes līmenī.

Ierakstu bezmaksas bērniem līdz 18
Paris Museum Pass ietver uzņemšanu Triumfa arkas. (Pirkt tieši no dzelzceļa Eiropā)

Piekļuves apmeklētājiem ar invaliditāti:

Apmeklētāji ratiņkrēslos: Diemžēl, Triumfa arka ir tikai daļēji pieejami apmeklētājiem ratiņkrēslos. Tunelim nevar piekļūt ar ratiņkrēslu, un vienīgais veids, kā sasniegt arka ar automašīnu vai taksometru dropoff pie ieejas. Zvaniet uz šo numuru, lai informētu darbiniekus par jūsu apmeklējumu: +33 (0) 1 55 37 73 78.

Ir ratiņkrēslu piekļuve liftu uz vidējā līmenī, bet ne uz augšu.

Apmeklētājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var piekļūt arka , bet var būt nepieciešama palīdzība iegūt cauri tunelim. Lai gan ir viens lifts, jums ir kāpt 46 kāpnēm, lai piekļūtu viedokli.

Kad ir labākais laiks, lai apmeklētu?

Labākais laiks, lai apmeklētu Arc ir, manuprāt, pēc 6:30, kad liesma Nezināmā kareivja ir izgaismota un Elizejas lauki ir peldējusies shimmering gaismas. No novērošanas klāja augšpusē arkas, elpu aizraujošs skats uz Eifeļa torni, Sacré Coeur un Luvra ir arī veikalā.

Galvenie datumi un Interesanti fakti par Triumfa arkai:

1806: imperators Napoleons I pasūta celtniecību Triumfa arku piemiņas Francijas karavīru.

Arka ir pabeigta 1836. gadā, saskaņā ar noteikumu karaļa Louis Philippe. Napoleon nekad redzēt tās pabeigšanu. Tomēr, tas kļūst mūžīgi saistīta ar lepni imperatora negabarīta ego– un ar savu vajadzību veidot pieminekļus, lai atbilstu to.

No arkas pamatne ir dekorēts ar četrām grupām izstrādāt alegorisks skulptūras. Slavenākais ir Fransuā rupjš s “La Marseillaise”, kas parāda ikonisko franču sieviete, “Marianne”, mudinot cilvēkus uz cīņu.
Iekšējās sienas parādīt nosaukumus vairāk nekā 500 franču karavīri no Napoleona kariem; nosaukumus, kuri gāja bojā, ir pasvītroti.

1840: Par Napoleonu Pelni es pārvieto uz Triumfa arkas.

1885: Svinēja franču rakstnieka Viktora Igo bēru tiek svinēta zem arkas.

1920: Nezināmā kareivja kaps ir uzsākta zem arkas, tikai divus gadus pēc slēgšanas Pirmā pasaules kara, un kopā ar līdzīgu pieminekļa atklāta Londonā par godu Pamiera diena.

Mūžīgais liesmu deg pirmo reizi gada 11. novembrī, 1923., saglabājot nomods virs kapa katru vakaru.

1940: Ādolfs Hitlers un nacistu spēki gājiens uz Elizejas laukiem ap arku un lejup Elizejas laukiem, dramatiski marķēšana sākumā četru gadu okupācijas.

1944: Sabiedroto spēki un civiliedzīvotāji svinēt atbrīvošanas Parīzē, dzīvespriecīgu notikumu notverti fotogrāfijās ar leģendāro Parīzes fotogrāfa Roberta Duano.

1961. ASV prezidents Džons F. Kenedijs maksā vizīti kapa Nezināmā kareivja. Pēc viņas vīra slepkavību 1963.gadā, Žaklīna Kenedija pieprasīja, ka mūžīgā uguns iededz uz JFK Arlington National Cemetery Virginia.

Gada notikumi un aktivitātes 

Tā Champs-Elysees ir tik dabiski regal un fotogenisks, plaša avenue rīko ikgadējo pasākumu, tostarp Vecgada pusēm Parīzē (ieskaitot žilbinošas gaismas un video šovs projekcijas Arch sākuma 2014. gadā) un Bastīlijas dienas svinībās (katru jūliju 14) . Avenue arī deg ar skaistu brīvdienu gaismas no novembra beigām līdz janvāra vidum.