Triumfikaar Pariisis: Täielik külastajate Guide

Posted on

Triumfikaar Pariisis: Täielik külastajate Guide
Triumfikaar on tunnustatud kogu maailmas kui suur sümbol Pariisi pidulikkus ja elegantsi. Püstitati keiser Napoleon I 1806. mälestuseks Prantsusmaa sõjalise võimeid (ja uhke valitseja ise), 50-meetrine / 164 jala kõrgune kaunistatud kaare kroonid lääne lõppu Champs-Elysées, linna kõige ikooniks avenue, liitekohas tuntakse Etoile (star), kus 12 seiklusele võimalusi kiirata läbi poolringikujulist struktuuris.

Tänu olulise koha Prantsuse pealinna history– vihjata nii võidukas ja tume ajaloolise events– samuti oma ikooniks staatus, Arc de Triomphe on tähtis koht iga täieliku nimekirja Paris ‘top vaatamisväärsused.

Asukoht ja kontaktandmed:

Tähistas arch asub lääne lõppu Avenue des Champs-Elysées, on Place Charles de Gaulle (sageli nimetatakse ka Place de l’Etoile).

Aadress: Place Charles de Gaulle, 8. linnaosas
Metro: Charles de Gaulle Etoile (rida 1, 2 või 6)
RER: Charles de Gaulle Etoile (Line A)
Telefon: +33 (0) 155 377 377
Külasta veebilehel

Naaberaladel ja atraktsioonid, et Tutvu:

  • Petit Palais
  • Grand Palais riikliku galeriid
  • Laduree Pagari- ja Tearoom
  • Fouquet on (ajalooline restoran)
  • Guerlain (kuulus parfümeeria ja ilu instituudi)

Access, Lahtiolekuajad ja Piletid:

Võite külastada maapinnal arch tasuta. Võtke tunnel juurdepääsu arch.

Ärge püüdke ületada kaootiline ja ohtlik ringtee kaugusel Champs Elysées!

Et pääseda top , saab ronida 284 sammu või liftiga kesktaseme ja ronida 64 trepist üles.

Lahtiolekuajad
aprill-september: Esmasp-päike., 10:00-11:00
oktoobris-märts: Esmasp-päike., 10:00-10:00

Piletid
Piletid ronida või võtta liftiga üles kaare ostetakse maapinnal.

Sissepääs tasuta alla 18.
Paris Museum Pass sisaldab sissepääs Arc de Triomphe. (Osta otse Rail Europe)

Ligipääs puudega külastajate jaoks:

Külalised ratastoolis: Kahjuks Arc de Triomphe on vaid osaliselt juurdepääsetav külastajatele ratastooli. Tunneliga ei saa siseneda ratastooli ja ainus viis jõuda arch on autoga või taksoga dropoff sissepääsu juures. Sellele numbrile helistada teavitama töötajaid oma visiidi: +33 (0) 1 55 37 73 78.

On ratastooli liftiga keskele tasandil, kuid mitte üles.

Külalised piiratud liikumisvõimega pääseb arch kuid võib vajada abi saada läbi tunneli. Kuigi on üks lift, peate ronida 46 trepid juurdepääsu seisukohalt.

Kui on parim aeg külastada?

Parim aeg külastada Arc on minu arvates pärast 6:30 pm, kui leek tundmatu sõdur on valgustatud ja Champs-Elysées supelnud Päilyntä tuled. Vaateplatvorm ülaosas kaare, hingematvad vaated Eiffeli torn, Sacré Coeur ja Louvre on ka poest.

Põhisündmused ja huvitavaid fakte Triumfikaar:

1806: keiser Napoleon I tellib ehituse Arc de Triomphe mälestada Prantsusmaa sõdurid.

Kaar on lõpetatud aastal 1836, võimu all kuningas Louis Philippe. Napoleon oleks kunagi näha selle lõpetamist. Siiski on muutunud igaveseks seotud uhked Keisri Liiga ego– ja tema vajadust ehitada monumente sobitada seda.

Alus kaare on kaunistatud nelja rühma töötada allegooriline skulptuurid. Kõige kuulsam on Francois Rude tema “La Marseillaise”, mis näitab, ikooniks Prantsuse naine, “Marianne”, kutsudes inimesi võitlema.
Siseseinad näidata nimed üle 500 Prantsuse sõdurit Napoleoni sõdade; isikute nimed, kes hukkusid on alla joonitud.

1840: tuhk Napoleon I üle Arc de Triomphe.

1885 Tähistati Prantsuse kirjanik Victor Hugo matused tähistatakse kaare all.

1920: haud Tundmatu sõduri on pidulikult alla Arch, vaid kaks aastat pärast lõpetamist WWI ja koos sarnase monument avati Londonis korral Vaherahu päev.

Igavene leek põleb esmakordselt 11. novembril 1923. hoides Vigil üle haud igal õhtul.

1940 Adolf Hitleri ja natside väed marsivad Champs Elysées ümber kaare ja alla Champs-Élysées, dramaatiliselt tähistas nelja-aastase okupatsiooni.

1944: liitlasvägede ja tsiviilisikute tähistada vabastamist Paris, rõõmsa sündmuse kata fotode ikooniks Pariisi fotograaf Robert Doisneau.

1961: USA president John F. Kennedy visiidil haud Tundmatu sõduri. Pärast abikaasa mõrva 1963. aastal Jacqueline Kennedy Onassis taotles igavene leek olema sisse lülitatud JFK Arlington National Cemetery Virginia.

Eriürituste ja tegevused 

Kuna Champs-Élysées on nii looduslikult Regal ja fotogeenilised lai puiestee võõrustab iga-aastaste ürituste, sealhulgas aastavahetuse pooled Pariisis (sh pimestav valgus ja video näita projitseeritud Arch alates 2014) ja Bastille Day pidustused (iga 14 juuli) . Avenue ka valgustatud ilus puhkus tuled novembri lõpus läbi jaanuari keskel.