Triumfo arka – vadovas Šis populiarus Paryžius lankytina

Posted on

 Triumfo arka - vadovas Šis populiarus Paryžius lankytina

Kodėl apsilankymas

Triumfo arkos. Kas nematė, kad didelę simbolį, apsupta eismo, bet stovi didžiuotis tuo 12 nuostabių būdų centro ir garsaus Champs-Elysées pabaigos? Tai dalis L’Ax HISTORIQUE , iš didžiųjų paminklų ir maloningas bulvarų serijos maršrutu per Paryžiuje Luvro rūmuose miesto pakraštyje. Vienas iš didžiausių ikonų Paryžiaus, tai taip pat yra vienas iš labiausiai lankomų vietų su 1,7 milijono lankytojų per metus, ir su gera priežastis; Vaizdas iš viršaus yra kvapą gniaužiantį.

Truputis istorijos

Kaip daug didžiųjų dizaino Prancūzijoje, Triumfo arka prasidėjo Napoleono I, kuris įsakė ją statyti. Jis buvo suprojektuotas architekto Jean-François Chalgrin, įkvėptas vieno arka Tito arka pastatyta c. 81 AD Romoje. Tačiau Triumfo arkos yra didesnis, Didžiulį 49.5 metrų (162 pėdų) metrų aukščio, 45 metrų (150 pėdų) ilgio ir 22 metrų (72 pėdų) pločio, pastatytas be kolonų. Aplink bazę statulos yra herojiškas, vaizduojanti didvyriškų jaunas prancūzų karius nuo priešo, ir, minint Napoleono karų. Nepraleiskite yra François Blogi anketa Prancūzijos himnas vaizduojanti Mariana, Prancūzijos simbolį, ragindama karius. Viduje sienos yra užrašomos su daugiau nei 500 Prancūzijos karių vardų Napoleono karų su mirusiųjų pabrėžė. Arch nebuvo baigtas iki 1836, o iki to laiko Napoleonas mirė ir buvo atidaryta daug pompastikos ir aplinkybė karaliaus Louis Philippe.

Po arkos slypi Nežinomo kareivio kapas iš I pasaulinio karo, čia paklota 1920 dvejų metų memorialo Flame idėja buvo įtraukti į priekį. Liepsna buvo pirmą kartą įjungtas lapkričio 11, 1923 ir niekada nebuvo užgesintas. Ji tapo puikus simbolis išlaisvinimo, kai generalinis Šarlio de Golio paklojo baltą-žydintis kryžiumi Lorraine ant kapo rugpjūčio 26, 1944.

Iki šios dienos ten kasdien ceremonija, kai liepsna rekindled kaip duoklė.

1961, JAV prezidentas Johnas F. Kennedy, apsilankė kapą ant istorinio vizito į Prancūziją. Jo žmona Jacqueline Kennedy Onassis, paprašė amžinojo liepsna turi būti įjungtas JFK po jo nužudymo 1963 metais, kai jis buvo palaidotas Arlingtono nacionalinės kapinės Virdžinijoje. Prezidentas Šarlio de Golio Laidotuvėse dalyvavo.

Renginiai Arch

Arch yra visų didžiųjų nacionalinių švenčių puošmena: gegužės 8, lapkričio 11 ir Bastilijos diena, liepos 14, taip pat Naujųjų Metų išvakarės, kai yra Pasakų garso ir šviesos šou žaisti per Arch. Nuo lapkričio pabaigos iki sausio vidurio gausite nuostabų vaizdu į Kalėdų žiburiai žemiau jums palei Champs Elysées.

Apsilankymas Arc de Triomphe

Vieta Šarlio de Golio
tel .: 00 33 (0) 1 55 37 73 77
Interneto svetainė

Kelionė į Triumfo arkos

Metro:  Charles de Gaulle Etoile (1 2 linija, arba 6)
RER:  Charles de Gaulle Etoile (A linijos)

Autobuso:  92 eilutes 22, 30, 31, 52, 73, ir Balabus
iš išorės Paryžius: išeiti Porte Maillot ir Avenue de La Grande Armee arba išeiti “Porte Dauphine ir Avenue Foch
Iš Paryžiaus centre: vairuoti ar vaikščioti iki Champs Elysées
If jūs esate pėsčiomis, saugiausias būdas patekti yra per požeminės pėsčiųjų takas palei Champs Elysees.

Darbo valandos

Atidarykite  Sau 2 iki Kov 31: Daily 10 am-10.30pm
Bal 1 Sept 30: 10 am-11pm
Oct 1 iki Grd 31: 10 am-10.30pm
paskutinio įrašo 45 min iki uždarymo laiko
Uždaryta Sau 1, gegužės 1, gegužės 8 (ryte) , liepa 14, 11 lapkritis (sugyventinių) 25 gruodis

Bilieto kaina: suaugusiems 12 €; Nuo 18 iki 25 metų € 9; pagal 18s laisvųjų

Jūs galite padaryti savo turą su informaciniame lapelyje prancūzų, anglų, vokiečių, italų, ispanų, olandų, japonų ir rusų kalbomis.
Yra kelionė paskaita prancūzų, anglų ir ispanų ilgalaikių 90 minučių.
Yra viešieji tualetai ir mažas knygynas.