Triumfo arkos Paryžiuje: Užbaigti Lankytojų vadovas

Posted on

Triumfo arkos Paryžiuje: Užbaigti Lankytojų vadovas
Triumfo arkos yra pripažinta visame pasaulyje kaip pagrindinis simbolis Paryžiaus pompastika ir elegancija. Pastatyta imperatoriaus Napoleono I 1806 paminėti Prancūzijos karinį meistriškumą (ir didžiuotis valdovas pats), 50 metrų / 164 pėdų aukščio dekoruoti arkiniai vainikėliai West End Eliziejaus laukus, miestas labiausiai iconic Avenue, tuo momentu žinomas kaip Etoile (žvaigždę), kur 12 prestižinių būdų eina radialiai pusiau apskrito modelis.

Dėl savo svarbią vietą Prancūzijos sostinės history– primenanti tiek pergalingas ir tamsiai istorinę events– taip pat savo legendinio statuso, Triumfo arka turi svarbią vietą bet pilnas sąrašas Paryžiaus viršų lankytinų vietų.

Vieta ir Kontaktinė informacija:

Švenčiama arka yra įsikūręs vakarinėje pabaigoje Avenue des Champs-Elysées, ant Place Charles de Gaulle (dažnai taip pat vadinama Place de l’Etoile).

Adresas: Vieta Šarlio de Golio, 8. arrondissement
metro: Šarlio de Golio Etoile “(1 2 Linija, arba 6)
RER: Šarlio de Golio Etoile” (linija)
Telefonas: +33 (0) 155 377 377
Aplankykite svetainė

Netoliese sritys, o lankytini Naršyti:

  • Petit Palais “
  • Grand Palais National Galerijos
  • Laduree Kepyklų ir Arbatinė
  • Fouquet anketa (istorinis restoranas)
  • Guerlain (garsaus parfumerijos ir grožio institutas)

Svečiams, darbo valandomis ir bilietai:

Galite aplankyti žemės lygį nemokamai arch. Paimkite tunelis “ir atidarykite arch.

Niekada nebandykite kirsti chaotiškas ir pavojingas žiedo nuo Champs Elysées!

Norėdami pasiekti viršų , galite lipti 284 žingsnių, arba imtis liftas į vidutinio lygio ir lipti 64 laiptais į viršų.

Darbo laikas
balandis-rugsėjis: pon.-nd., 10 AM-11 PM.
Spalis-kovas: . Pon.-nd., 10 AM-10 pm

Bilietai
Bilietai lipti arba imtis liftas iki arkos yra įsigyti žemės lygio.

Nemokamas įėjimas vaikams iki 18
Paryžiaus muziejus Pass “ yra įėjimas į Triumfo arkos. (Pirkti tiesiogiai iš “Rail Europe)

Privažiavimas Lankytojai su negalia:

Lankytojai vežimėliuose: Deja, Triumfo arka yra tik iš dalies prieinama lankytojams vežimėliuose. Tunelis negali būti atvertas vežimėliais ir vienintelis būdas pasiekti Arch yra prie įėjimo automobiliu ar taksi palikimo. Skambinti šiuo numeriu informuoti darbuotojus Jūsų apsilankymo: 33 (0) 1 55 37 73 78.

Yra Susisiekimas neįgaliesiems liftu į vidutinio lygio, bet ne į viršų.

Lankytojų, su riboto judumo asmenys gali prieiti prie arkos , bet gali prireikti pagalbos kaip per tunelį. Nors yra vienas liftas, turite lipti laiptais 46 atidarykite požiūriu.

Kai yra geriausias laikas aplankyti?

Geriausias laikas aplankyti Arc yra, mano nuomone, po 6:30, kai nežinomo kareivio liepsna dega ir Champs-Elysees yra maudėsi Kibirkščiuojantis žibintai. Nuo apžvalgos aikštelės prie arkos viršaus, kvapą gniaužiantys vaizdai į Eifelio bokštas, Sacré Coeur, ir Luvro taip pat yra parduotuvėje.

Svarbiausios datos ir Įdomūs faktai apie Arc de Triomphe:

1806: imperatorius Napoleonas Aš Priteisti iš Triumfo arkos statybos minint Prancūzijos karių.

Arka yra baigtas 1836 pagal karaliaus Louis Philippe taisyklė. Napoleonas niekada pamatyti jo pabaigos. Nepaisant to, jis tampa amžinai susijęs su didžiuojuosi imperatoriaus negabaritinių ego– ir jo poreikį statyti paminklus jį atitinka.

Arkos pagrindas puošia keturių grupių parengti alegorinių skulptūrų. Garsiausios yra Francois Blogi anketa “Prancūzijos himnas”, kuris rodo, Portretų prancūzų moters “Marianne”, ragindamas žmones į mūšį.
Viduje sienos rodyti daugiau kaip 500 Prancūzijos karių iš Napoleono karų pavadinimus; tų, kurie žuvo vardai pabraukti.

1840: Napoleono pelenai Aš perkeliami į Triumfo arkos.

1885: Švenčiama prancūzų rašytojas Viktoras Hugo laidotuvės švenčiama pagal arch.

1920: Nežinomo kareivio kapas yra atidarytas po arka, vos dvejiems metams po Pirmojo pasaulinio karo pabaigoje ir kartu su panašaus paminklo atidengtas Londone už Paliaubų dienos proga.

Amžinas liepsna dega pirmą kartą lapkričio 11, 1923, išlaikant vigilija virš kapo kiekvieną vakarą.

1940: Adolfas Hitleris ir nacių pajėgos žygiuoti į Eliziejaus laukus aplink arka ir žemyn Champs-Elysees, dramatiškai ženklinimas ketverių metų okupacijos pradžią.

1944: Sąjungininkų pajėgos ir civiliai švęsti Paryžiaus išlaisvinimą, džiaugsmingo įvykio užfiksuoti fotografijose iki Portretų Paryžiaus fotografas Robert Doisneau.

1961: Amerikos prezidentas Johnas F. Kennedy, vizitas į Nežinomo kareivio kapo. Po vyro nužudymo 1963 Jacqueline Kennedy Onassis paprašė, kad amžina liepsna būti įjungtas JFK Arlington National Cemetery Virdžinijoje.

Metiniai Renginiai ir veikla 

Nuo Champs-Elysees yra taip natūraliai Regal ir fotogeniška, platus Avenue šeimininkai kasmetiniai renginiai įskaitant Naujųjų Metų išvakarės šalių Paryžiuje (įskaitant apakinti šviesos ir vaizdo šou projektuojamo ant arkos nuo 2014 m) ir Bastilijos dienos šventę (kiekvienas liepos 14) , The Avenue taip pat dega gražių atostogų žiburiai nuo lapkričio pabaigoje per sausio vidurio.