Turistinis vadovas po Kultūros etiketas Tailandas – Dos ir klaidas dėl savo vizito į Tailando

Posted on

Kultūros etiketas Tailande

Po kelių paprastų taisyklių Tailando etiketo ne tik padės išvengti jus nuo netyčia įžeisti ką nors, darydamas sukurs jums ne tik iš turistų domina tik pigios apsipirkti ar idiliškas paplūdimiai. Stebint ir gerbti vietinę kultūrą tikrai padidinti jūsų patirtį.

Tailandas yra žinomas kaip “Žemė šypsenų”, – bet garsus tajų šypsenos turi daug reikšmių. Nors Tailando žmonės yra labai tolerantiškos pažeidimus, ypač kai padaro Farang (užsieniečiams), laikydamiesi šių pagrindinių Dos ir klaidas bus išlaikyti juos šypsosi.

Klaidas Laikykitės Tailandas etiketas

 • Nenukreipkite savo kojas: Rodydamas savo kojas ne kažkas, didinant savo kojas didesnis nei kažkieno galva, arba tiesiog išleisti savo kojas ant stalo ar kėdės yra laikomi labai grubus Tailande. Iš kojų nuosėdos yra nešvarus: nerodo juos žmonėms! Venkite nukreipta pėdų Budų. Kai sėdi ant žemės, bando sėdėti taip, kad neturi parodyti kitiems, kad jūsų kojų nuosėdos.
 • Nelieskite kažkieno galvą: Nors kojos yra laikomas mažiausias ir grubus kūno dalių, galvos yra garbinamas kaip labiausiai šventa. Niekada nelieskite kažkieno galvą ar plaukai – tai apima žaismingai ruffling vaiko plaukus. Nekelkite savo pėdų virš kažkieno galvos; išvengti žengia per žmones, kurie sėdi arba miega ant žemės.
 • Nenukreipkite: Rodydamas į žmogų yra laikoma nemandagu daugelyje kultūrų, bet ypač todėl Tailande. Jei turi nurodyti asmenį, padaryti keldami savo smakrą į savo pusę. Kai mosteldamas, kad kas nors ateis, nenaudokite pirštai atkreipė į viršų; padaryti glostydamas judesio pirštais tiesiai ir “Palm į žemę. Nukreipta į negyvus objektus ir gyvūnų paprastai priimtina, bet tai daugiau mandagus atkreipti su visa savo rankas, o ne vienu pirštu.
 • Negalima prarasti savo cool: Šaukti, pučia savo viršų, ar rodyti stiprias emocijas paprastai puoštis Tailande. Visada atminkite, kad taupymo veidą taisykles. Laikykite savo atvėsti, net kai nesiseka; jums reikia laikytis daryti. Negalima verkti, kad autobuso gedimo. Vietoj to, juoktis ir sako: ” Mai švirkštimo Rai “.
 • Negalima nepagarbą karalių: Niekada nepagarba karaliaus ar vaizdus karaliaus, tai apima valiuta – jo nuotrauka atsiras Tailando batas. Nors Tailando Lesė majesté įstatymai yra prieštaringas, atvira nepagarba link karaliaus tikrųjų gali nusileisti jums į kalėjimą! Žmonės gavome ilgų sakinių “Facebook” pranešimų, kad pasisakė prieš monarchiją.
 • Nemeskite dalykus: Supimas objektą ar pinigus kažkieno kryptimi yra nemandagu. Skirk laiko tinkamai perduoti daiktus žmonėms, susidurti, pageidautina su savo dešinę ranką. Atsiskleisti pinigų, kai moka ką nors.

Ar Atlikite šiuos Tailando etiketo taisykles

 • Pašalinti savo batus: Kaip ir daugelyje Azijos kultūrų, pašalinti savo batus prieš įeinant šventyklą arba apsilankymą kieno nors namuose yra svarbus. Kai kurios įmonės, restoranai ir parduotuvių, taip pat prašome, kad jūs pašalinti savo batus. Jei nesate tikri, tik atrodo, kad pamatyti, jei ten yra batų krūva prie įėjimo, arba patikrinti, ar darbuotojai dėvi batus. Tai kodėl paprastas avalynė yra gera idėja Pietryčių Azijoje. Tai geriau ne žingsnis ant slenksčio įvesdami namus ir šventyklas.
 • Grįžti į Wai : Wai yra Tailando malda-kaip gestas su rankomis kartu priekyje ir galvos šiek tiek nusilenkė. Norėdami negrąžintų Wai yra laikoma nemandagu; tik karalius ir vienuoliai neturi grąžinti Wais. Stenkitės ne Wai laikydami kažką į savo rankas; nedidelis lankas pakaks. Galbūt Jūs norite sužinoti, kaip pasakyti labas tajų.
 • Naudokite savo dešinę ranką: Kaire ranka laikoma purvinas, nes jis kartais naudojamas “tualeto funkcijas.” Visada naudokite savo dešinę ranką perduoti daiktus į ką nors ir mokant. Palieskite savo kaire ranka į savo dešinę dilbio (tai rodo, kad saugiai nepasiekiamoje), jei norite parodyti papildomą pagarbą.
 • Valgyti su šaukštu: Tinkamas būdas mėgautis skanūs Tajų maisto yra su savo dešinės rankos šaukštu ir šakutė savo kairę. Naudoti šakutę Grėbliai maistą ant savo šaukštu; šakės niekada patenka į burną. Lazdelės yra paprastai naudojamas tik makaronų patiekalų ir gydo, tokių kaip bandeles.
 • Rodyti pagarbą vienuoliams: Jūs susiduria su daug vienuolių tokiose vietose kaip Chiang Mai; gydyti juos su pagarba. Kai sveikinimo vienuoliu, vienuoliai gauti didesnę Wai nei paprastų žmonių; vienuoliai neturi grąžinti gestas. Moterys niekada neturi liesti vienuoliu, valyti vienuolio drabužius, arba ranka kažkas vienuolio. Vienuoliai turėtų būti leista pirmą kartą valgyti ceremonijos ir susirinkimai. Vienuoliai Tailande yra įprastas – kartais galite pastebėti, juos naudojant išmaniuosius telefonus ir interneto kavinėse!
 • Šypsenos: į “tajų šypsenos” yra žinomas, svarbu Tailandas etiketo ir Thais parodyti jį, kai jie gali. Visada atiduokite kažkieno šypsena. Šypsenos yra naudojamas derybų metu, atsiprašymas, atsipalaiduoti, kai kažkas eina ne taip, kaip planuota, ir tik kasdieniame gyvenime.

Tailandas šventykla etiketas

Apsilankymas šventyklos Tailande yra už kiekvieną kelionę būtina, tačiau daugelis turistų vengia įdomių vietų, tokių kaip tunelis šventykla Chiang Mai, nes jie nesupranta, budizmą ar vietinius papročius. Būtinai atsigaivinti savo šventykloje etiketo, todėl jūs neturite įžeisti bet iš maldininkų!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *