Turistinis vadovas po Londono geriausiai parkai

Posted on

Lankytojai, tiek ir vietiniai gali atskleisti ruožai žalumos Londone, kiekvienas iš miesto parkų siūlo atsikvėpti nuo britų kapitalo stumdymasis. Nors lankytinos dėmės, panašios į Hyde Park “ir” St. James parko yra gerai žinomas tarp keliautojų, Londonas alsuoja žoline pievų ir miškingų platybes, iš kurių kai kurie tęsiasi už mylių. Ištisus metus, Londono parkai yra puikus ilgai vaikščioti ar ramybės kontempliacijos – ar net vienoje iš maudymosi tvenkiniuose kritimo.

Hyde parkas

Įsikūręs centrinėje Londono širdyje, Haid parkas yra mėgstama susibūrimo vieta ant šiltų savaitgalio dienas. Jis pridedamas prie Green Park ir Bekingemo rūmai sodai į rytus ir ribojasi Kensingtono rūmai į vakarus, ir Haid parko laikoma dalis ROYAL parkus, todėl idealiai tinka ekskursijų. Serpentine, ilgas, siauras ežeras ne Hyde Park centre, kviečia lankytojus poilsio saulėje arba imti vieną iš irklas valtis, o netoliese Serpentine galerija siūlo besikeičiančius ekranų. Nepraleiskite princesė Diana memorialinis fontanas, Italijos sodai ir Holokausto memorialinis sodas.

Regento parkas

Regento parkas yra namo į Londono zoologijos sodas , taip pat ilgai, taikaus ruožas Regento kanalas. Pilna žalios erdvės, taip pat yra vaizdingoje buriavimui ežeras “,” Open Air Theater ir begalinis dėmės atsiskaityti už popietę iškylą. Taip pat dalis ROYAL parkus, Regento parkas yra prijungtas prie Primrose Hill, kuris siūlo neįtikėtinas vaizdas į Londono panorama puikus nuotraukų. Kaip jums palikti, būtinai užsukti Espresso Bar , maža kavinėje palei parko Broad Walk DĖL pasiimti mane.

Hampstead Heath ”

Tėvas šiaurę, Hampstead Heath yra populiari vieta vietinių gyventojų pasivaikščioti, iškylą ar išsimaudyti viename iš maudymosi tvenkiniuose, kurie yra atskirti vyrams ir moterims. Yra daug ištirti visoje parko, iš teniso kortai su arklių-nugaros jojimo sritis mylimo Secret Garden. Vadovas į vakarus pieva kai saulės, arba eiti stumtelėti per miškingoje Rytų Heath. Nes tai viena iš daugiau kaimiškas žalia erdves mieste, ji beveik jaučia, kaip jūs atranda tam tikrose atokiose miškai, o ne didmiesčių parkas.

St James parkas

Kadangi St. James parkas sėdi šalia Bekingemo rūmų mažas Central Park yra žinomas dėl savo spalvingas, puikiai prižiūrimuose gėlynai ir dešimtys gulbių (kurie visi priklauso karalienė). Royal Park yra daug Portretų šventėms, įskaitant Trooping spalva, o sargybos, kuri būna šalia ant Mall keičiasi. Apsilankyti St. James kavinė “ už dienos užkąsti su vaizdu į parką ar išsinuomoti vieną iš denio kėdės, kurios yra prieinamos valandinis visoje žoline srityse. Nes tai greta daugelio lankytinų vietų, parke taip pat puikiai tinka pertraukos nuo išlaidų per įtemptos dienos ekskursijų.

Londonas laukai

Anksčiau ganymas svetainė ūkio gyvuliams, Londonas laukai yra viena iš East London populiariausių žaliųjų platybes, ypač savaitgaliais. Londonas laukai “Lido “, įsikūręs šiaurinėje parko, palankiai plaukikų savo šildomu baseinu ištisus metus. Šeštadieniais, Londono galvą Brodvėjaus rinkos , per savaitę lauko maisto produktų rinkos, patraukti pietūs ir keletas alaus mėgautis ant žolės. Taip pat yra keletas barų ir vietos alaus daryklos palei parko sienų ( Pub Park yra ypač rekomenduojama).

Viktorijos parkas

Viktorijos parkas, miesto seniausias viešasis parkas, dažnai šeimininkai muzikos festivalių ir kasmet renginius, kaip ir lapkritį Laužo naktį, tačiau Rytų Londono parkas yra puiki išvyka bet atsitiktinai dieną. Tai vienas iš Londono didesnių kolekcijų srityse, žaidimų aikštelėse ir miškingoje kraštovaizdžiu, ir ten buriavimui tvenkinys visiškai su Japonijos Pagoda ir Pavillion Café. Negalima praleisti Senamiestis Anglų sodas ir būtinai pasivaikščioti Regento kanalas, kuris driekiasi parko pietvakarių krašto, o tie, su vaikais rasite neribotų pramogų tuo Victoria Park Splash baseinas (atnešti rankšluostį).

Haggerston parkas

Jūs turite žinoti, kur ieškoti ieškoti Haggerston parkas, santykinai kompaktiškas atvirą erdvę į Hackney rajone. Jame taip pat yra Hackney Miesto Farm , iš Barnyard gyvūnų kolekciją, kuri siūlo nemokamą įėjimą į suaugusiems ir vaikams, ir yra keletas žaidimų aikštelės, skirta šeimoms. Aktyvios lankytojai gali rasti BMX dviračių trasą, taip pat lošimų sritis futbolo ir net stalo tenisą. Tai dažnai yra daug tyliau nei didesnių parkų, juolab jis naudojamas daugiausia vietiniai, todėl lankytojai gali lengvai rasti taikų stende arba vietoje žolės mėgautis šiltą oro popietę.

Battersea parkas

Aukštyn ir dar plotas Battersea, tik į pietus nuo Temzės upės, pasigirti žavinga parkas su plaukiojimo ežere, meno galerijos ir mažų vaikų zoologijos sode. Sub-tropinių sodų, datuojamas 1858, yra pastebimas akcentas, augančių augalų, kaip bambuko ir bananų medžių ištisus metus. Przystawkę The Waterside Londono taikos pagoda nuotrauką ar gurkšnoti arbatą su Pear Tree Café . Parkas yra šalia Battersea Power Station , kuris šiuo metu yra restauruotas į parduotuves ir butų, ir netoliese blizgus naują JAV ambasados.

Olandija parkas

Atskleiskite sodrus užsienio žemė, Kioto sodas, japoniško sodo paslėptas per Holland Park (baigti su povai). Tai geriausias priežastis kelionę į Vakarų Londone, nors Olandija parkas taip pat yra keletas kitų norimų vietų, įskaitant futbolo srityje, teniso kortai ir kavinėje. Kadangi parkas įsikūręs Notting Hill, Kensington ir Chelsea viduryje, tai lengvai derinami su pasivaikščioti Portobello Road ar vizito į Kensingtono rūmai.

Ričmondas parkas

Didžioji sienelėmis Ričmondas parkas, iš pradžių 17 a medžioklės žemės, galima atrasti pietvakarius nuo centrinio Londono ir alsuoja paslėptų kampų. Dalis Royal Parks ir laikomas natūraliu gamtos rezervatas, tai geriausiai žinomas kaip namie iki šimtų elnių, kurie klajoti pagrindus laisvai. Taip pat yra golfo aikštynas, arklių atgal jojimo arklides, dviračių nuoma ir Isabella Plantation , yra miškingo sodas, datuojamas 1830-aisiais. Tai beveik neįmanoma pamatyti visą parką, todėl įsitikinkite, planą, prieš išvykdami (ir nepraleisk karaliaus Henrio piliakalnis, kuris atsiveria panoraminis vaizdas Temzė ir miesto baisus panorama).