Turistinis vadovas po Saint-Tropez Prancūzijos pietuose

Posted on

 Turistinis vadovas po Saint-Tropez Prancūzijos pietuose

Spalvingas Saint Tropez

Nuosavybė gyslelę? Arba vienas mėgstamiausių vietų? Nuomonė yra padalintas nuo Saint-Tropez traukos Prancūzijos Rivjeroje. Vasarą Saint Tropez gali būti pragaras – bet taip pat dangiškoji. Jis vis dar iš esmės yra nedidelis žvejų kaimelis, apsuptas vilas už super turtingas ir itin garsus; miestas dusas su minios, bet nėra puikus 14 kilometrų maršrutas, kur galite atsiplėšti nuo visko. Ką gi, jūs manote, kad vietoje, ji vis dar traukia abi žvaigždes ir įprastą atostogautojas ir jame slypi savo žavesio.

Rašytojas Guy de Maupassant pradėjo 1880 tendenciją, “atrasti” tą vietą, kai jis atvyko vienintelis būdas, jis galėtų savo jachta, iš Bel-Ami . Tada atėjo dailininkas Paul Signac, po kitų menininkų pabaigoje 19th- ir pradžioje 20-ojo amžiaus, kuris rado šviesa Pasakų ir gyvųjų lengva.

Jie mėgo mažas žvejybos uostas, kad grįžau į 1400s, kai vieta buvo nepriklausoma su savo mažu kariuomenės. 20-ojo amžiaus lankytojų srovelė tapo banga kaip visi po garsaus vardus Matisse ir Colette, Errol Flynn ir Jean Cocteau. Iki 1950 Picasso, Juliette Greco ir Boris Vian, Jean-Paul Sartre ir Françoise Sagan buvo nuolatiniai. Bet tai buvo Brigitte Bardot, kuris per filmo Ir Dievas sukūrė Moteris , tapo madinga, o Libertine Sen Tropezas simbolis. Ir vieta niekada nužvelgia atgal. Šiandien jūs galite pamatyti George Clooney, Jack Nicholson, Liz Hurley ir p Diddy pasivaikščioti aplink.

Senasis Uostas Saint Tropez

Geriausias būdas atvykti į Sen Tropezas yra jachta – pageidautina savo. Bet jei tai ne išeitis (nebent esate žvaigždė ar Mega turtingas), tada tiesiog klajoti senojo uosto pamatyti aptakus padarai bobbing vandenyje visose jų milijonų dolerių šlovės. Jūs taip pat gali sugauti garsaus veido žvilgsnis – arba valtys, arba galbūt egzotišku gėrimu terasoje vienoje iš pastelinės spalvos senų pastatų, susiduria vandenį.

Yra gana daug barų ir kavinių uoste pasirinkimas, bet vienas, kad už, pavyzdžiui, Colette, Cocteau ir daugybė kitų yra prieš jus, yra kavinė Senequier , 4 vieta AUX Herbes (tel .: 00 33 (0) 4- 94-97-00-90). Gauk ten neskubantis pusryčiai kavos ir prancūziškų ragelių, arba eiti vėliau išgerti ir praleisti laiką žiūrint pasaulis eiti.

Jei esate ne per pietus uosto, valgyti Le Girelier , quai Jean-Jaures (tel .: 00 33 (0) 4 94 97 03 87), kur šviežios žuvies patiekalai yra puikus.

Paminklai Saint Tropez

Į Saint Tropez muziejų ateiti, kaip puikūs papildomai, ir priešingai labiau įprasta suvokimo kurorto.

“Musee de l’Annonciade
iš uosto, padaryti savo kelią į vakarus ir į netoliese Musee de l’Annonciade, 16-ojo amžiaus name su stebina ir įspūdingą kolekciją nuotraukų Saint Tropez Iki post-impresionistų pabaigos 19 ir pradžioje 20 amžiaus. Taip pat čia yra darbai Van Dongene, Braque’o Vlaminck, Derain ir ekspresionistų Ruo, Utrillo ir dar daugiau.
Le uosto
tel .: 00 33 (0) 4 94 17 84 10
Interneto svetainė
Priėmimo liepa, rugpjūtis 5.50 eurų, likusi metų 4,50 eurų
Atviras kasdien, išskyrus antradieniais
birželio 1-rugsėjo mėn 30 10 am-noon, 3-7pm
spalio 1-gegužės 31 10:00 -noon, 2-6pm
Uždaroji lapkričio Sau 1, gegužės 1 Ascention diena, Dec 25

Citadelė stovi aukštai virš miesto. Eiti į jūrų ir jūrų istorijos srityje, išleisti į miestą kontekste. Ten saulėlydžio ir bus atlyginta pagal puikus vaizdas į miestą, golfo aikštynas ir į Ste-Maxime ir nuostabų fone masyvo des Maures.
Interneto svetainė
Priėmimo 2,50 eurų
Atviras kasdien Bal-rugsėjo 10:00-06:30
spalio iki kovo 10:00-12:30, 1: 30-5: 30pm
Uždaroji Sau 1, gegužės 1, 17, Šeštinės, Lap 1 gruodžio 1 d 25

“Maison des papillons
Galiausiai, jei esate ne visi domisi drugeliais, Maison des papillons (” Musee Dany-Lartigue) yra skirtas Jums. Įsikūręs name iš fotografijos J.-H. Lartigue, jo sūnus surinko 4500 egzemplioriai, Vie už jūsų dėmesį su savo ypatingų spalvų ir formų.
Maisons des papillons
9 Rue Etienne-Bemy
tel .: 04 94 97 63 45
Interneto svetainė
Priėmimo 3 eurus, nemokama vaikams iki 10 metų
Open kasdien, išskyrus Antradienis gegužės 2-osios Spalio 31. 10 am-noon, 3-7pm
uždarosios gegužės 1, 17, Dangun Žengimo diena, lapkričio, gruodžio 25 ir Jan 1 d.

Senasis kvartalas La Ponche

Tarp uosto ir Citadelle yra “La Ponche , seniausias ir gražiausia miesto dalis, ir dar sritis, kur gyvena vietiniai žvejai ir amatininkų. Toje vietoje, de l’Hotel de Ville, bokštas yra viskas, kas liko iš “Chateau de Suffren, šimtmečiais iš valdovų, kuris karaliavo Saint Tropez namus.

Iš čia pėsčiomis iki žavinga mažai bažnyčia Notre-Dame de-l’Assomption . Jos bokštas yra ant kiekvieno nuotraukoje; Italijos baroko interjero rasite medinę skulptūrą iš paties Sen Tropezas. Taip, ten tikrai buvo Sen Tropezas ir kiekvienais metais gegužės 15 ir 16, vietiniai gyventojai priimti į gatvę su procesija į jį švęsti, su daug leisti išjungti šautuvų. Tai vadinama Les Bravades ir yra verta gauti norėdami pamatyti, jei esate Pietų Prancūzijoje pavasarį.

Pirkiniai Saint Tropez

Iš gana uosto, nueiti iki bet kurios iš gatvelių link centro. Jei išgalvotas aukštos klasės parduotuvių, imtis Rue Gambetta už įsiveržimas į dizainerio pavadinimų. Tai vieta rasti šią fantastišką bikini – naujai išrastas oh-taip-seksualus drabužis, išgarsintas Brigitte Bardot. Antras didelis prekybos gatvė yra Rue du Bendra Allard , kuri veikia į vakarus nuo uosto. Tai gali atrodyti keista būtų apsipirkti Louis Vuitton, Dolce & Gabbana ir Dior apvijoje gatvėse senamiestyje, bet tai seno ir naujo, viršų dizaineris pavara ir kasdienių Provanso gėrybių mišinys yra tai, ką šv Trop, nes ji vietoje vadinamas , yra visa informacija apie.

Jūs atsiras ne iš Rue Gambetta ar Rue Sibilli pabaigoje į centrinę Place des Lices . Tai paveikslėlių knyga graži, su Petankė žaidėjų teikiančių pramogų ir platano, kavinių ir kasdien Provanso rinkoje išlaikyti savo dėmesį.

Į Place des Lices, prisijungti tikrą seną Prancūzija tuo Café des Arts (Tel .: 00 33 (0) 4 94 97 02 25), su savo marmuro lentelėse, senų medinių grindines lentas ir kėdės ne suteikiant Jums Grandstand vietą tam tikro amžiaus -old malonumas žmonės žiūri. Jūs nematysite Brigitte Bardot bet čia, kaip ji dabar atsiskyrėlis, nors ji vis dar gyvena Sen Tropezas. Never mind, saugokitės kitų žvaigždžių.

Saint Tropez yra Glorious Paplūdimiai

Yra daug paplūdimių Sun garbintojų Saint Tropez pusiasalyje. Galbūt geriausiai žinomas, nes tai nudistų paplūdimys yra Taitis Plage. Pampelonne paplūdimys yra didžiulis smėlio ruožas išilgai rytinės pusės pusiasalyje dominuoja Camarat švyturio. Vienas iš aukščiausių Prancūzijoje, jis buvo pagrindinis buriuotojai iki 60 kilometrų į jūrą nuo 1831 (nors modernizuota Antrojo pasaulinio karo ir visiškai automatizuota 1977).

Dėl energingas, ten nuostabu pėsčiomis palei nearti . Nuo Saint Tropez pirmą kartą praeiti kapines, kur kino režisierius Rogeris Vadimas palaidotas. Nearti yra uolų ir pušis padengta, ideali vieta viloje (ir privatus paplūdimys), priklausančios Brigitte Bardot. Tai 14 mylių pėsčiomis, todėl negali būti vykdoma neapgalvotai, nors galite tiesiog padaryti ruožus jį. Bet jei norite rasti savo privatų paplūdimį, tai vieta, kur jo ieškoti. Jūs rasite ramybę, ramybę ir labai keletą kitų žmonių, kaip jūs darote savo kelią žemyn į jūrą.

Tarp pušų jums susidurti Gassin ir Ramatuelle kaimų. Mažai kaimas su savo mažyčių kelių, senų namų ir romaninio stiliaus bažnyčios geriau žinomas dėl savo dviejų itin prašmatnus viešbučiai (išsamesnė informacija pateikta kitame skyriuje). Tai ideali vieta dėl atšaldymo-out tiek.

Kur apsistoti Saint-Tropez

Saint Tropez turi savo sąžiningai dalytis žinomų ir Pasakų viešbučių; visi tie kino žvaigždės turi likti kažkur. Viešbutis Sezz yra naujausias klubo vieta jiems (ji pradėjo 2010 m), o visi kiti po apsvaiginimo patirtį. Tai nustatyti miškų, vos kelios minutės nuo paplūdimio, apie 37 kambariai, apartamentai ir vilos kompleksas, sugrupuoti centrinėje baseinas. Restorane Colette turi viršų virėja Pierre Gagnaire už ją ir ten nuostabus SpA Payot. Jis jaučiasi labai Viduržemio ir neįtikėtinai prašmatnus.

Viešbutis Sezz Saint-Tropez
Route des Salins
tel .: 00 33 (0) 4 94 55 31 55
Interneto svetainė

Viešbutis Byblos yra vienas iš swankiest kurorto viešbučių. Brigitte Bardot su vyru numeris trys, Giunteris Sachs “, buvo čia atidarymo ir tai buvo vieta, kur Mickas Jaggeris pasiūlė Bianca 1971 įžymybės kaip George Clooney ir reperių Jay-Z ir P Diddy gerti garsaus in-house naktiniame klube, urvai du Roy. Pagal Alain Ducasse restoranas buvo pervadintas kaip Rivea ir pertvarkyta atsipalaidavęs, sodo tematikos dekoro su vietos meniu, pilna itališkų skonių. Ir kambariai? Nuostabus ir yra grupėje stilingas Viduržemio “kaime” akmens pastatų visame baseine.
Viešbutis Byblos
20 pr Paul Signac
tel .: 00 33 (0) 4 94 56 68 00
Interneto svetainė

Tiesiog ne St-Tropez ne Ramatuelle , du viešbučiai konkuruoti dėl karūnos.

Geriausios ir labai atšaldyti-out “Muse” yra nuošalioje tarp vynuogynų, pušų ir alyvmedžių giraitės. 15 Suites yra atrakcija čia; ten gražus baseinas, prabangus restoranas ir jaukus baras ir sidabro “Bentley priimti jus į St-Tropez turėtumėte pajusti potraukį. Apartamentuose yra vadinami žymių mūzų iš Redaguoti Piaf Catherine Deneuve.
“Muse”
Route des Marres
tel .: 00 33 (0) 4 94 43 04 40
Interneto svetainė

La Reserve Ramatuelle yra labai stilingas viešbutis su SPA skirta amžiaus prevencijos natūraliu būdu. Nėra invazinės procedūros, tik specialus maistas, energijos didinimo veiklą ir holistinio gydymo tobula nustatymą. Langai nuo grindų iki lubų ir Zen vonios kambariai su Creme de la Mer produktai yra nuo tos dienos, čia tvarka.
La Reserve Ramatuelle
Chemin de la Quissine
tel .: 00 33 (0) 4 94 44 94 44
Interneto svetainė

Kelionė į Saint-Tropez

Saint Tropez yra Var ir turi 5,612 gyventojų. Jie prisijungė vasarą pagal minios, kuris plūsta į šią mažą Viduržemio kaime (ji vis dar kaimas, nepaisant jos pasaulinio masto šlovės) jo gatvelių, uosto, kvadratas ir paplūdimiai. Tai galėtų apibūdinti miestų daugybė, todėl tai, kas jo atrakcija? Atraskite sau.

Oru
Artimiausias oro uostas yra Tulonas Saint-Tropez (18 km, 11.1 mylių į pietus vakarus nuo St Tropez), patiekiamas kai kurių vidaus maršrutais, o kai iš Jungtinės Karalystės yra autobusų Nuoroda į Saint-Tropez, arba vykti taksi.

Geležinkeliu
Geriausias maršrutas į Toulon iš Paryžiaus atsižvelgiant iš 3 hr.50 ms. Tada autobusu į Saint-Tropez, ar taksi.

Automobiliu
Saint Tropez yra išjungtas A8 greitkelio. Iš Marselio, išvykstančių į  Cannet des Maures sankryžos tada toliau palei D558 už 38 km po ženklus Sen Tropezas. Iš Nicos, išvykstančių į  “Le Muy  sankryžos ir toliau dėl 40 km D25. Vasarą skaitytis apie valandą iki už pastaruosius porą mylių, dėl intensyvaus eismo.

Turizmo biuras
Quai Jean-Jaures ( “Le uostas)
tel .: 00 33 (0) 892 68 48 28 (0,35 EUR / min)
Interneto svetainė