Tutvu Sea Life Londoni akvaarium

Posted on

Tutvu Sea Life Londoni akvaarium
Sea Life Londoni akvaarium on üks Euroopa suurimaid kuvab globaalse veeorganismidele ja pakub üks maailma suurimaid kogusid Cownose kiirtega, läbipaistvat tunnelit kõnnitee kaetud hiiglaslik vaal skelett ja Shark Walk.

Samuti tuhandeid kalu, külastajad saavad näha pingviinid, seahorses, kaheksajalgade ja krabid. Sea Life on 30 vaatamisväärsuste Ühendkuningriigis ja Euroopas ja Sea Life Londoni akvaarium on brändi peamine sihtkoht.

Peamised Tähtsündmused The Sea Life Londoni akvaarium

  • Tuhanded mereloomade temaatilisi seadeid
  • Üks maailma suurimaid kogusid Cownose kiirte
  • Gentoo pingviinid
  • Klaasist tunnel kõnniteega kapslis sinivaalale skelett
  • Hai Walk
  • Üldsuse osalemine söötmise
  • Rohkem söötmise korda ja räägib

Sea Life Londoni akvaarium Review

On teemastatud tsoone kogu akvaariumi ja esimese tsooni sissepääsu saab alati hõivatud. Ärge muretsege, kui see ei ole tavaliselt, et ülerahvastatud kõik teed läbi akvaariumi.

Sa pead kõndima üle hai tank siseneda akvaariumi, mis kindlasti saab adrenaliini pumpamiseks. Seal on siis lifti / lifti atmosfääri heliriba teid alla algust näitus.

Seal on palju kuvab maapinna lähedal ja platvormid tõhustamise, nii et see on väga lastele. Näitusel on esitatud info videoekraanide pöörata, kui on rohkem kui üks liik tank.

Ray Lagoon
kiir bassein on kaks klaasi külge nii jätke need lühemate külastajate ja liikuda ringi teisele poolele nagu näete sama palju. Märkus: On ka ruumi vankrid olla ümber serva ilma blokeerides tee. Ära nautida vaadates Kalifornia Cownose kiirte kuid võtke te ei tohi puudutada neid, sest see võiks kahjustada oma nahka. Töötaja on alati käepärast, et vastata küsimustele. On koerhai sisse kiired ja nad on väga sõbralik nii et ärge riputada oma käed üle parda!

Mul oli imeline tantsimine meeleavaldus alates koerhai shimmying tagasi samas vertikaalne!

Rock Pools
Ei tunne teid on petetud, kuna ei saa puudutada kiired nagu järgmises osas on kõike suhtlemist ja on krabid, Õisloomad ja meritäht puudutada (kätepesuruumidest on saadaval).

Klaas Tunnel jalgtee
See on põnev võimalus näha troopiliste kalade ja kilpkonnad, nagu nad ujuda õige pea kohal. Tunnel on ehitatud hiiglaslik käsitsi meisterdatud 25 meetri pikkune sinivaal luukere. Nagu te eeldaks, tunnelis on väga populaarne, nii ei blokeeri teed teistele külastajatele selles valdkonnas.

Top Vihje: Võite vaadata haide kõik põrandad – see on suur tank. Nii ei rahvahulga ümber esimese akna Pacific vrakk . Kõnni ringi teisele poole ja te tõenäoliselt akna ise.

Disorientating
proovida ja jääda oma sõprade / pere keerdkäikude pimedas võib olla üsna disorientating. Alati on nooled seintel juhatavad teid läbi. Kindlasti hoidke onto oma laste käed, sest see võib olla väga lihtne kaotada neid pimedas galeriid, eriti kui nad on põnevil.

Vihmametsade Maailma
Vaadake kääbus krokodillid, Piranhas ja pere Poison Arrow Konnad. Saate aru, et oleme selles rubriigis, kui põrandakate tunne pehme lehtede.

Thames Walk
Kui olete madalaima korrusel on lift / lift ja eskalaator teid üles ühelt tasemelt “Thames Walk ‘, mis kuvab jõe elu piirkonnas.

Ice Adventure
See on kodu Gentoo Penguins ja saab vaadata neid ja veest.

Sõrad
See on vähid ekraan sealhulgas hiiglaslik Jaapani hiidkrabi (mis võib kasvada kuni 12 jalga pikk) ja värviline Rainbow Crab.

Siis see on magus kauplus külastus enne “kaudu lahkuva suveniiripood” milliste varude mänguasjad ja suveniire.

London Aquarium Visitor Information

Londoni akvaarium asub South Bank jooksul County Hall hoone. On kõrval London Eye ja üle jõe Big Ben ja Parlamendihoone.

Aadress:
London Aquarium
County Hall
Westminster Bridge Road
London
SE1 7PB

Lähim metroojaamad: Waterloo ja Westminster

Kasutage reisiplaanija planeerida oma marsruuti ühistranspordiga.

Telefon: 020 7967 8000

Piletid:
Kontrolli jooksevhindades online. Leiad parima hinnaga, kui te eelnevalt broneerida. Märkus: Lapsed alla 3 vabaks.

Top broneerimiseks tip: Broneerige oma piletid  internetis aadressil pärast 03:00 ja mitte ainult sa saada parima hinna pileti, kuid saab ka jalutada atraktsioon kuigi see on vaikne ja püüda pingviinid viimase sööda päeva (4 pm).

Kombineeritud piletid on saadaval London Eye, London Dungeon ja Madame Tussaud ‘.

Lahtiolekuajad
Londoni akvaarium on avatud 7 päeva nädalas (va jõulupüha).
Esmaspäevast reedeni: 10:00-18:00 (viimane vastuvõtu 05:00)
laupäev ja pühapäev: 10:00-07:00 (viimane vastuvõtu 06:00)

Külasta Kestus:  1 kuni 2 tundi.

Juurdepääs
Full puuetega inimeste juurdepääsu liftid / elevaatorid kõigil tasanditel. On ka puudega tualettruumid igal korrusel.

Buggy sõbralikud
Vankrid ja kärud saab kasutada kogu ja seal on lift / lift juurdepääsu igal tasandil. Märkus: Ei ole lollakas park.

Nr söömine ja joomine
Londoni akvaarium on range no söömine ja joomine poliitika, kuid seal on palju kohvikuid ja restorane.

Fotograafia
Saate pildistada isiklikuks kasutamiseks, kuid te ei saa kasutada statiivid või flash.