Ultimate Studentu ceļvedis uz Londonu

Posted on

Ultimate Studentu ceļvedis uz Londonu
Londona ir viena no mūsu mīļākajām pilsētām pasaulē, un viens, ka mēs iesakām katru ceļotājs apmeklēt.

Ja tu esi students virsraksta uz Londonu pirmo reizi, un vēlas zināt, ko gaidīt, šis raksts ir priekš jums. Tajā mēs dalīties dažas no mūsu iecienītākajām Hangout sesijām, kā ietaupīt naudu par izmitināšanu, un to, kā ietaupīt naudu par, labi, diezgan daudz viss.

Pamata ceļotāja informācija

  • Jums nepieciešama pase, lai ceļotu uz Angliju.
  • Jums nav nepieciešams tūristu vīza Londonā.
  • Jums nav nepieciešams kadru pirms doties uz Angliju.
  • Jums vajadzētu rezervēt Londonā.

Ko Pack

Domājiet par Lielbritāniju kā Pacific Northwest Eiropā. Līst, daudz.

Viens iepakošana svarīgi, tad ir neliels jumta un neliels lietus jaka, ko var sarullē nelielu bumbu, lai ietilptu iekšā savā mugursomā. Atcerieties, lai ceļojuma adapteri ar sprieguma pārveidotāju uzcelta tā, ka jums nav galu galā eksplodē jūsu fēnu hosteļa kopmītnes. Vēl viena laba ideja ir pāris komfortablu kājām. Londona ir milzīga pilsēta, un jūs, visticamāk, tērēt savu laiku, ejot no viena tūristu piesaisti uz nākamo.

Izņemot to, ka Apvienotā Karaliste ir ļoti līdzīga ASV, tāpēc jums vajadzētu pack kāds jūs varētu ņemt par iekšzemes ceļojumā. Ja tev gadās aizmirst kaut ko svarīgu, jūs varēsiet to aizstāt Londonā bez problēmām.

Kā tur nokļūt

Jūs atradīsiet vislabāko aviobiļetes uz Londonu no studentu aviobiļetes aģentūrām, piemēram, STA Travel. Skatīties specials, un jūs varētu vienkārši paņemt peļņu no apmēram $ 500. Neļaujiet sevi apmānīt ar dažu aviokompāniju “studentu aviobiļešu” – studentu aviobiļetes aģentūrām ir reāls darījums. Aviobiļetes pārdošanas do notikt, lai gan – pārbaudiet studentu aviobiļešu pret apkopotāju s Roundup regulāru biļešu cenas.

Kur man vajadzētu palikt? Cik tas maksās?

Viens no lētākajiem jomām Londonā ir rajonu uz austrumiem un dienvidiem no pilsētas. Pāris favorīti ietver Hackney, Shoreditch, un Brixton – viņi visi Hipster apgabalus ar fantastisku ēdienu, bāros un kafejnīcās. Viņi mazliet veids ārpus galvenajiem objektiem, bet lielākā daļa lietas ir vēl pastaigas attālumā, un izmantojot pazemē ir viegli.

Kaut gan ir lētāki pilsētas rajonos, Londona joprojām ir viens no priciest vietu apmeklēt. Izvēlēties palikt kopmītnes telpā hosteļa ietaupīt naudu, bet jūs joprojām meklē 20-30 $ naktī, ja jūs darīt.

Getting Around

Londonas caurule ir galvenais brīnums mūsdienu transporta, un jūs, visticamāk, tērēt daudz laika uz to. Lai gan tas ir vecākais pasaulē, Londonas metro ir tīra, droša, un efektīvi. Kaut arī dārgi, jo … Londonā. Ja caurule neņem tuvu jūsu Londonas tūrisma galamērķa durvīm, autobusu (varbūt divstāvu!) Būs.

Bagātīgs melnās Londonas taksometri ir fiksētas cenas un Uber ir visur pilsētā. Īsāk sakot, jūs nekad cīnās, lai nokļūtu, kur jums jāiet Londonā.

Britu Nauda un izveide reālu budžetu

Anglijas valūta ir sterliņu mārciņas un jums nebūs iespēja pavadīt kādu citu valūtu valstī. Pateicoties katastrofai, kas ir Brexit pašreizējais valūtas kurss ir labākais, ko tas ir bijis par amerikāņiem, kas padara Londona vairāk pieejamu, nekā tas ir bijis gadu laikā.

Londona joprojām ir dārga, lai gan, tāpēc jums vajadzētu plānu tērē apmēram $ 55 / dienā. Pārtikas un gultas ir pricey, bet muzeji ir bez maksas. Jūs varat izlaist ārā uz pārtikas ainas, ko lētāk vārīšana savā hosteļa virtuvē, bet jums noteikti nevajadzētu palaist garām pārbaudes uz pārtikas tirgos, piemēram, Brixton Village, Borough Market, un Broadway Market ja vispār ir iespējams.

Lietas ko darīt

Londonas vēsture ir gara un dziļa – vai ceļojumu Tauera par ievada ieskatu tajā. Aizņemties kādu kopiju Time Out mūzikas / filmu / notikums rokasgrāmatā vai pārbaudīt Time Out tiešsaistē ļoti visaptverošu sarakstu, kas notiek Londonā, kamēr jūs esat tur.

Apsveriet pērkot vienas dienas Original Bus Tour caurlaide hop un izslēgt galvenajām vietām.

Pavadiet veselas dienas piekārtiem vietās, piemēram, Piccadilly Circus vai Covent Garden, un pārbaudiet top bezmaksas lietas darīt Londonā.

Drošības, Noziedzība, un ceļojumu Healthcare

Viltīgs blēdis nav uzglūnēt Londonas caurulē. Jūs varat justies fiziski droši visās Londonas ka Jūs izmantojat pamata ceļojumu drošības pasākumus. Terorisms nav lielas bažas, neskatoties uz dažu ASV histēriju pār ’05 cauruļu sprādzieniem.

ASV ceļotāji saņemt bezmaksas neatliekamo istabu aprūpi Londonā; viss pārējais ir jāmaksā, kā jums iet, ja jūsu ASV veselības apdrošināšana, iespējams, attiecas uz jums. Pārtikas un krāna ūdens ir pilnīgi droši Londonā.

Pasts, internets un telefons prasa

Jūs varat iegādāties vietējo SIM karti, lai veiktu zvanus un izmantojot datus Anglijā par apmēram $ 20 USD (1 GB datu un daži zvani un tekstu), Lielbritānijā kioskiem un telefonu veikalos, piemēram, Vodafone vai EE.

Londona ir pieejams bezmaksas Wi-Fi visā pilsētā, tādēļ, ja jums nav atbloķēt tālruni vai nevēlas iegādāties vietējo SIM karti, jums nav nekādu problēmu kļūst saistīts. Hosteļi un viesnīcas parasti piedāvā bezmaksas Wi-Fi, lai saviem viesiem, kā arī.

Tūrisma grupas

Apmeklējot Londona ir tik dārgas, ka notiek ar tūristu grupu ir lieliska ideja – tas var būt lētāk, un daudz vieglāk, nekā apmeklēt par savu. Vairāki uzņēmumi specializējas studentu grupu ceļojumiem – mēģiniet EF Tours ļoti cienīgu pieredzi.

Tuvākās Galamērķi

Īrija ir mājvieta lēts Eiropas gaisa čempions Ryanair, kas atiet no daudzām Londonas lidostām un saņem jums apkārt Eiropai un Īrijā. Veikt Eurostar uz Parīzi, Briseli vai Amsterdamu noķert Eiropas vilcienu ar Rail Europe caurlaide. Prāmji pastāv, too.