Unikaj tych błędów pierwszego czasomierze Francja podróży

Posted on

 Unikaj tych błędów pierwszego czasomierze Francja podróży
Planujesz swoją pierwszą podróż do Francji, a to jest coś, czego marzyłam od lat. Jeśli chcesz, aby w pełni wykorzystać swoje doświadczenie we Francji, istnieje kilka błędów podróży, które należy unikać.

Jadąc do Paryża, a dopiero Paryżu

Zdecydowana większość osób, które odwiedzają Francja odwiedzić Paryż i tylko Paryż. To granica tragiczne, ponieważ nie jest tak dużo więcej niż jeden do Francji stolica ma do zaoferowania, jednak spektakularny City of Light może być. Więc lubisz miast. Spróbuj ładny, Królową Riwiery, wspaniały historycznego miasta z muzeów, kawiarni, restauracji i barów, a także jedną z najbardziej kolorowych owoców i warzyw na zewnątrz rynków na południu Francji.

Jeśli chcesz chwał Atlantykiem, należy rozważyć Bordeaux, który został poddany ogromny remont w ostatnich latach. A może Nantes odkryć ogromne mechaniczne słonia, który trafia powoli wokół zabytkowej dzielnicy portowej, ze ty siedzący na szczycie. Potem jest starówka z Aix-en-Provence; wyrafinowany Lille w północnej Francji, które jest idealnym miejscem na krótką przerwę od Paryża czy Wielkiej Brytanii; Lyon w środkowej Francji, stolicy gastronomicznych z restauracji na każdy gust i kieszeń (i niektóre bardzo dobre, jak również zwiedzanie).

Sprawdź najlepsze francuskie miasta dla turystów zagranicznych.

Lub fantazyjne dzieje się trochę na uboczu? Następnie spojrzeć na niektóre z mniej popularnych miast, wszystkie z nich piękne i mniej zatłoczone.

I myśleć o tym, co lubisz robić i zwiedzanie. Francja, największy kraj w Europie, ma wszystko: plaż, uzdrowisk, wzbogacone Hilltop wiosek, winnic przerywaną krajobrazy, to nazwę. Tak, ludzie powinni doświadczyć świetności Paryża. Ale zamiast planuje całą swoją podróż dookoła niego, rozpocząć i zakończyć w Paryżu (gdzie pewnie pływające do i tak). Spędź środku wakacje odkrywania cudów Francji kraju.

Nie nauki o języku francuskim Przed wizytą we Francji

Francuzi są bardzo szczególności o ich zwyczajów i zachowań społecznych. Jeśli pójdziesz do Francji bez w ogóle nic o francuskich ludzi nauki, nastąpi kilka rzeczy. Nie rozumiem, dlaczego pewne rzeczy się dzieją, i zakładamy, że Francuzi są niegrzeczny do Ciebie. (Właśnie dlatego nie będzie, że kelner przynieść nam nasz czek, na litość boską?). I będą one rozważyć swoje zachowanie niegrzeczne, i zachowywać się odpowiednio. Zobaczyć, gdzie to się dzieje, prawda?

Ale istnieje wiele małych rzeczy można zrobić. Na przykład, każda rozmowa i wszelkie spotkania, czy to w celach biznesowych lub po prostu kupując bagietkę w piekarni zaczyna się od „Bonjour”. Nie martw się, jeśli rozmowa nie iść dalej; będziesz podjęły starania i francuski to doceni.

Nie Nauka o języku francuskim

Nie mówić do obcokrajowców w swoim kraju, w ich języku prawda? Nie? Nie oczekuj, że Francuzi to zrobić dla ciebie. Prawdopodobnie nie będzie, a nie powinni. Przekonasz się, że nawet jeśli Francuzi mówią po angielsku, oni nie mogą, albo dlatego, że czujesz się małomówny, albo po prostu może być tak jak ty, czują się nieśmiały próbować się z nimi po angielsku. Jeśli pójdziesz na uboczu, przekonasz się, że wiele Francuzi mają bardzo ograniczoną znajomość języka angielskiego (jeśli w ogóle).

Nie trzeba uczyć się dużo, ale na pewno warto dowiedzieć się, co niezbędne. Należy również zabrać ze sobą francusko-angielskiego słownika lub elektronicznego tłumacza, dzięki czemu są gotowi rozmawiać z Francuzami.

Nie Nauka o francuskiej Wykazie

Więc chcesz robić zakupy, zwiedzać i smakować super jedzenie, gdy jesteś na wakacjach we Francji? To jest ta rzecz. Czas to źle, a może skończyć się zablokowaniem wszystkich tych rzeczy. Bardzo irytujące. Jest to rytm z harmonogramem francuskiej, a powinno się znać go przed wizytą. W ten sposób można zaplanować dni we Francji i właściwie nie umknie.

Na przykład, w małych miasteczkach i wsiach (choć nie miastach) wszystkich sklepów i firm, w tym banki, bliskich przez co najmniej 2 godziny w porze lunchu. W odległych obszarach, może to być od 1 pm do 4 po południu. Na południu ludzie wstać i otworzyć sklepy i rynki rynki wcześnie (od około 7 rano), więc potrzebują sjestę. Przyzwyczaić się do rytmu; to o wiele łatwiejsze i bardziej relaksujący.

Spędzać więcej euro niż to konieczne

Istnieją dziesiątki drobnych decyzji, które może oznaczać koszty wakacje dwa razy, co powinno, a może nawet więcej. Co jeszcze lepsze jest to, że nie trzeba poświęcać jakości wypoczynku, aby zaoszczędzić kilka euro. Na przykład, czy wiesz, to chyba lepiej, aby uzyskać euro we Francji z bankomatu niż to jest wymiana waluty przed wyjazdem?

Ale zwróć uwagę innych małych rzeczy. Jest to o wiele droższe zamówić kawę siedząc przy stole albo na tarasie chodniku. Albo porządek w barze i okonie na stołku, lub zapłacić które ukryte „do obserwowania ludzi” podatku. Ale kelnerzy nie będzie starał się przenieść cię jeśli jest trochę kawy lewo w tej filiżance.

Nie Podróżując komunikacją miejską

Nie trzymać się biorąc taksówki (które są kosztowne we Francji) lub wycieczki z przewodnikiem (co może być kosztowne i zawodne). Zamiast tego, spróbuj podróżować pociągiem we Francji; Pociągi są wygodne, niezawodne i zabierze cię wszędzie. Jest to często taniej jest kupić bilet na pociąg we Francji, dzięki czemu można nagle decydują się iść gdzieś na kaprys bez kosztów rękę i nogę.

Autobusy są również wielką wartość. W Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, na przykład, kosztuje tylko € 2, aby przejść w dowolnym miejscu w regionie, i jest to ogromne miejsce.

A większość miast ma teraz tramwaje, które następują głównych dróg. Są również bardzo tani.

Rezerwacja nie mniejsze hotele i bed and breakfast

Nie wystarczy iść za łatwą opcją międzynarodowej sieci hoteli, które będą bardzo drogie i prawdopodobnie bezosobowe. Zamiast próbować niektóre z mniejszych hoteli, zwłaszcza Logis hoteli, które są wszędzie we Francji. Albo dlaczego nie pójść na łóżko i śniadanie? Wielu właścicieli, szczególnie w bardziej popularnych regionach turystycznych, mówią po angielsku. Niektóre oferują również kolację co jest zawsze wartość znacznie lepsza niż w restauracji lub hotelu i obejmuje wina. Wszyscy siedzą przy wspólnym stole (często z innych anglojęzycznych gości), dzięki czemu można uzyskać cenne wskazówki na temat okolicy, co zobaczyć, itp

Miłych wakacji!

Traktować Francji tak jak każdy obcy kraj wybrać, aby przejść do; być miły, ciekawy i zainteresowany, a będziesz miał wspaniały czas.