Universaal Louvre’i muuseumisse Kids

Posted on

Louvre'i muuseum: Sissejuhatus
Lõdvestuge. Paljud vanemad tunnevad hirmunud umbes külastades seda hiiglane kunstimuuseum lastega vedada aga sul võib olla suurepärane aeg külastate Louvre lapsed.

See on hiiglaslik koht, kus palju inimesi freesimine kaudu, nii et sa ei pea olema mures mõne pursked beebi või väikelapse rääkida.

Samuti, nagu ka teised kunstimuuseumid Pariisi Louvre on tasuta lastele kuni 18 aastat vana *: nii, kes hoolib, kui teie visiit sellele panteon lääne kunst kestab vaid tund või kaks?

Sa siiski vaja ohverdada tahes fantaasiad näha rohkem kui murdosa see suur muuseum, aga mis läheb koos territooriumil Travel Kids … Tule tagasi ja jõlkuma kui lapsed on üles kasvanud. Sinu ülesanne on praegu teha suuri mälestusi koos nendega.

Louvre: Fountain


Luba palju aega oma Le Louvre päev lounging purskkaevu ümber enne või pärast oma visiidil. Lapsed saavad jälitama tuvid, samas täiskasvanud inimesed vaadata.

Külasta Louvre’i muuseum veebilehel (inglise versioon) jaoks lahtiolekuajad ja muud info– ja osta pileteid online, nii et sa ei pea seisma pikas reas-ups. Ka ajal kirjalikult, saate kontrollida kotid tasuta lähedal sissepääsud.

Louvre – Skulptuur Pildid


Lastele kipuvad nagu muuseumi skulptuur valdkondades, mis on avar ja kutsuda uurimist. 3D kunst lisab kaebuse.

Pered võivad eelvaate ja paljud teised sektsioonid see hiiglane muuseumi võttes virtuaaltuur läbi Louvre veebilehel.

Louvre -Venus de Milo


Külas Louvre kolme poisid kaksteist all mõeldakse kunsti vaatamise ajal karastav tempos. Nad tahtsid näha kaks väga kuulus kunstiteosed (ja kes hoolib kõik muud kraami?)

Üks nende eesmärkide oli Venus de Milo, eespool, mis on kuju Kreeka jumalanna Aphrodite, avastas saarel Melos ( “Milo”, kaasaegse kreeka) – sellest ka nimi. Venus on rooma nimi jumalanna Aphrodite ja skulptuuri pärineb 2. sajandil eKr.

Õnneks on märke postitatud Louvre viib tuntumaid tükid, nagu Venus de Milo ja Mona Lisa. See kõik on liiga lihtne eksida suur muuseum, kelle aakri galeriid on sätestatud kaks pikka servadele, eraldatud suure välibasseini concourse purskkaevuga ja püramiid.

Louvre: Mona Lisa


Muidugi, Louvre kuulsaim elanik on Leonardo da Vinci meistriteos “La Gioconda”, paremini tuntud kui “Mona Lisa”: isegi kõige anti-muuseumi lapsed kohe näha seda maali.

Must-Vaata Museum lähedal Louvre: Le Musee d’Orsay


Parem kogu Louvre’i on teine suurepärane muuseum: Musee d’Orsa y, täis meistriteosed Prantsuse Impressionism. Manet, Monet, Gauguin, Henri Rousseau, palju Degas baleriinid ja Toulouse Lautrec baar stseene.

Selles ümber rongijaama, saate anda oma lapsele kiirpulm muidugi hämmastav ülemineku klassikalise kunsti (mis sa just näinud, üle tänava Louvre), et ajastule.

Ja ärge unustage: nagu kõik kunstimuuseumid Pars, Musee d’Orsay on tasuta lastele alla 18-aastastel Külastajad saavad kontrollida kotid tasuta samuti.