Up The O2: uzkāpt uz O2 Arena jumts – Londona

Posted on

Up The O2: uzkāpt uz O2 Arena jumts - Londona

2012. gada jūnijā, O2 svinēja savu piekto dzimšanas dienu, atverot jaunu piesaiste: a kāpt pār augšpusē ikoniskā O2 ēkas! Ir iemesls šī vieta ir pasaulē populārākais izklaides vieta jo tie piedāvā dažādas idejas, piemēram, šajā neticami kāpt.

Samitā, tur ir novērošanas platforma, kur jūs esat brīvi fotografēt un baudīt skatu, bet turēt uz saspringts kāpt, kas ir 52 metrus virs zemes līmeņa, un sasniedza caur stiepes auduma celiņš.

Up The O2 kāpšanas drošības aprīkojums

Kāpiens ir diezgan stāvas, lai jums ir nepieciešams pievērst uzmanību drošības instrukcijām. Jūsu vizīte “bāzes nometni” sākas ar atteikšanos lasīt un parakstīt tāpēc jums ir informēti par riskiem, un tad skatīties īsu, bet nedaudz humora veselību un drošību video.

No šejienes jūs tiekat novirzīts caur iegūt mainīts uz uzbraukt uzvalku, kas iet pa augšu jūsu parastajām drēbēm, piemēram, kopumā. Tas ir garš rāvējslēdzēji un Velcro, lai padarītu to viegli uzvilkt. Jums ir jāvelk dzīvokli kurpes ar labu saķeri un kāpšanas zābakus var nodrošināt, vai jūs varat valkāt savu, ja drošības komanda dod apstiprinājumu. Jūs varat redzēt mani valkā manu uzbraukt uzvalku.

Kāpiens uzvalks ir kabatas par katru piedurkne, lai ietilpinātu kameru tālrunis, bet faktiskā nav atļauts kamerām .

Kā arī kāpšanas uzvalks, visi valkā zirglietas, kas iet ap galotnēm jūsu kājām, un pār jūsu pleciem, un jūs ielieciet to drīzāk kā mugursoma. Kad visi siksniņas pastiprinājuši jums pievienot uzbraukt klipus un jūsu ceļvedis jūs nonākat pamatnes kāpt apmācību par to, kā pievienot sevi ar drošības vadu.

Uzbraukt var notikt lielākajā daļā laika apstākļos (ja vien nav uzskatāma par nedrošu), un celiņš var būt slidenas slapjus tik klausīties uzmanīgi visu instrukciju. Jums iet uz augšu vienu failu ar līdz pat 15 cilvēkiem katrā grupā kopā ar pieredzējušu Guide. Ir centrālā margas, un tas ir svarīgi, lai saglabātu vismaz vienu roku uz tā visu laiku, kā pēkšņas brāzmas vējš justies daudz stingrākiem virs zemes līmeņa.

Virsotni augšā O2


No kāpt sākums un beigas kāpt ir visvairāk grūti, bet tas līmenis off tuvāk uz virsotni, kur jūs varēsiet atrast dzīvokli, apļveida skatu platforma. Tā kā pastāv barjera ap malu platformas jūs iespējams noņemt no drošības stieples un var brīvi pārvietoties un fotografēt. Patiesībā, jūs esat ļoti ieteicams uzņemt fotoattēlus, lai gan jūs nevarat veikt kamera ar jums, tikai kamera tālruni. Ir WiFi tad kāpēc ne ievietotu fotoattēlu, Twitter vai Facebook, no tur augšā?

Ir pazīmes, ap malu platformu, lai palīdzētu jums atpazīt orientierus un atpūta var norādīt lietas, lai jūs pārāk. Kāpšanas platība pamanīt ir Canary Wharf, bet tad, kad jūs zināt, kur meklēt jūs varat redzēt Vēsturiska Royal Greenwich un Londonas 2012 Olimpisko parku.

Iet atpakaļ uz Kanāriju Wharf skatā un meklēt starp ēkām, un jūs atradīsiet Shard un City Hall, ikonu ēkas Londonas centrā.

Vagoniņš ir iespaidīgs no šeit tāpēc viļņu pasažieriem iet garām!

Tas nav tas pats, kas paveras no London Eye, jo tas nav Londonas centrā, bet jūs redzēsiet platību dienvidaustrumu Londonā notiek neticami atjaunošanu, kā dokiem, pēc tam, kad ir būtiskas Londonas jūras veiklību, bet tagad pamestās tiek pārveidota jaunais izmanto šodien.

Up The O2 rezervācijas informācija


Visa pieredze – no drošības instruktāžas, liekot uz drošības rīku, kāpt uz augšu un uz leju – aizņem 90 minūtes. Ikviens, kas ir medicīniski piemērotu un ir gars piedzīvojumu var darīt kāpt, un, lai gan tur nav vecuma ierobežojums, bērni, jābūt vismaz 10 gadus veci, un vismaz 1,2 metrus garš. Pēc mēģināja uzbraukt es piekrītu, ka mazi bērni var būt nobijies ceļā un viņiem ir jābūt fiziski pietiekami stiprs, lai noturētu uz ne sit ap ar vējiem, kas ir jūtama daudz spēcīgāk pie augstākas nekā uz zemes.

Tas pats cena pieaugušajiem un bērniem.

Vienīgā pieejamā atlaide ir O2 mobilo telefonu klientiem, kuri var lejupielādēt bezmaksas app sauc prioritāšu mirkļus un tad rezervē ar 15% atlaidi. Ja Jums ir Rezervējot dažiem cilvēkiem tas var būt vērts iegūt Pay As You Go O2 SIM karti jūsu mobilo tālruni, lai gūtu labumu no ietaupījumu.

Jūs varat pasūtīt dienā, bet, lai nodrošinātu laika nišu, kas ir piemērots jums, tas ir labāk, lai rezervētu tiešsaistē. Pilna informācija par oficiālajā tīmekļa vietnē: www.theo2.co.uk/upattheo2 . Up The O2 ir atvērts visu gadu (ja laika apstākļi atļauj).

Kad esat pabeidzis savu kāpt, izejat caur O2 , kas ir daudz restorānu un kafejnīcu, lai jūs varētu būt vietu un veikt to, ko jūs esat tikko sasniegts!