Üst 12 şey Eyfel Kulesi etrafında Yapılacak

Posted on

 Üst 12 şey Eyfel Kulesi etrafında Yapılacak

Paris’e ilk kez ziyaretçilerinin genellikle kova listesinde Eyfel Kulesi var. Ve bu ikonik dönüm ziyaret şehrin nefes kesen manzarası istiyorsanız, özellikle çabaya değer. Kulenin kadar gezinizi bittikten sonra Ancak, bundan sonra ne olduğunu anlamaya zamanı. Bu alan otantik kafeler, müzeler ve parklar ev sahipliği, ama aynı zamanda turist tuzakları ile dolu. kalabalıklar çekilmelerinin önlenmesi ve bunun yerine kendi güzergah çizmek. Champ de Mars’ta bir piknik, şehrin engin sanat koleksiyonu üzerinde marvelling ve kez karşısına hayatta bir gezi yuvarlama Seine Nehri üzerinde gün batımı yolcu alarak.

Champ de Mars 1. Piknik

Çok az ziyaretçi Eyfel Kulesi’nin dibinde götüren bir yürüyüş Parkı yararlanmak  Ecole Militaire . Champ de Mars olarak bilinen bu 60 dönümlük bahçe kolayca kulenin üst düzeyde panoramik deste takdir edilmektedir. Zeminler birinci onaltıncı yüzyılda geliştirilen ve sebze ve üzüm kütükleri büyümek için kullanıldı. On sekizinci yüzyılda onlar Napolyon’un yakındaki akademisi tarafından askeri eğitim amacıyla değiştirdikleri bulundu. Bugün, geri tekme ve rahat bir piknik için dışarı yayılan ederken fantastik manzaranın keyfini çıkarabilir. Oyun alanları, göletler ve görkemli çiçek yatak bahar ve yaz aylarında bahçe alanı, özellikle keyifli hale getirmek.

2. Trocadero Bahçeleri keşfedin

Sadece uzak kuleden birkaç adım “olarak Parisliler bilinen grandiyöz kompleksi duruyor La Trocadero çeşme ve rahatlatıcı için mükemmel çimler ile tamamlandı.” Champ de Mars’a benzer şekilde, bu açık alan uzun bir bahçe oluşur. Bahçe de çocuklar için oyun alanları ve dondurma satıcıları bulunmaktadır. Çeşme kompleksi, her bir su sütun yüksek 12 metre, 10 Su kemerler ve 24 küçük çeşme atmak on iki çeşme oluşan, özellikle de heyecan verici.

3. Palais de Chaillot değerlendirin

Cité de l’Architecture, Ulusal Chaillot Tiyatro ve birkaç müzelerin kültürel kurumları barındıran Palais de Chaillot Trocadero Chaillot Tepesi oturur tünemiş. Adolf Hitler İkinci Dünya Savaşı sırasında 1940 yılında Paris’i işgal sonra buraya resmi bir fotoğraf için poz verdi olarak Eyfel Kulesi manzaralı bu büyük meydan, oldukça karmaşık bir geçmişi vardır. Ardından, 1948 yılında, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu resmen savaş sırasında işlenen zulümler karşısında İnsan hakları Evrensel Bildirgesi benimsemeye burada toplanmış. Bugün, Donanma Müzesi’nde modeli gemi ve deniz kurumları bir koleksiyon incelemek ve Man Müzesi’nde adamı ve insanı tanımlayan her şeyi keşfedebilirsiniz.

Modern Sanat Müzesi’nin Get Lost 4.

Modern sanat fanlar, sen şans-Paris’in en iyi çağdaş sanat müzelerinde konum sadece birkaç dakika Eyfel Kulesi yürüme mesafesindedir. günümüze kadar yirminci yüzyılın eserleri üzerinde kalıcı ve geçici sergiler keşfetmek bir gün geçirmek (veya birçok). Modern Sanat Müzesi, Palais de Tokyo sanat kompleksinin bir parçası olarak kabul edilir bir belediye müzedir. 1961 yılında hizmete giren aslen 1937 Uluslararası Sanat ve Teknik Sergisi açıldı bir binada müze yaşıyor. sanat Onların engin koleksiyonu bir bütçe Paris’i ziyaret edenler için büyük bir hale durdurmak, ücretsiz izlenebilir.

5. Palais de Tokyo Art göster Katılacak

Palais de Tokyo Eyfel Kulesi ve Champs de Mars kuşbakışı görünümünü sunar onun kardeşi Modern Sanat Müzesi, bir teras paylaşır. teras kendisi birkaç bakış açılarından fotoğraflar yakalamaya için harika bir yer yapar. Sonra, her iki Parisli ve küresel avangard sanat bir asal bir görünüm için Palais de Tokyo’da içine girin. İlk 2002 yılında açılan bu sergi alanı üstün yüklemelerini ve seçilmiş gösterileri sergileyen ve yiyecek bir lokma kapma için mükemmel bir hoş, modern bir restoran sahiptir.

6. Seine Nehri üzerinde rahatlatıcı Cruise atın

Yerküre’nin en tanınan kuleyi ziyaret ettikten sonra, Seine aşağı kayan daha pastoral bir şey yok. Teknede itibaren, şehrin yüce yerlerinden birçok tanık ve bunu yaparken güzel bir gün batımı yakalayabilirsiniz. Notre-Dame Katedrali, Musée d’Orsay ve Louvre tarafından Cruise. Bateaux-Mouches ve Bateaux Parisiens-hem yakınında Eyfel Kulesi-teklif gezi nehir yolculukları ve romantik akşam yemeği paketleri demirli tekneler ile. Her iki kıyafeti ile bir gezi için şehir kısa süre kalmasına, özellikle, unutulmaz bir güne harika bir sonuç getirir.

7. Kontrol Çıkışı Hotel des Invalides de Napolyon’un Mezarı

Yaralı savaş gazileri (barındıracak bir yer olarak 17. yüzyılda Kral Louis XIV tarafından inşa les invalides),  bu yapı değildir oldukça otel değil, bir askeri hastane ve kraliyet cephanelik olduğunu. Ve kolayca lüks altın kubbeli çatı sayesinde tanınıyor. Kompleksine genel giriş bileti bir parçası olarak kubbeli kilisenin altında Napolyon’un mezarı Tanık. İçeride iken, askeri tarihinin ilgilenenler Musée de l’Armee ziyaret edebilirsiniz. Ve klasik müzik tutkunları için, yıl boyunca konserler bir yaz akşamı keyifli bir gezi için yapım, açık sahne süslüyor.

8. Moda Geçmişi Hakkında bilgi

Palais Galliera de o büyüleyici sergiler Fransız ifadesini “kanıtlıyor a la mod ” vardır hem sanatsal ve tarihsel değer. Giyim, kostüm ve diğer moda eserler galerinin geniş koleksiyonları yıl boyunca geçici gösterileri arasında dolaşacak. Geçmiş gösterileri Fransız şarkıcı ve süperstar bir haraç dahil Dalida , Balenciaga ve Jeanne Lanvin gibi tasarımcıların eserleri odaklanarak ve dönemin giyim tarzı, sosyal ve sanatsal öneme sahip bir ekran. Ayrıca, Sarayın hoş bir bahçe içeren sayısız heykeller, flowerbeds, yeşil çim ve dinlenmek için ideal bir yer banklar-yapar.

Müze, önemli etkinlikler arasında kapanır ve geç 2019 yılına kadar yenileme çalışmaları nedeniyle tamamen kapalıdır, bu nedenle kontrol edin: Not  web sitesi güncellemeleri için.

9. Rue Cler Fransız Pastries yiyin

Yemek ve Eyfel Kulesi çevresindeki seçimler atıştırma çok fantastik değildir. Aslında, gıda standları çoğu vasat ve (diğer dünya çapında turistik noktalar benzer) overpriced eğiliminde. Bu nedenle, baş Cler, yaygın foodies ve gurmeler tarafından tanınan bir neşeli pazar sokak Rue. Bu yaya caddesi boyunca, ilahi pastane, manav, peynir satıcıları, lüks Fransız teahouses, çikolata ve gelato dükkanlar ve bulacağınız Traiteurs Fransız paket lezzetleri yelpazesine satan (delis). Büyüleyici kafe ve restoranlar bol da dahil olmak üzere alanı ödemesiz L’éclair Paris hafif bir yemek veya yüksek kaliteli kahve için mükemmel (bir kokteyl bar ve rahat eatery) ve Tribeca, modaya uygun bir kıyafet.

L’Île aux Cygnes’e 10. Takıl (Ya Egzersiz)

Seine Nehri ortasında yatıyor bu yapay olarak oluşturulmuş adası, 850 metre uzunluğundaki gerekçesiyle heykellerin etkileyici bir dizi içerir. Çoğu turist, dayak yolu kapalı, ama Özgürlük Anıtı’nın 22 metre yüksekliğindeki bir çoğaltma sırasında kalabalık ve hayret kaçmak için gitmek için harika bir yerdir. Oradayken, adanın eşsiz noktadan Eyfel Kulesi atış çekin ya tırmanma duvarında hızlı bir egzersiz gizlice emin olun. Veya, Cumartesi günü orada baş Parisli Yeni evli bir sürekli akış karı koca olarak ilk fotoğraflar için poz izlemek için.

Akvaryum de Paris-CineAqua de Çevresinde 11. Balık

Trocadero bahçelerinde bulunan dünyadan balık Paris’in kendi akvaryum, ev yatıyor. Bu animasyon gösterileri ve atölye günlük tutulur gibi, çocuklar varsa ziyaret etmek için harika bir yerdir. Akvaryum 2500 denizanası, 10.000 balık, 750 mercan kolonileri ve (su 3,000,000 litre içerir) Fransa’nın en büyük köpekbalığı tankı içerir. Her iki çocuk ve yetişkinler balık yemi ve yakın onlarla meşgul olabilir bir beslenme alanı da var.

12. Bir otobüs Tur Atın

Hop-on hop-off otobüsleri tüm Eyfel Kulesi’nde durakları ile Paris şehri etrafında çalışırlar. Kendi hızda Paris’i keşfetmek için esneklik sağlayan bir açık üstlü Keyifli sürüşler. kule ve 11 diğer duraklarını içeren bir günlük gezi yapın ya gelip boş gidebilir iki günlük bilet ile maceranızı germek. Önceden kaydedilmiş yorum ve Wi-Fi Teknede Arc de Triomphe, Opera de Paris ile La Madeleine gibi durur tarafından rulo gibi kolay boyunca takip etmeyi kolaylaştırır.