Skip to main content

Užbaigti Kelionių vadovas Le Havre, Prancūzija

 Užbaigti Kelionių vadovas Le Havre, Prancūzija

The Normandy mieste Le Havre yra stebėtinai įdomus paskirties ir verta Short Stay. Antras pagal dydį uostas Prancūzijoje, ji stovi ties Senos įlankos žiotis. Nors yra keletas senų pastatų ir stulbinantis muziejus su antruoju iš svarbiausių kolekcijos impresionistų paveikslų Prancūzijoje po Musée d’Orsay Paryžiuje, tai anksčiau visi gerbėjai šiuolaikinės architektūros miestas.

Istorija Už modernybės

Havras (uosto) buvo sukurtas 1517 metais karaliaus François I skirtas kaip tiek komercinio ir karinio uosto, ji tapo kolonijinės ir tarptautinėje prekyboje kavos, medvilnės ir medienos širdis. Viduryje 19 amžiaus pirmieji vandenyno įklotai išvyko į Naująjį Pasaulį su Le Havre svarbų pradinį tašką padėjo geležinkelio linija nutiesta tarp Paryžiaus Gare Saint-Lazare ir uosto. Havras taip pat buvo svarbus miestas impresionistų, kuris peržiūrėtų šviesą ant žiočių, kur Senos įteka į vandenyną, kaip vieną iš savo didžiųjų įkvėpimo.

Kadangi didžioji uostą šiaurės Prancūzijoje, Havro buvo subombarduotas beveik iš egzistavimo rugsėjo 1944 Miestas buvo atstatytas tarp 1946 ir 1964 iš vienu architektu, Auguste Perret planų, nors jis negyveno pamatyti visus pastatus jis skirtas.

100 tarptautinių architektai dirbo su projektu po karo.

Maždaug 150 betono gyvenamieji kvartalai buvo pastatyta miesto sunaikintų dokus REHOUSE miesto benamiai. Su keletą senų pastatų vis dar stovi, nauji viešieji pastatai buvo pastatyti ir jie padaryti didžiulis kolekciją kartu su kai kuriais vėlesniais pastatų Oscar Niemeyer ir Le Volcan (vulkanas) teatro ir bibliotekos.

2005 Havras tapo UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, pripažintas neeilinį miesto kompleksas.

Kelionė į Le Havre keltu iš JK

Brittany Ferries ir DFDS Seaways veikti dažnai plaukimo iš Portsmouth.

Kelionė į Le Havre keltu iš JK

SNCF stotį yra 10 minučių pėsčiomis nuo centro ir šalia keltų uosto. Yra dažnai traukiniai į Paryžių ir Rouen, taip pat kiti miestai.

Ką pamatyti Le Havre

Atkakli architektūros gerbėjai turėtų užsisakyti vaikščioti su turizmo biuras ekspertų nuomone. Bet jei jūs turite ribotą laiką, ar norite tiek sena ir nauja, štai ką pamatyti.

Pokario architektūra

Hôtel de Ville “(Rotušės) stovi kur atstatytas miestas ir senamiestis susitikti ir buvo lemiamas taškas Auguste Perret rekonstrukcijai. Pati rotušė yra ilgas žemas pastatas su 17 aukštų betono bokštas stovi priešais patrauklią didelio ploto su Pergola takai, fontanai ir gėlių lovos. Visa apibendrina architekto noras, kad mes turėtume būti apsuptas taikos, oro, saulės, ir erdvėje.

St-Juozapo bažnyčia buvo paskutinis svarbus projektavimo iki Perret. Iš išorės jis atrodo nuostabus: iš raibas betono su 107m varpinė augančios į dangų Statybos, teikiant švyturiu iš žemės ir jūros.

Būtų namuose Niujorke. Viduje altorius stovi centre su bokšteliu auga aukščiau, palaikoma atramos ir kolonos.

Viskas dega su 12,768 plokštėms spalvoto stiklo, kad skiriasi kiekvienoje iš keturių pusių: į rytus ir į šiaurę spalvos yra kietas, o auksiniai atspalviai ir ryškios spalvos užpildyti vakaruose ir pietuose langus. Bažnyčia, skirta tiems, kurie mirė per sprogimus atminties, buvo skirtas kaip Europos atstatymui simboliu ir dabar laikomas vienu iš 20 -ojo ojo amžiaus didžiųjų architektūros pasiekimus. Skirk laiko peržvelgti Perret Rodyti Butas pietinėje pusėje vieta. Tai rodo, ką modernumas atrodė kaip 1940.

André Malraux “Šiuolaikinio meno muziejus – muma

Stovi su vaizdu į uostą įėjimą ir labai arti, kur Monė nutapė miestą, Šiuolaikinio meno muziejus yra užtvindytas su natūralios šviesos, todėl tai ideali vieta 19 -ojo ir 20-ojo amžiaus tapybos muziejus garsėja.

Pasivaikščiokite pro impresionistų darbų Courbet, Monet, Pissarro, Sisley ir daugiau, plius daugiau kaip 200 drobių Eugene Boudin. Vėliau menininkai įtraukti į Dufy, Van Dongene ir Derain mėgsta.

Žingsnis atgal į praeitį

Palei krantines Bassin de La Manche, priešais uoste, Maison de l’Armateur yra vienas iš nedaugelio istorinių pastatų, išlikusių bombardavimą. Pastatytas 1790 m, atsakingas už pastato miesto įtvirtinimų architektas Paul Michel Thibault (1735-1799), jis buvo tada nupirko turtingi savininkui.

Žingsnis į praeitį, kaip jūs vaikščioti per kambarius. Yra skaitykla ir biblioteka, 18-ojo amžiaus kabinetas įdomybes kurioje kiekvienas džentelmenas turėjo parodyti lobius įgytas per metus, senas modelis laivų ir daugiau, puikiai iliustruojantis Le Havre istoriją.

Vaikščioti per Le Havre

Miesto centras buvo pastatytas ant tinklelis, todėl lengva naršyti savo kelią aplink gatvėse. Pasiimti žemėlapius ir informaciją iš turizmo biuro tada pasivaikščioti Quartier Saint Francois, vienas iš seniausių dalių Le Havre kur praeitis sėdi patogiai šalia rekonstrukcijai. Gyvybingas žuvis rinka yra atvira kasdien nuo 9 ryto iki 7:30 val

Yra daugiau pamatyti palei Avenue Foch, kuri tęsiasi nuo Place de l’Hôtel de Ville į vandenyną, kur gyvenamieji pastatai yra tas pats aukštis ir koncepcija, bet skirtingų spalvų, langai, stulpai ir žaliuzės. Visa tai daro nepaprastai gyva ir simpatinės stiliaus.

Pirkiniai Le Havre

Geriausia yra Vauban dokai, pastatytas pabaigoje 19 -osios ir ankstyvųjų 20 -asis amžius pradžių saugoti brangius krovinius kavos ir medvilnės. Šie didžiuliai gamybiniai pastatai dabar įsikurs parduotuvės, kavinės ir restoranai.

Kur apsistoti

“Best Western Art Hotel susiduria ugnikalnio kultūros centras, viena iš iconic pastatų pagal Brazilijos architektas Oscar Niemeyer. Su stilingus kambarius ir viešose vietose ir dramatiškas fotografijos meno kūrinius ant sienų, tai yra geru. Kai kuriuose kambariuose yra balkonai su puikiu vaizdu per uostą.

Hôtel Oskaras yra puiki vieta šiek tiek ekscentriškas. Jo egzotiškos 1950 stilius ir minimali dekoras tiks kai; jos vertė kainos tiks visiems.

Viešbutis Vent d’Ouest yra puikūs viešbutis tik prie jūros. Stilingas ir patogus jūrmylių tematikos kambariai yra geras dydis; yra 3 ilgo buvimo apartamentai ir SPA, naudojant prancūzų NUXE tualeto reikmenys.

Kur Valgyti

La Taverne Błyskotka yra puikus Bavarijos Brasserie su visais klasika pasiūla, kuri specializuojasi jūros gėrybių patiekalų ir gera raugintų kopūstų, plius gero alaus pasirinkimas. Tai atvira val iki vidurnakčio. 22 rue Georges Braque’a, 00 33 (0) 2 35 41 31 50.

Cafe Restaurant Des Grands Bassins yra dar Havras institucija, šalia dokus Vauban prekybos centre. Puikus išplanavimas, tradicinis Normandija virimo, taip pat jūros gėrybių patiekalai ir geras aptarnavimas. 23 Bvd Amiral Mouchez, 00 33 (0) 2 35 55 55 10.