Vadovas Kelionės Italija traukiniu

Posted on

Vadovas Kelionės Italija traukiniu

Italijos geležinkelių sistema yra gana platus, ir pigesnis nei daugelyje Europos geležinkelių sistemos. Jūsų draugai gali pasakyti, kad vienintelis būdas pamatyti Italiją automobiliu, bet jums nebus nuobodu su vietų, kur galima pamatyti traukiniu per mėnesį trukmė.

Greitųjų geležinkelių naujų Italijos traukiniuose, kaip numatyta galite gauti jus nuo miesto centro iki miesto centro daug mažiau laiko nuo durų iki durų, nei atsižvelgiant skrydį. Gausite žiūrėti dekoracijos eiti, dirbti, ar Jabber su kolegomis keleivių ir turistų, o mylių skristi.

Dėl detalesnės informacijos apie Italijos geležinkelių sistemos ir nusipirkti bilietus, pamatyti  Trenitalia  svetainę. Jūs galite pamatyti tvarkaraščius, gauti specialius pasiūlymus ir skaityti “Hot-Naujienos”, taip pat informaciją apie traukinių ir laivų. Jei planuojate Europos kelionę traukiniu, galite pasikonsultuoti su  Vokietijos DB Bahn  svetainę, pripažino keliautojų kaip turintys labiausiai išsamią geležinkelių informaciją Europoje.

Supratimas traukinio linijų Italijoje

Galite naudoti Italija geležinkelių žemėlapį aukščiau planuoti savo italų atostogų. Tai rodo, kad pagrindinių Italijos miestų ir geležinkelio linijas juos sujungti. Pavyzdžiui, dienos išvykos į Milaną ir Venecijoje iš Romos yra vykdytinas traukiniu.

Į violetinės linijos yra naudojamos greitųjų traukinių, pavyzdžiui, Frecce serijos, kurie daugiausia pakeitė Eurostar Italia ir IC (Intercity) traukinius. Oranžinės linijos tinka tik lėčiau traukiniai.

Turino į Veneciją maršrutas savaime praeina per daug įtikinamų miestų, įskaitant Milane, Brescia, Verona, ir Padova pavadinimas kelias.

Italijos Geležinkelių Leidimai ir bilietų

Apskritai, traukinys kelionės Italijoje yra pigesnis nei kitose Europos šalyse. Dauguma Patyrę keliautojai tiesiog nusipirkti taškas-į-tašką geležinkelio bilietus. Jums reikės keliauti ilgą kelią kiekvienam savo keturių kelionių dienų Padaryti Italija traukinio bilietą verta investuoti. Vis dėlto, jei nenorite kalbėti italų, galite pasirinkti už geležinkelių perdavimą patogumui.

Geriau spręsti keliautojams vyksta į Prancūziją ir Italiją gali būti Combo perdavimą. Atminkite, kad su šiomis juostomis jūs turite naudoti savo perdavimas kelionės dienas ilgesniems reisams padaryti geležinkelių perdavimas verta kaina.

Daugiau paini yra bilietų į greitųjų traukinių kaip kad Frecce traukinių (Frecciarossa, Frecciargento ir Frecciabianca), kur taip pat reikės pirkti būtinąjį rezervuotą vietą. Kai kurie keliautojai patinka turėti šių traukinių bilietus savo kišenės, kol jie palikti savo atostogų be kovoti su bilietų agentas, kuris tik kalba italų kalba. Be rūpesčių būdas tai padaryti yra per  Select Italijoje , kur galite patikrinti tvarkaraščius ir įsigyti bilietus su automatiniais vietų rezervavimo tiesiogiai.

Naujas vaikas į bloką yra  Italo , nepriklausomas greitųjų geležinkelių tinklo, kuris pasireiškia jums tarp didžiųjų miestų greitai važiuojant iki 360 km / h. Roma Florencija užtruks jums šiek tiek mažiau nei pusantros valandos ant Italo traukiniai.

salas

Traukinius Sardinijos ir Sicilijos salomis paprastai lėtesnis nei traukinių žemyne.