Vadovas oro uostus Londone

Posted on

 Vadovas oro uostus Londone
Yra penki pagrindiniai oro uostai Londone: London Heathrow, Londonas Getvikas, London City, Londonas Lutonas ir Londono Stansted.

Keliautojai skraidina tiesiogiai iš JAV dėl pagrindinių oro linijų bus dažniausiai skristi į Heathrow, nors kai kurie žemesnio kainuoja transatlantinius vežėjų, pavyzdžiui, norvegų dabar skristi į Gatwick. Tiek Heathrow ir Gatwick yra ne Londone, bet jie patogiai susieta su Londone per tiesioginius, dedikuoti avialinijų traukiniuose (Heathrow Express “ir” Gatwick Express, atitinkamai).

London Stansted yra trečias pagal dydį oro uostas, bet kaip Luton, tai populiarus biudžeto aviakompanijų, kad daugiausia tarnauja Europą. Tiek Lutonas ir Stanstedo yra už Londono ir susijęs su viešuoju transportu, nors Stanstedo geriau susietas su Stansted Express traukiniu.

Londonas Miestas nustatytas miesto ribose, bet siūlo minimalius skrydžius, paprastai tik vidaus ar trumpojo nuotolio priemiesčiuose. Štai ką jums reikia žinoti apie kiekvieną iš penkių oro uostus.

Londonas Heathrow “oro uostas

 • Vieta: 15 mylių į vakarus nuo Londono centro
 • Geriausia, jei: Jūs esate apsistoję centriniame Londone arba šalia Padingtono stoties, nes yra be persėdimų tiesioginiai traukiniai į oro uostą per Heathrow Express
 • Venkite jeigu: N / A
 • Atstumas iki Parlamento rūmai (Big Ben): Heathrow “yra apie valanda kelio į centriniame Londone, kuris licencijuotas juoda kabina kainuotų apie £ 80. Yra keletas viešojo transporto galimybes, įskaitant Heathrow Express A non-stop traukinio tiesiai į Londono Paddington; Londono metro anketa Piccadilly “linijos; TfL Geležinkelių; turistiniai autobusai autobusai; ir važiuok-share programos, pavyzdžiui, “Uber.

Londonas Heathrow (LHR) yra didžiausias ir judriausias Londono oro uostas, taip pat viena iš judriausių oro uostų pasaulyje, o tai reiškia, jūs galite tikėtis ilgas eilutes imigracija. Dauguma tiesioginiai skrydžiai iš JAV žemės Heathrow, ir yra penkios viso terminalai (per 1 terminale nenaudojamas). Yra daug būdų, kaip gauti iš Heathrow į Londoną, o ką pasirinkti bus labai nustatoma, kur esate apsistoję. Čia yra pagrindiniai variantai:

“Heathrow Express” paprastai yra greičiausias būdas į Londoną, kaip ji veikia non-stop traukiniai į Padingtono stotis kas 15 minučių. Kelionė laikas yra 15 minučių nuo ir 3 terminalų 2, ir apie 10 minučių daugiau iš terminalų 4 arba 5 Express Saver vieno bilieto yra maždaug £ 25.

Londono metro yra pats geriausias geležinkelių maršrutas į Londoną, ir Piccadilly “linijos traukiniai iš visų terminalų ir bus jums į Londoną aplink valandą už maždaug £ 6.

TfL (Transport for London) geležinkelių tarnybą valdo kelis traukinius į Londoną, taip pat, nors jie nėra tiesiogiai.

Turistiniai autobusai autobusai paleisti visą dieną į Viktorijos stotį, todėl jiems geras pasirinkimas, jei jūs atvyksta labai vėlai, kai traukiniai ir metro neveikia. Treneriai yra labai prieinamos pradedant vos keletą svarų, tačiau kelionės dažnai yra labai ilgas ir taikomos baisaus eismo.

Licencijuotos juodos kabinos yra Heathrow, kaip yra Übers, kuris visada yra labiau prieinamos variantas, nors gali būti laukti uber. Išlaidos yra labai daug priklauso nuo to, kur jūs ketinate, bet tikėtis sumokėti maždaug £ 80 už juodos kabinos.

London Gatwick Airport

 • Vieta: 30 mylių į pietus nuo Londono centro
 • Geriausia, jei: Jūs esate apsistoję pietus nuo Londono arba šalia Victoria stoties, nes yra be persėdimų tiesioginiai traukiniai į oro uostą per Gatwick Express
 • Venkite, jei: Jūs esate apsistoję šiaurę nuo Londono
 • Atstumas iki Parlamento rūmai (Big Ben): Gatwick yra apie valandą-ir-puse vairuoti centriniame Londone, kuri taksi kainuotų apie £ 100. Yra keletas viešojo transporto galimybes, įskaitant Gatwick Express A non-stop traukinio tiesiai į Londono Viktorijos stoties; traukiniai; turistiniai autobusai autobusai; ir važiuok-share programos, pavyzdžiui, “Uber.

Londonas Getvikas (LGW) yra Londono antras judriausių oro, nors dauguma JAV ir pagrindiniai vežėjai neplaukioja tiesioginis į Gatwick. Yra du terminalai, Šiaurės ir Pietų, ir yra daug būdų, kaip gauti iš Gatwick į Londoną, bet čia yra pagrindiniai tie: “Gatwick Express”  yra greičiausias būdas į Londoną su non-stop traukiniu Viktorijos stoties kas 15 minučių, kurių kelionės laikas 30 min, kainuoja maždaug £ 30. Taip pat yra traukiniai , kurie gali būti labiau prieinamos, bet užtruks ilgiau, o autobusai, kurie yra geras pasirinkimas, jei jūs keliaujate Kai traukinys linijos neveikia (kitaip jie imasi labai ilgai, nes vis šio eismo).

Fiksuotų taksi (nėra juodos kabinos Gatwick) ir uber Taip pat yra galimybė, bet yra pernelyg brangus maždaug £ 100.

London Stansted Airport  

 • Vieta: 35 mylių į šiaurės rytus nuo Londono centro
 • Geriausia, jei: Jūs esate apsistoję šiaurę nuo Londono arba netoli Liverpool Street stoties, nes yra be persėdimų tiesioginiai traukiniai į oro uostą per į Stansted Express
 • Venkite, jei: Jūs esate apsistoję toli į pietus nuo Londono
 • Atstumas iki Parlamento rūmai (Big Ben): Stanstedo yra apie valandą-ir-puse vairuoti centriniame Londone, kuri pamatuota taksi kainuotų apie £ 100. Yra keletas viešojo transporto galimybės, įskaitant Stansted Express A non-stop traukinio tiesiai į Londono Liverpool Street stoties; traukiniai; turistiniai autobusai autobusai; ir važiuok-share programos, pavyzdžiui, “Uber.

London Stansted Airport (STN) yra trečias pagal dydį Londono oro uostas ir yra pagrindinė bazė pigių Europos oro. Yra tik vienas terminalas, ir yra keletas būdų, kaip gauti iš Stansted į Londoną. Vienas iš geriausių ir greičiausių variantų yra Stansted Express “ , kuris bus jums į Londono Liverpool Street stoties apie 50 min, kainuoja apie £ 30. Taip pat yra keletas bendrovių, siūlančių 24-valandą autobusai autobusai į / iš Stansted. Treneriai yra pigūs, bet labai daug laiko. Fiksuotų taksi ir uber yra prieinami bet brangus maždaug £ 100.

London Luton Airport

 • Vieta: 35 mylių į šiaurę nuo Londono centro
 • Geriausia, jei: Jūs esate apsistoję šiaurę nuo Londono
 • Venkite, jei: Jūs esate apsistoję toli į pietus nuo Londono
  Atstumas iki Parlamento rūmai (Big Ben): Lutonas yra apie valandą kelio nuo Londono centro, kuris taksi kainuotų apie £ 80. Yra keletas viešojo transporto galimybes, įskaitant traukinių ir autobusų autobusai.

London Luton Airport (LBD) yra pagrindinis centru pigias (daugiausia Europos), kaip tokia ji yra labai užsiėmę. Yra tik vienas terminalas. Yra keletas variantų transportu iš Lutonas į Londoną: Taksi bus brangus iš Lutonas, bet yra keletas kitų viešojo transporto alternatyvas: traukinys yra labiausiai tikėtina, jūsų Geriausia, kaip ten yra oro autobusas susijęs su Luton Airport Parkway traukinių stotis, kur jūs galite sugauti East Midlands Trains ar Thameslink traukiniai į Londoną, kuri truks apie 45 minučių patekti į centrinį Londoną ir kaina apie £ 15.

Jei atvykstate vėlai, kai traukiniai neveikia, galite šokinėti ant autobusas autobusas , kuris nukelia jus į Viktorijos stoties centriniame Londone (bet priklausomai nuo eismo, tai gali būti labai ilgas važiavimas).

Londonas miesto oro uostas

 • Vieta: 6 mylių į rytus nuo Londono centro
 • Geriausia, jei: Jūs iš tikrųjų galite rasti skrydį, kad eina ten. Taip pat idealiai tinka Canary Wharf.
 • Venkite jeigu: N / A
 • Atstumas iki Parlamento rūmai (Big Ben): Miestas oro uostas yra apie pusę valandos kelio automobiliu į centrinį Londoną ir kainuotų apie £ 45 į juodą kabinoje. Taip pat greitai ir už prieinamą kainą viešasis transportas, nes miestas yra visai šalia DLR (Docklands Light Railway), kuriame yra nuorodos į Londono vamzdis, geležinkelių ir autobusų tinklas.

Londonas miesto oro uostas (LCY) yra Londono svarbiausias oro uostas, ir kaip jis toks mažas (tik su vienu taku), tai ne tik lengvai prieinama, bet taip pat greitai ir lengvai naršyti su trumpais linijų ir mažiau minios. Problema yra ta, yra keletas skrydžiai. Yra keletas variantų, kaip gauti nuo Miestas į Londoną: Juoda kabinos ir uber bus gana prieinamą kainą, lyginant su kitais oro uostais, ir viešojo transporto yra vėjas: Oro uostas turi savo sustoti  DLR , kuris nukelia jus į dešinę į mėgintuvėlį ir kainuoja tiek, kiek vamzdžio.

Londono autobusai yra dar prieinamą variantą, o oro uostas yra susijęs autobusais skaičius 473 ir 474.