Vai Jūs izmantojat eiro Anglijā un visā Lielbritānijā?

Posted on

 Vai Jūs izmantojat eiro Anglijā un visā Lielbritānijā?
Kā apmeklētājs ceļo starp Apvienoto Karalisti un kontinentālo Eiropu, jums var brīnīties, vai jums ir, lai saglabātu valūtas maiņu katru reizi, kad jūs šķērsot no eiro zonas uz UK. Vai jūs varat pavadīt savu eiro Londonā un citur Lielbritānijā?

Tas var šķist vienkāršs, taisni uz priekšu jautājumu, bet atbilde ir nedaudz sarežģītāk, nekā. Tas ir gan nav, un – pārsteidzoši – jā … un arī varbūt. Vēl svarīgāk, tas ir laba ideja, lai pat mēģinātu tērēt eiro Lielbritānijā?

Pēc Brexit

Ar 2019. gada martā, Apvienotā Karaliste ir plānots pamest Eiropas Savienību (ES). Daudz kas mainīsies, bet jautājumi par valūtas paliks diezgan daudz tāds pats apmeklētājiem. Tas ir tāpēc, ka Apvienotā Karaliste nekad pieņēma euro kā savu valūtu, un vienmēr ir jārīkojas kā ārvalstu valūtu, tāpat kā dolāru. Šie veikali, darīt ir telpas pieņem eiro darīt, tikai kā pieklājības pakalpojumu daudziem ārzemju tūristiem, kas tos apmeklē. Tātad, pēc tam, kad Lielbritānijas izbraukšanas no ES, situācija attiecībā uz izdevumu eiro Lielbritānijā nemainīsies.

Kas var mainīties, tomēr, vismaz kādu laiku, ir nepastāvība maiņas kursu starp Lielbritānijas sterliņu mārciņu un eiro. Pirms jūs mēģināt izmantot jūsu eiro vienā no Lielbritānijas veikalu, kas pieņem tos, pārbaudiet maiņas kursu, lai redzētu, vai kāda cita metode, mainot tos varētu būt labāk.

Pirmkārt, “Nē Tu Nevar” Atbildēt

Oficiālā valūta AK sterliņu mārciņa. Veikali un pakalpojumu sniedzējiem, kā parasti, tikai ņem mārciņās. Ja jūs izmantojat kredītkarti, neatkarīgi no valūtas, kurā jūs maksājat rēķinus, karte būs jāmaksā ar mārciņas un jūsu gala kredītkartes rēķinu atspoguļo valūtas maiņas atšķirības, un neatkarīgi no maksas ar savu banku nodevas par ārvalstu valūtu.

Un tagad par “Jā, Varbūt”

Daži no Lielbritānijas lielākiem lielveikalos, īpaši Londonas veikalos, kas ir tūrisma objektiem sevi, notiks eiro, un dažas citas ārvalstu valūtās (ASV dolārs, Japānas jena). Selfridges (visas filiāles) un Harrods būs gan veikt mārciņās, eiro un ASV dolāros viņu parastās kases. Selfridges arī ņem Kanādas dolāru, Šveices franku un Japānas jenu. Marks and Spencer neņem ārvalstu valūtu kases aparātiem, bet tā, tāpat kā citos veikalos populāru ar apmeklētājiem, ir maiņas punktiem (burtiski valūtas galdi, kur jūs varat viegli mainīt naudu) – lielākajā no tā lielākajiem veikaliem.

Un par to, ka “varbūt”

Ja tu domā par izdevumu eiro Anglijā vai citur Lielbritānijā paturiet prātā, ka:

  • Pat tad, ja veikals aizņem ārvalstu valūtu naudas reģistros, jūsu maksājums joprojām ir ārvalstu valūtas maiņas darījumu, saskaņā ar valūtas kursu – starpība vērtības starp vienā valūtā un otru.
  • Valūtas kursi aprēķināti par naudas reģistri ar veikalu, kas ņem eiro nedrīkst būt labākās cenas jūs varat saņemt, var būt novecojis, vai var būt pakļauta nelielu papildus samaksu.
  • Veikals palīgi nav īsti pieraduši veikt ārvalstu valūtu, un jūsu darījums var aizņemt vairāk laika, nekā jūs vēlētos.
  • Šie veikali, kas veic eiro parasti ņem tikai euro banknotes – viņi neveiks monētas.
  • Jums būs jāmaksā par jūsu precēm, izmantojot vienu valūtas vai citu. Jūs nevarat maksāt par daļu no pirkuma ar eiro un daļa no tā ar sterliņu mārciņu.
  • Jums ir ļoti maz ticams, lai atrastu mazumtirdzniecības veikalus, kas apmainīsies ar savu eiro sterliņu mārciņai ārpus Londonas.
  • Pat Lielbritānijā, ir valūtas pārpratumi. No Skotijas Bank un Bank of Ziemeļīrijas gan izdod savas versijas sterliņu mārciņu. Šīs piezīmes ir dažādas bildes un monētas ir dažādas gravīras. Apmeklējumi atgriežas uz Londonu no Edinburgh vai Belfāstas ar Ziemeļīrijas vai Skotijas mārciņas bieži ir grūtības ar kasieru atsakās tos pieņemt – pat ja tie ir likumīgs maksāšanas līdzeklis. Tik iedomāties mēģina norēķināties ar eiro.

Labākā stratēģija eiro un citās valūtās

Mainīt valūtu, kad jums mājās. Katru reizi, kad jūs maināt naudu, jūs zaudējat daži naudas vērtību apmaiņā. Ja jūs apmeklēt Lielbritāniju kā pēdējais pieturas pirms došanās mājās, vai arī, ja jūsu vizīte ir daļa no ekskursijā vairākās valstīs, tas ir vilinoši, lai mainītu savus līdzekļus valūtā valstī jūs notikt būt. Vai ne. Tā vietā, lai:

  • Iegādāties minimālu valūtas jūsuprāt, ir nepieciešams, lai saņemtu ar. Tas ir labāk izmantot savu kredītkarti vai debetkarti iegādāties nedaudz extra, nekā ir slodzes ārvalstu valūtā paliek pāri.
  • Atcerieties, lai izmantotu savu monētu – tie ir gandrīz neiespējami, lai pārslēgtos starp valūtām.
  • Pakārt uz jūsu atliekas valūtā līdz jums mājās. Put prom jūsu eiro, Šveices frankos, Dānijas krona, un Ungārijas forinti  drošā vietā, un mainīt tos visus uzreiz uz savu valsts valūtu, kad jums mājās. Ja jums nav, jūs zaudējat vērtību ar katru apmaiņu.

Uzmanieties no krāpniekiem

Dažās pasaules daļās, tirgotāji, kuri ir identificēti jūs kā “ārvalstu” var mēģināt pārdot jums valūtu apmaiņā pret dolāros vai eiro. Ja jūs esat devās uz Tuvajiem Austrumiem, daļas Austrumeiropā un Āfrikā, iespējams, jau ir radušās šo.

Šī prakse ir praktiski nezināms Lielbritānijā tādēļ, ja Jums ir vērsies, nav rasties kārdinājums. Uzmanieties, jo jūs, iespējams, tiek hustled. Persona, kas piedāvā Jums apmaiņu var mēģināt nodot jums viltotu naudu vai arī vienkārši novērst uzmanību jums, kamēr viņu kabatzaglis / maku snatcher draugi nokļūt uz darbu.