Vai Paris Safe Tūristiem? Ieteikumi un Informācija apmeklētājiem

Posted on

Vai Paris Safe Tūristiem?  Ieteikumi un Informācija apmeklētājiem

Pēc postošās teroristu uzbrukumus Parīzi, Briseli, Nicas un Berlīnē, daudzi potenciālie apmeklētāji Francijas galvaspilsētā ir jautājums, vai tas ir patiesi droši apmeklēt Parīzi.

Pilsētas viesi ir nepieciešams, lai saglabātu informētām par pašreizējām drošības padomus un uzzināt sīkāku informāciju par transporta, pakalpojumu, un jebkādas slēgšanu pilsētā.

Oficiālie Drošības padomdevēji spēkā

Pēc 2015. rūpīgu 2017. teroristu uzbrukumiem Eiropā daudzi angliski runājošās valstīs izdota ceļošanas padomus lūdzot iedzīvotājus izmantot galēju piesardzību un modrību.

Tie nav, tomēr, konsultējot pret ceļošanu uz Franciju.

ASV vēstniecība  Parīzē izdeva  2 līmenis Travel Konsultatīvā  2018. padomdevējas valstis maijā, daļēji

“Exercise palielināts piesardzību Francijā sakarā ar  terorismu . Teroristu grupējumi turpina uzzīmējot iespējamos uzbrukumus Francijā. Teroristi var uzbrukt ar nelielu vai nekādu brīdinājumu, vērsta tūrisma vietas, transporta mezgli, tirgus / tirdzniecības centri, vietējās valdības iestādēs, viesnīcas, klubi, restorāni, kulta vietām, parku, lielāko sporta un kultūras pasākumiem, izglītības iestādēm, lidostām, un citās sabiedriskās telpās. “

Kanādas vēstniecība izdeva  konsultatīvu  pēc uzbrukumiem Parīzē, kas joprojām pastāv 2018. gadā, aicinot viņu pilsoņiem “izmantot augstu piesardzību, jo ar pašreizējo paaugstinātu terorisma draudiem.” Austrālijas vēstniecība ir izsniegusi līdzīgas padomus , jo  ir Lielbritānijas vēstniecība .

Izpratne Drošības Advisories

Amerikas Savienotās Valstis, izsniedz divu veidu padomus: “. Travel Alert” uz “Travel Brīdinājums” un Lai gan formulējums var būt nedaudz mulsinoši, The “Travel Brīdinājums” ir faktiski nopietnāka no divām un tendence jāievieš, kad valsts ir tik nestabils, ka tūrisma var būt aktīvi bīstama.

Jebkurā brīdī, vairāki desmiti nepārtraukti nestabilas vai bīstamas valstis var sarakstā. Pastāv vispārējs  “Worldwide Uzmanību”,  spēkā no 2018. gada jūlija.

Kad Worldwide Piesardzība ieviesta, tad padomu no Valsts departaments ir tas, ka “ASV pilsoņi, tiek stingri ieteikts, lai uzturētu augstu modrības un praksē labas situācijas izpratni.”

Jo mazāk nopietns “Travel Alert” parasti izsniedz, atbildot uz konkrētu notikumu vai stāvokli, piemēram, vētras, plānotajām protesti, iespējami strīdīgus vēlēšanās, pat sporta notikumiem ar vēsturi radīt vardarbīgu uzliesmojumi starp faniem.

Parasti ir pieci vai seši uzskaitīti dažādu iemeslu dēļ valstīm. Ja ir paredzamā problēma jebkurā valstī, tas, visticamāk, radītu “Travel Alert”, parasti par salīdzinoši īsā laika periodā.

Izpratne padomus sarežģī, jo daži jaunumi pakalpojumi, emuāru vai sociālo mediju vietās var dzirdēt no “Travel Alert” vai “Travel Advisory”, un pārfrāzēt to kā “Travel Brīdinājums”, kad viņi piemin to. Tātad neuzņemas jūsu ceļojums ir apdraudēta, kamēr jūs pārbaudīt informāciju tieši ar Valsts departamentu.

Vai ir droši apmeklēt Parīzi šogad?

Neviens no šiem padomiem ir tādā līmenī, mudinot iedzīvotājus izvairīties no došanās uz Franciju. Ir apsvērumi ceļotājiem un veidiem, kā palielināt jūsu drošību, kad jūs ceļot.

ASV Valsts departaments aicina iedzīvotājus pieteikties par  Smart Traveller uzņemšanas programmas  (STEP), kuras palīdz vēstniecība brīdina jums laikos nepatikšanas. STEP ir bezmaksas pakalpojums, kas ļauj ASV pilsoņiem un pilsoņiem, kas ceļo un dzīvo ārzemēs, lai uzņemt savu ceļojumu ar tuvāko ASV vēstniecībā vai konsulātā.

Programma arī palīdz ģimenes locekļiem, sazinoties ar jums laikā jūsu ceļo vai būtu avārijas.

Parīzes Konvencija un Apmeklētāji birojs sniedz noderīgu  informāciju par drošību  apmeklētājiem. Ja esat Parīzē, ievēro visas drošības brīdinājumus, ko var izdot iestāžu burtu, un palikt informēti un piesardzīgiem. Francijas Tūrisma mājas lapa piedāvā atjauninājumus un skaidrojumus drošības pasākumiem.

Francija ir ievērojami stiprinājusi drošību kopš uzbrukumiem, mobilizējot vairāk nekā 115,000 policiju un militāro personālu, lai aizsargātu Parīzi un pārējo Francijas teritorijas. Tomēr, tas ir atkarīgs apmeklētājs neatpaliktu jaunumiem un lasīt, ko ASV Valsts departamenta, kā arī Francijas un Parīzes tūrisma vietām sniegto informāciju. Un, ja zinot, ka jums ir saglabāt apzināties savas ceļojuma laikā padara jūs nemierīgi un nervu par ceļošanu, varbūt tas nav labākais laiks, lai apmeklētu pilsētas Eiropā, piemēram, Parīzē.