Vairavimas Londone: Ką reikia žinoti

Posted on

Vairavimas Londone: Ką reikia žinoti
Londonas turi daug viešojo transporto galimybes, ir dauguma turistų nevairuokite mieste. Ne tik ten ribota automobilių stovėjimo aikštelė ir daug spūsčių, kaip ir bet kurioje kitoje miesto, bet Londone, taip pat susiduria su kairėje pusėje vairavimą, o tai ne visada lengva. Jei pasirinko vairuoti Londone štai ką jums reikia žinoti apie reikalaujamų dokumentų, spūsčių problemas, pagrindines taisykles kelyje, ir, žinoma, kaip rasti automobilių stovėjimo aikštelė.

vairavimo Reikalavimai

Yra keletas teisinių reikalavimų vietoje, siekiant gauti už rato Londone-jų laikytis arba rizikos gauti bilietą.

Kontrolinis Vairavimas Londone:

Vairuotojo pažymėjimas: Jūs turite turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, siekiant vairuoti JK ir ne JK vairuotojo pažymėjimų yra priimtinas iki 12 mėnesių nuo tada, kai pirmą kartą įžengė JK.

Paso: Beveik visi automobilių nuomos kompanijos reikalauja pasą arba kai oficialiai fotografijos ID formą išsinuomoti automobilį. Kai kurios įmonės taip pat paprašyti, kad pamatyti įrodymą adresą Jungtinėje Karalystėje (viešbutis patvirtinimas) ir kelionės dokumentų (ty aviabilietai, patvirtinančius savo JK išvykimo data).

Draudimas: JK įstatymai reikalauja galiojantį motorinių transporto priemonių draudimo liudijimą. Jei nuomos, patikrinkite, ar visi vairuotojai būtų tinkamai apdrausti pagal šį susitarimą, ir kad jūs turite visą reikalingą dokumentaciją.

Tarptautinis Vairavimo Leidimas: Tarptautinė Vairavimo Leidimas (IDP) nėra oficialiai reikalaujama JAV licencijų turėtojų vairavimo Jungtinėje Karalystėje, nors kai kurie automobilių nuomos kompanijų reikalauja ją, kaip pavyzdžiui tai rekomenduojama.

Kelių eismo taisyklės

Vairavimas Londone nėra lengva. Jei įmanoma, vizualiai susipažinti su kelio ženklų iš anksto. Galite rasti vaizdus daugelis jų čia , ir tai Roundup apima pagrindinius taisykles:

 • Kairiajame Vairavimo: veržliu žaidimu kairėje kelio pusėje visais laikais. Jūs galbūt norėsite apsvarstyti gauti transporto priemonės su automatine transmisija, kad perėjimas šiek tiek lengviau.
 • Diržai: Saugos diržai turi būti dėvimi visais laikais.
 • Mobilusis telefonas: Kaip JAV, naudojantis mobiliuoju telefonu vairuojant, yra neteisėtas visų JK (išskyrus avarinių situacijų, kai surinkus 112 ar 999).
 • Greičio apribojimai: Greičio apribojimai išvardyti kilometrų (1 mylios = 1,61 km). Kai kuriuose keliuose, yra greičio matuokliai, kad užtikrintų, greičio apribojimus.
 • BAC: Kraujas alkoholio kiekis riba yra tokia pati kaip ir JAV (0,08%).
 • Pėsčiųjų perėjose: Londonas yra labai užimtas, todėl saugokitės pėstiesiems, dviratininkams ir motociklininkams. Derlingumas pėstiesiems pažymėtoje pėsčiųjų perėjose (baltomis juostelėmis dažytos kelyje, toliau pažymėtų dryžuotas polių papildyta turo, mirksi geltona žibintai). Be ne zebras kirtimo, automobiliai retai sulėtinti leisti pėstieji kerta gatvę, kuri yra labai pavojinga, nes daug turistų išeiti į gatvę žiūri į blogąją pusę eismo.
 • Dviračių takai: Saugoti akis iš už dviračių takų ir dviratininkų. Visada atrodo, prieš atidarydami automobilio duris.
 • Autobusų juostos: Autobusų juostos yra pažymėtos stora balta linija dažytos kelyje. Tam tikromis valandomis, jie saugomos autobusams, licencijuotos Londonas taksi, motociklai, dviračiai ir. Nuo pirmadienio iki sekmadienio, nuo 7 val iki 7 val bet kuri transporto priemonė gali naudoti juostą.
 • Geltoną langelį sankryžos: geltoną langelį sankryžos tekstas nurodomas kryžminamą geltonos linijos dažytos kelyje. Jie paprastai rasti keturių kelių sankryžose arba priešais gaisrinės ir greitosios pagalbos stotys. Vairuotojai negali “blokuoti langelį” ir sustabdyti per geltoną langelį sankryžos, nes jie skirti, kad būtų galima per-eismo išvengti kamščių ir / arba kad kelią avarinių transporto priemonių. Bauda Charge Pranešimai (PCN), bus išduodamas bet vairuotojams, kurie neturi laikytis taisyklių.
 • Transporto spūsčių mokesčiai: Jei jūs vairuojate centriniame Londone piko valandomis per savaitę (7 AM-6 val, nuo pirmadienio iki penktadienio), jūs privalo anksto kasdien grūsčių mokesčio  iš 11.50 £ per dieną. Tai gali būti mokama internetu, auto užmokesčio, arba telefonu, ir jei jums nereikia mokėti, jums bus paskirta bauda. Perkrovos zonos yra pažymėtos su baltu ženklu Parodyta raidę “C” į raudonu apskritimu. Galite paskaityti daugiau apie tai čia .
 • Greitkeliai: greitkeliuose, nėra Fast Lane ir kairę juostą turėtų būti naudojamas tik aplenkti kitą automobilį.
 • Karuselės: Eismo apskritimai ar žiedinėse sankryžose yra labai dažnas: Eismo srautų pagal laikrodžio rodyklę; pasiduoti eismo artėja iš dešinės; ir naudoti savo rodiklius signalas palikti savo išėjimo.
 • Kuras: Dujos vadinamas benzino Londone, ir jūs taip pat galite rasti dyzeliną degalinėse. Siurbliai paprastai žalia benzino (benzino) ir juoda dyzelino.
 • Be kritiniu atveju: skambinti 112 ar 999 už avarinių tarnybų (policijos, priešgaisrinės, ir greitosios pagalbos). Jei esate iš kelių eismo įvykio, kai kažkas yra sužeistų ar ten žalą transporto priemonės arba objekto dalis, jūs privalo sustoti.
 • Rinkliavos: Yra tik vienas Rogatka Londone, kuris Dulwich, esantis privačios skyriuje College Road. Visi automobiliai turi sumokėti £ 1,20 rinkliava arba pinigais arba kortele. Sužinokite daugiau čia .
 • Eismo: Venkite vairuoti Londone piko valandą, kuri tęsiasi nuo 6-10 val rytais ir 4-6: 30 val vakarais.
 • Daugiau informacijos apie Londono eismo įstatymų ir taisyklių, pamatyti oficialų Highway kodeksą .

Parkavimo Londone

Gatvė stovėjimo Londone, gali būti labai sunku rasti. Visada atidžiai patikrinkite gatvių siekiant išvengti rinkliavos, nes gali būti terminus ar leidimo gyventi nereikia. Dažnai gatvių automobilių stovėjimo apribojimus vietą tarp 8:30 ir 6:30 val, nuo pirmadienio iki šeštadienio. Daugelis gatvių turėti darbo užmokesčio ir rodymo sistema, kur jūs perkate bilietą iš netoliese mašinoje ir rodyti jį į savo automobilį, kad būtų išvengta gauti bilietą.

Be to, įsitikinkite, kad jums patikrinti geltonos ir raudonos linijos išilgai bordiūro, kuris iš esmės reiškia ne automobilių stovėjimo aikštelė. Geltonos linijos kontrolė laukia. Raudonos linijos iš esmės reiškia ne bet kuriuo metu sustoti ir galite matyti požymių, žyminčias šias “raudonos maršrutus.” Jūs galite skaityti daugiau apie juos čia . Nesilaikant šių taisyklių gali būti taikomos bausmės mokestis pranešimą (PKN).

Norėdami išvengti gatvės automobilių stovėjimo aikštelė, pabandykite paskirtą stovėjimo aikštelė vietoje. Qpark , automobilių parkų grūstis zonose įskaitant Park Lane / Marble Arch krašto; Queensway; Knightsbridge; Pimlico; Joninių Mediena; Bokšto tiltas; ir bažnyčia Gatvė. Jie turi 18 Iš viso automobilių stovėjimo aikštelės ir sąnaudos skiriasi priklausomai nuo paros laiko ir vietos.

Eismo Londone

Kaip ir bet didmiestyje, eismo yra Londone problema. Jūs galite pamatyti mėnesių po mėnesio suskirstymas planuojamų darbų čia , kaip jie turėtų turėti įtakos transportui, įskaitant vairavimo. Tai visada gera idėja, kad alternatyvus būdas, omenyje turi jūsų maršrutas bus nukreipiami be įspėjimo. Visada leisti papildomo laiko.

TfL (Transportas Londono), taip pat savo pranešimų gyvų būsenos atnaujinimus , kurie apima kelių uždarymo ir vėlavimų. Taip pat galite patikrinti numatomus kelių statusų savaitgalį ir kitų būsimų laikotarpių. Eismo Londone yra išskirtinai bloga aplink švenčių (ty prieš Kalėdas) ir švenčių dienomis (oficialių švenčių, kai dauguma įmonių yra uždarytos). 

Jei Jūs Automobilių nuoma Londone?

Draudimo ypatingų aplinkybių (pavyzdžiui, mobilumo klausimais), išsinuomoti automobilį Londone daugiausia nėra siūloma. Yra daug viešojo transporto įskaitant metro, antžeminės (antžeminiuose traukinių linijų), ir autobusams, taip pat taksi ir važiuoti dalijimosi programas. Tačiau Londonas yra labai paplitusi, ir kaip jums pereiti nuo eismo supakuoti miesto centro, viešosios pervežimai jungtys gauti toliau vienas nuo kito, ir automobilis gali baigtis yra padorus variantas. Be to, kaip Jungtinės Karalystės geležinkelių tinklas yra brangu už Londono ir traukiniai ne visada ten, kur tu nori, kai turistai baigtis išsinuomoti automobilį Londone tam, kad keliauti dar toliau į kaimą.