Vairavimo Paryžiuje, Prancūzijoje

Posted on


Kaip ir daugelis didžiųjų Europos miestų, Paryžius uostų puikią viešojo transporto sistemą. Jo platus metro, autobusai, tramvajai ir tarpmiestinio traukinio tinklai leidžia turistai ir vietiniai gauti aplink lengvai tarp daugelyje vietų. Ir nors automobiliai vargu dingo iš gatvių, vietinė miesto valdžia sunkiai dirbo, kad atgraso žmones nuo vairavimo miesto ribose, ypač atidarius daugiau tik pėsčiojo zonas.

Trumpai tariant, Prancūzijos sostinė yra nieko panašaus Los Andžele, kur važiuojate, praktiškai privaloma, nebent esate pasirengę toleruoti dviejų valandų autobusu važiuoja ar gali sau leisti brangių taksi ir važiuoti-dalintis bilietą visame mieste. Paryžiuje, priešingai, jūs galite gauti aplink gana lengvai, be kada nors atsižvelgiant vairuotojo sėdynę. Ir dauguma turistų, iš tiesų, išvengti gauti už vairo, nes tai miestas su agresyviai vairuotojų, kurie ne dažnai sekti taisykles laiške reputaciją.

Žinoma, kai kurie iš jūsų gali prireikti arba tiesiog nori vairuoti šviesos mieste, dėl vienos ar kitos priežasties. Jei tai padarysite, tai svarbu, kad jūs pirmą kartą susipažinti su pagrindais vairavimo Paryžiuje. Skaitykite toliau ir sužinokite viską apie reikalavimų vairuotojams, kai kurių pagrindinių taisyklių kelių ir patarimai būna saugus.

vairavimo Reikalavimai

Kas žinotina prieš vartojant į Paryžiaus gatves motorinės transporto priemonės, pirmiausia turite įsitikinti, kad jūs padengti visas savo teisinius pagrindus. Niekada už vairo prieš tikrinant, kad turite visus reikiamus dokumentus ir daiktus su savimi automobilyje. Kai kuriais atvejais, nesugeba įrodyti, kad turite šiuos elementus gali sukelti baudų jūs turėtumėte būti iškedentas virš arba padėjo teisėsaugos.

Jūsų būtinas kontrolinis sąrašas vairavimo Paryžiuje

Įsitikinkite, kad turite šiuos elementus su jumis, kol paspausite kelius:

 • Galiojančios vairuotojo pažymėjimą su atitinkamu registracijos arba įrodymą, nuosavybės (jei automobilis yra tavo) yra privalomi visais laikais. Jūs turite būti bent 18 metų vairuoti Prancūzijoje. Vairavimo leidimai negalioja Prancūzijoje, net jei studentas vairuotojas lydi priežiūrą suaugusiųjų.
 • Galiojantis pasas vairuotojui ir visiems keleiviams , keliaujantiems automobiliu.
 • Įsitikinkite, kad turite galiojantį vairuotojo draudimu . Jei išsinuomoti automobilį, tai turi būti įtraukta į jūsų nuomos sutartį, bet visada dar kartą patikrinkite, kad jūs ir visi tie, kurie planuojate vairuoti automobilį yra tinkamai apdrausti. Įsitikinkite, kad jūs nuolat įrodymą savo draudimo polisą su jumis į automobilį.
 • Jei vilkimo karavanas, valtis, ar kitą transporto priemonę už savo automobilį , tai turi būti licencijos informaciją savo kilmės šalyje arba lipduko, atitinkančio vieną ant paties automobilio. Pavyzdžiui, vairuotojas iš Didžiosios Britanijos ar kitoje Europos šalyje būtų rodomas “GB” ar Europos Sąjungos lipduką ant tiek automobilyje ir elementą, velkamas.
 • Didelio matomumo, atspindinti liemenė , jei jūs gaunate į avariją. Prancūzijos įstatymai yra gana griežti šiuo klausimu: jei esate susijęs su automobilio avarijos ar incidento, reiškia, kad turite kreiptis pagalbos dėl kelio pusėje, jūs pagal įstatymą privalo įdėti aukštos matomumo liemenė prieš išeinant automobilis-ir taip visi keleiviai jūs vežančios. Jei yra keturi jus keliaujate automobiliu, įsitikinkite, kad turite keturi liemenės lengvai prieinama. Nuomos įmonės paprastai teikia juos, bet įsitikinkite, kad paklausti priekį, siekiant užtikrinti, kad turite teisingą skaičių automobilyje.
 • Įspėjamuoju trikampiu rodyti kitiems vairuotojams, jei jums patekti į avarijos ar eismo įvykio, kai reikia greitai sustoti prie kelio arba greitkelio pusėje.
 • Pilnas komplektas atsarginių lempučių galvos ir galiniai žibintai yra reikalingas tuo atveju, jei viena ar daugiau perdega sutemus.
 • Jei nešiojate akinius, jūs turite išsaugoti atsarginę porą su jumis į automobilį, jei jūsų akiniai sulaužyti ar kitaip pažeisti.
 • Jei vairuojate automobilį iš Jungtinės Karalystės, priekinių žibintų keitikliai yra privalomi.
 • Jei planuojate vairuoti centriniame Paryžiuje, jums gali prireikti “Crit’Air” ženklelis , rodančių, kad jūsų automobilis laikosi kovos su tarša standartus, taikomus tam tikrose zonose miesto. Automobiliai, kurių nepakanka reitingai gali būti negalės vairuoti šiose zonose, arba gali būti apribota tam tikru “didžiausioji taršos” valandas. Paklauskite savo automobilių nuomos agentūra apie šių taisyklių, jei abejojate.
 • Breathalyzer išbandymas jūsų automobilio. Turintys vieną iš transporto priemonės yra techniškai būtinas Prancūzija-nors šis reglamentas nėra dažnai vykdomi. Nepaisant to, mes rekomenduojame jums sekti įstatymus šiuo klausimu, kaip ir visiems kitiems.

Taisyklės Paryžiuje Road

Vairavimo taisyklių ir nuostatų Prancūzijoje negali būti smarkiai skiriasi nuo tų, esate pripratę prie namo, bet tai nereiškia, kad jums turėtų prisiimti naudojant kelius ten bus lengva, kaip pyragas. Susipažinkite su šiomis taisyklėmis kelio prieš bandant vairuoti.

 • Saugos diržai ir carseats: Vairuotojas ir visi keleiviai automobilyje privalo dėvėti saugos diržus. Be to, vaikai iki 13 metų amžiaus privalo arba važiuoti carseats arba dėvėti saugos diržus atitinkamas jų amžių ir ūgį. Kūdikiams ir jaunesniems ar aplink metų visada turi važiuoti galinio susiduria carseats. Tai vairuotojo atsakomybė užtikrinti, kad visi keleiviai dėvėti tinkamus saugos diržus.
 • Vaikams iki 13 metų neleidžiama važiuoti ant priekinės keleivio sėdynės , nebent visi turimi atgal sėdynės yra arba okupuota jaunesniems vaikams ar neįrengta atitinkamų saugos diržai.
 • Alkoholis kraujyje: Prancūzijoje leidžiamas alkoholio kiekis kraujyje vairuotojams yra labai mažas, bent 0,02 proc. Mes rekomenduojame, kad jums nereikia imtis dviračio išvis jei suvartojama net vieną gėrimą. Sankcijos, įskaitant baudas ir net laisvės atėmimu, gali būti sunkus vairuotojams iškedentas virš su alkoholio koncentracija viršija leistinus lygius.
 • Naudojant mažą šviesų ir žibintai: Tai rekomenduojama, kad jūs naudojate savo lowbeams (artimosios šviesos) Per tiek dieną, tiek naktį važiuojant už užstatytose teritorijose. Tai apima šalies keliai ir vietovės su keliais šviesos. Jūs niekada neturėtų naudoti savo aukštus sijų, kai ten besiartinantis eismo, arba kai po kitą automobilį atidžiai; jei panirti / nuleisti juos šiose situacijose gali sukelti baudas ir delspinigius.
 • Užleidimas eismui dešiniąja puse: Tai vis dar įprasta, kad duoti kelią eismo iš Prancūzijoje teise, net tais atvejais, kai kuri ne labai aiškiai (pvz ne sudėtingų sankryžų be ženklų). Jūs visada turėtų duoti kelią eismo iš automobilių garažuose dešinėje, sankryžose, kur pamatysite trikampio formos ženklas su raudonu rėmeliu ir pažymėtas juodu “X”, arba tose vietose, kur pamatysite ženklą tik į priekį skaityti vous n “avez Pas La priorite (jūs neturite pirmenybę). Jei abejojate, nevartokite jokių nereikalingų riziką, ir duoti kelią transporto priemonėms, artėja iš dešinės.
 • Greičio apribojimai: Visos greičiai rodomi kilometrų, todėl rekomenduojame naudoti gerą konversijos skaičiuoklė ir priprasti galvoti, kad matavimo ir sprendžiant atstumus režimą. Užstatytose vietovėse ir miestuose, greičio apribojimai paprastai yra iki 31 mylių per valandą / 50 km. Daugumoje automagistralių ir greitkelių Netoliese: Paryžius, ten paprastai yra minimalus greitis 80km naudojant lenkti / lenkimo juostos. Kai matomumo ar kelių sąlygos yra prastos (ty sunki rūkas, potvyniai lyja, ar sniegas), greičio limitas automatiškai sumažintas iki 50 km / val visuose keliuose.
 • Karuselės / eismo ratą: Tai gali būti painu ir sunku naudoti; imtis ypač atsargiai važiuojant jų. Eismo apskritimai Triumfo arkos (bent toli pabaigos Eliziejaus laukus ir tuo Place de la Concorde “yra ypač pagarsėjęs agresyvių vairuotojų;. Išvengta kai įmanoma Važiuojant eismo ratą Paryžiuje ir Prancūzijoje, taisyklė yra ta, kad jau ant ratu turi teisę važiuoti. apskritimai toliau pagal laikrodžio rodyklę.
 • Carpool juostas ir išėjimo juostas: Paprastai tai yra toli kairę nuo visų Paryžiaus magistralėse, įskaitant žiedinio kelio (žiūrėti žemiau). Exit juostos tiems yra dešinėje. Venkite vairavimo dešinės juostos nebent jūsų išeiti netrukus.
 • Paryžiaus žiedinio kelio / užmiestyje (Périphérique): Paryžius supa didžiulis apskrito plento vietos mastu žinoma kaip la Périphérique. Dauguma vairuotojų, keliaujantys į ar iš Paryžiaus negalės to išvengti, tačiau tai gerai žinoma įtemptas ir užimtas. Jis yra sudarytas iš keturių eismo juostų, su išėjimo eismo juosta dešinėje. Jūs turite duoti kelią automobiliams susijungiančių ant šio apskrito plento iš dešinės. Dabartinė leistinas greitis kelio žiede yra 70 km / val arba 45 mylių per valandą. Žiūrėti šį puslapį visu patarimus apie tai, kaip saugiai ir Sveiko naršyti šį oh-taip-Paryžiaus užmiestyje.
 • Mobilieji telefonai: Mobilieji ir mobilieji telefonai bei kiti elektroniniai įrenginiai negali būti naudojami vairuotojų, o automobilis važiuoja. Laisvų rankų prietaisai neleidžiama, bet. Baudos gali būti išduotas dėl kad šią taisyklę vietoje.
 • Dujų / Degalinės: Yra daug degalinių visame Périphérique (žiedinio kelio), bet mažiau centriniame Paryžiuje. Naudokite “Google Maps” ar kitą žemėlapį app rasti viena arčiausiai jūsų. Taip pat galite pamatyti šį puslapį į degalinių atvirų sąrašą per vėlai naktį ir aplink Paryžių.
 • Mokami keliai: Jūs paprastai neturi mokėti rinkliavas važiuojant ir netoliese Paryžius tik. Bet keliaujant į ar iš kitų Prancūzijos miestų tikrai reikštų, kad pro kai kurių mokamų kelių, o mokesčiai gali būti gana brangus. Pagrindinės debeto ir kredito kortelės yra visuotinai pripažįstama kaip mokėjimo. Žiūrėti šį puslapį apskaičiuoti, kiek jums gali tekti sumokėti tam tikrą kelionę .
 • Ragai ir žibintai: Nenaudokite automobilių ragą išreikšti nusivylimą; ji turėtų būti naudojama tik įspėti kitus vairuotojus, pėsčiuosius ar dviratininkus iš pavojaus. Tas pats pasakytina apie mirksi šviesomis: naudoti juos perspėti tik kitiems.
 • Žiūrėti iš dviratininkams ir pėstiesiems: Įsitikinkite, kad dviratininkai ir pėstieji daug erdvės. Jie ne visada vadovautis kelių eismo taisykles, o centriniame Paryžiuje, labai svarbu stebėti juos zipping tarp juostų ir pjovimo priešais eismą, net jei jie neturi teisę važiuoti. Saugokitės tiek dviratininkams ir pėstiesiems ne užimtas sankryžų ir suteikti jiems daug vietos, kai juda pro šalį.
 • Be kritiniu atveju: Jei esate eismo įvykio arba reikalauti neatidėliotiną pagalbą, surinkite 15 (dėl Prancūzijos ląstelių) arba 112 iš ne Prancūzijos telefonu. Jūs turite likti vietoje, kol policija atvyksta, jei esate per automobilio avariją, kuri apima kitą automobilį ir / arba kokių nors traumų. Taip pat įsitikinkite, kad imtis žemyn vardus ir transporto priemonių registracijos numerius visų kitų žmonių ir automobilių avarijoje, tačiau nepilnametis.
 • Dėl vis daugiau informacijos anglų kalba prancūzų eismo įstatymų ir taisyklių , pamatyti šį puslapį .

Parkavimo Paryžiuje

Viena iš priežasčių, kodėl dauguma žmonių vengia vairavimo centriniame Paryžiuje yra tai, kad automobilių stovėjimo aikštelė yra gerai žinoma sunku rasti. Daugelyje rajonų, laisvų vietų dažnai jau ėmėsi gatvėje, ir kai jie yra prieinami, jūs turėsite mokėti juos naudoti, išskyrus tam tikromis valandomis.

Laimei, taip pat yra daug požeminių garažų mieste , lengvai atpažįstami pagal “P” ženklais prieš mėlynų sluoksnių. Mokėti už automobilių požeminėje garažas, imtis bilietą iš automatizuotą mašiną, kai įvesite. Jūs turite mokėti (su grynaisiais pinigais arba debetine kortele), kai išeisite partiją. Dauguma šių garažų įkrauti per valandą; kai mokestis remiantis lygaus puse dienos arba visą dieną mokestį.

Jūs galite pamatyti stovėjimo garažai žemėlapį populiariausių turistinių vietovių ir užimtas prekybos rajonuose aplink miestą čia .

Daugiau apie automobilį Prancūzijos sostinėje, įskaitant vadovo pažaboti spalvas, dabartinės gatvės automobilių stovėjimo kainos ir valandas, tipiškų automobilių stovėjimo ženklus ir ką jie reiškia, matyti šį puslapį Paryžiaus turizmo biuro interneto svetainėje .

Turėtų Automobilių išsinuomoti Paryžiuje?

Nors daugelis turistai ras tai patogiau tiesiog pasikliauti vietos viešuoju transportu ir Prancūzijos greiti, patikimi traukinių, kiti reikės apsvarstyti išsinuomoti automobilį gauti maždaug. Keletą kartų, kai jūs turėtumėte apsvarstyti išsinuomoti automobilį Paryžiuje:

 • Jūsų ar Jūsų kolegos keliautojai ribotas mobilumą
 • Jūs planuojate imtis kelis ekskursijos už miesto ribų (geležinkelių sistema gali užtrukti iki kelių vietų, norintiems aplankyti, bet jei jūs turite daiktų daug ar nori būti lankstūs savo laiką ir savo buvimo vietą, galbūt norėsite vairuoti)
 • Jūs gyvenate atokioje priemiestyje Paryžiuje

Žiūrėti visą mūsų patarimus apie tai, ar tai verta laiko ir pinigų išsinuomoti automobilį Paryžiuje