Vaistai Tailandas: Ar jie Teisinis?

Posted on

Vaistai Tailandas: Ar jie Teisinis?
Nesuklyskite: narkotikai Tailandas nėra legalu!

Tiesą sakant, tajų įstatymas leidžia taikyti mirties bausmę tiems, sugautų vykdyti, transportuojant, ar vartoti narkotikus. Taip, jūs perskaitėte, kad teisingai – mirties bausmė !

Nors ši didžiausia bausmė nėra dažnai taikomas vakariečiams, tai yra galimybė. Daugybė keliautojai sėdi už grotų Tailando laukia išbandymus už narkotikų laikymą. Kartais jie laukti metus. Jūs galite aplankyti juos ir išgirsti jų istorijas metu pasirinkite valandų atvirų užsienio lankytojams.

Bet kaip marihuana dūmų wafts aplink jus kai kuprinės namai, ar jums girdėti apie barų salų, kurios garsėja parduoti magija grybų kokteilius, narkotikų vartojimas, atrodo atsitiktinis ir plačiai paplitusi. Svečiams yra paprasta. Kartais psichodelinio grybų produktai rodomi spaudoje, laminuotas baro meniu!

Šis dvigubas standartas, kartu su plačiai paplitusia policijos korupcija ir atsitiktinio vykdymo, sukelti keletą keliautojų kasmet vis pasivijo teisinę sistemą, kai jie negali net skaityti tai, ką jie pasirašymo.

Narkotikų vartojimas Tailande

Manoma, kad 50 organizuotos nusikalstamos grupuotės dalyvauja juda narkotikus, ypač methamphetamines, į Tailandą iš kaimyninių Mianmaras. “Auksinio trikampio”, kur Tailandas, Laosas ir Mianmaras Susipažinkite yra antras tik Afganistane opijaus gamybos aguonos. Auga aguonos suteikia pajamas už tautinių mažumų, gyvenančių skurde.

Nors kokainas, heroinas ir kiti “kietas” narkotikai vis dar gali būti nustatyta, kad buvo apskritai pereiti prie “gyvenimo būdo” ir šalies narkotikų, tokių kaip MDMA / ekstazio ir metamfetaminas, patinkančių daugelio keliautojų atostogauti, kurie ateina į šalies Tailande.

Natūralūs produktai, pavyzdžiui, marihuanos ir haliucinogeninių grybų buvę galima ir populiarus keliautojų Tailandas dešimtmečius. Tiek teikti reikalingo priemones premijų pajamos nuskurdusių kaimo vietose.

Marihuana auga laukiniai ir auginamas tropikuose, todėl lengva rasti Pietryčių Azijoje. Keliautojai dažnai pasinaudoti savo pigaus prieinamumą. Kai barai ir svečių namuose leidžia atidaryti rūkyti, bet tai yra techniškai neteisėtas.

Kas atsitinka, jei pagaus?

Priklausomai nuo neteisėtos medžiagos, kad esate vežančių kiekio (ty, daugiau nei galite vartoti vienu prisėdimu), Tailandas turi teisę nuteisti tave iki mirties. Šie sakiniai dažnai gauti “apvalinamas” į gyvenimą kalėjime.

2001 metais, Tailandas padarė pasaulio antraštes viešai vykdyti penki žmonės, keturi buvo narkotikų kontrabandininkai, sušaudant.

Nors Tailando paskutinis mirties bausmė vykdymas vyko 2009 metais, Tailando kalėjimai yra daug keliautojų atėmimu iki gyvos kurie laukia, kol arba pagalbos iš savo vyriausybių ar karališką malonę.

Jei Busted prekyba narkotikais Tailande, nėra jokios garantijos, kad jūsų ambasada bus užtarti ar galės padėti. Jūs būsite savo, galbūt metų, laukia biurokratinių – ir dažnai korumpuota – procesas pagaliau gauti Jums teismo datą. Gauna karališką malonę arba jas užsitikrinti spaudai gali užtrukti labai ilgai.

Vaistai Tailando salos

Narkotikų, tokių kaip magiškųjų grybų ir marihuanos yra santykinai pigi ir lengvai pirkti Tailando salų.

Nepaisant to, kad nelegalus, narkotikai galima įsigyti atvirai per kelias juostas Koh Phangan saloje. Haad Rin, iš Koh Phangan pusiasalis, garsėja mėnesio Full Moon Šalis, kurioje daugelis keliautojų pabandyti psichodelinio grybų virpesius didinti patirtį. Elektroniniai muzikos partijos Haad Yuan taip pat kartais sustiprintas su nelegalių medžiagų.

Nors konkretūs barai palei paplūdimio Haad Rin vis dar leidžiama parduoti magija kokteilius kas mėnesį moka “baudas”, kartais policija žiūrėti keliautojams, kurie nebedalyvauti šių įmonių. Nesinešioja nieko ne!

Slapta, paprasto apsirengęs policijos – kai realus, kai ne – tai klaidžioti pilnatį Šalys pagauti žmones bando parduoti jiems narkotikus. Šios situacijos dažnai reikalauja “pareigūnas” prašė duoti didelio kyšio.

Ar Marihuana Teisinis Tailande?

Ne, bet daugiau nei keletas žygeivių nukentėjo paprasta-bet efektyvių sukčiai rasti visame Pietryčių Azijoje.

Kai keliautojas prašo bare įsigyti marihuanos, barmenas jį parduoda jiems atvirai, todėl daug žmonių mano, kad tai ne big deal. Tada jis iš karto telefonai asocijuota, kurie gali arba negali būti teisėtas policijos pareigūnas.

Policininkas tada virpesius žemyn keliautojas, biustai juos su piktžolių jie tiesiog pirkote, ir reikalauja brangaus kyšį. Piktžolių yra konfiskuotas ir atsižvelgiant į atgal į barmeno, kuris dalijasi į kyšį. Tas pats produktas vėliau perparduodamos į kitą neįtaria keliautojas!

Ieško receptiniais vaistais Tailandas

Skirtingai nei JAV, kur recepto reikia gauti kontroliuojamų vaistų, galite tiesiog nueiti į daugelį vaistinėse visoje Tailande ir įsigyti receptinių vaistų. Tabletes paprastai kainuoti kainų matė JAV frakcija.

Nors lengva prieiga gali būti patogu gauti antibiotikų ar būtinų vaistų keliaujant, kai kurie turistai piktnaudžiauti atvira sistema ir pirkti didelius kiekius Valium (diazepamo), migdomuosius, skausmo, Ritalin, Viagra, Adderall, ir kitų populiarių vaistų vežtis namo ,

Nešiojimo šias tabletes be recepto ar medicinos pasas yra neteisėtas. A Valium juostelės konfiskavo institucijos gali gauti jums “ne-ne” WAG pirštu, bet per daug, gali turėti Jums mikčiojimo paaiškinimo oro uoste vėl biurą.

Kitas rūpestis yra klastotės platinimu vaistinėse Tailandas. Bendrasis, žemos kokybės juostelės tabletes pagamintų Indijoje kartais pakeitė populiariausių pasirinkimų, tokių kaip Valium ir parduodamas vaistinėse Khao San Road rajone Bankoką.

Magija Virpesiai ir laimingų Picos Tailande

Per Pietryčių Azijoje, jums kartais kyla požymių ar meniu reklama “magija” arba “laimingas” maisto produktų ir gėrimų. “Magic” paprastai reiškia, kad drebėjimo ar gėrimas yra psichodelinių grybų ir “laimingas” žymi marihuaną.

Magic skalos yra plačiausiai prieinama Pai, populiarus turistų sustojimo Šiaurės Tailandas, ir salų.

Narkotikai ir kitose Pietryčių Azijos

Tailando pozicija dėl narkotikų gali atrodyti labai, bet jų kaimynai yra dar griežta!

Darbo busted Singapūre yra ne juokas dalykas; jos nustato privalomą mirties bausmę už narkotikų prekeivių ir įvykdė keletą užsieniečių per metus. Vietnamas įvykdyta 85 žmonių 2007 m narkotikais susijusių nusikaltimų.

Besitęsianti “karas su narkotikais” Filipinuose buvo atsakingas už daugiau nei 20.000 žmonių mirčių nuo 2016 m.

Nepaisant to, kad mirties bausmės ar sunkus laisvės atėmimo bausmes grėsmę visoje dauguma Pietryčių Azijoje, keli keliautojas Hotspots palei kuprinės Bananų Blynų Trail dar atvirai reklamuoti vaistus be baimės pasekmė.

Vang Vieng Laose, garsėja savo vamzdeliais upės ir kartą Hałaśliwy šalies scenos, yra viena tokia vieta. Gili salos Indonezija, ypač Gili Trawangan, taip pat turi haliucinogeninius grybus atvirai užrašyti baro ir restorano meniu.