Valgius Lau Pa Šeš festivalio turgus, Singapūras

Posted on

 Valgius Lau Pa Šeš festivalio turgus, Singapūras

Vakar viešojoje rinkoje šiandien masinis “Hawker centras Downtown Singapūras

Lau Pa Sat Festival rinkos Viktorijos eros juvelyriškos ketaus struktūra atrodo gana iš vietos Singapūro hypermodern verslo rajone, bet tai pavyko išvengti ardymo kamuolio, eikite su srauto. Stovi tarp sankryžoje, Boon Tat gatvėje ir Robinson Road, į šimtus plius-mečių rinkos statybinių akmenų dieną ir naktį, dishing įmoka Hawker maistą lankytojams.

Rinkos centrinis vieta daro jį puikiausias atkreipti turistų ir biuro darbuotojų gretimame verslo rajone: savo 5500 kvadratinių metrų interjero erdvę vietų apie 2000, nors dažnai užpildyta pajėgumų per pietų arba savaitgaliais vakarais.

Pastatas yra viena iš seniausių Singapūras: ketaus rinkos struktūra datuojamas 1894 ir buvo nuolat naudoti, nes su kelerius metus, išskyrus 1980-ųjų pabaigoje (ji buvo ardomos, o vietos MRT linija buvo statomas, ir sudėti vėl po MRT atidaryta).

Kaip ten patekti: Lau Pa Sat festivalio turgus yra įsikūręs Boon Tat gatvėje ir Robinson Road sankirtoje. Norėdami patekti į Lau Pa Sat pagal MRT, išlaipinamas Raffles Place MRT stotis ir išvažiavimą I, tikrai, tikrai ilgą tunelį, kuris išryškėja blokų pora nuo Lau Pa sat Sekite ženklus, vaikščioti per sankryžoje ir ten esate.

Puošnus Viktorijos Interjero

Pastatas, Lau Pa Sat (anksčiau žinomas kaip Telok Ayer rinkos) datuojamas 1894 Sukurta britų kolonijinio inžinierius James MacRitchie, Aštuonkampė struktūra buvo pastatyta į namus rinka, kuri persikėlė į rajoną po jo senas svetainėje ir bendravardis į Telok Ayer, Kinų kvartalas buvo nugriautas. (Pastato dabartinį pavadinimą ateina pas mus iš rinkos atsiradimą; “LAU PA sėdėjo” yra Hokkien už “senojo turgaus”).

Senas rinka buvo pagamintas iš medienos ir palmių šiaudinis stogas stogo dangos. MacRitchie nusprendė Apibendrinant seną dizainą surenkamuose ketaus iš Škotijos importuotų – išlaikyti senąją aštuonkampis grindų planą, naujas rinkos įsigijo puošnios sijos ir pranešimus, naudojant geležies lizdo puošia interjero kampus ir arkos.

Laiku, aplink Lau Pa Sat plotas išsivystė į Singapūro centrinis verslo rajonas, o pati rinka susidūrė su rizikingą ateitį. Paversta laumžirgis centras 1973 m, rinka statybos padariau gero verslo maitinti biuro darbuotojus, kol netoliese MRT stoties statybos priversti jo uždarymo 1986 m.

Valdžia turėjo jokių klojinių istorinę struktūrą gera, nors planus: pastatas buvo kruopščiai išardyti, ženklinami ir saugomi vėlesniam rekonstrukcijos jos 3000 dalys. Po trejų metų ir milijonų SGD 6.8 (apie 5,3 milijonų dolerių), atstatyta rinka vėl tarnauti alkanas Diners.

Išlepinti rinktis: užsakymas Maistas

Masinis interjero pateikė Lau Pa Sat anketa ketaus struktūros prieglaudų virš 200 maisto prekystalių platinamas kartu aštuonių koridorius, visi susilieja į centrinę prieširdžio kur gėrimai gardo nereikalauja alaus, vandens ir gaiviųjų gėrimų nusiplauti aštrus pasirinkimus žemyn.

Maisto pasirinkimas yra platus, pigus (bet šiek tiek brangesnis nei čiau ne viešojo Hawker centrų, pavyzdžiui, Old Airport Road ir Bukit Timah) ir labai tarptautinis. Be vietinių virtuvių, kad jūs rasite kiekviename laumžirgis centras (kinų, malajų, Indijos ir “Vakarų” maisto), Lau Pa Sat pat namų prekystalių, kur patiekiama: Korean, Japanese, vietnamiečių, ir Filipino pasirinkimus.

Gatvė Valgomasis After Dark

Po 7 val (arba 3 val savaitgaliais ir švenčių dienomis), Lau Pa Sat tampa už gatvės maisto rinkoje, kuri užima greta Boon Tat gatvėje visumą Nexus. Apie keliolika lauko prekystaliai įsteigė kartu Boon Tat gatvėje, o vakare oro sutirštės su ant grotelių Šėtonas, vištienos sparno, ir ant grotelių keptais jūros gėrybių kvapu.

Valdymo apima gatvę su sulankstomomis iš lentelių ir plastikinių kėdžių, kurios visi užpildyti per kelias minutes. Yra kažkas jarringly Retro apie Lau Pa Sat lauko valgomasis patirtį: kaip jei dangoraižius aplinkinių Lau Pa Sat miškas nepavyko pop šį seną-time burbulas tradicinių valgo. Tai yra taip arti originalo Singapūro gatvės maisto patirties, kaip galima gauti šių dienų, primenantis senus gerus dienų iki vyriausybė tik gatvės gatvės prie savo Hawker centrų 1970.

Tais senais laikais, Singapūras hawkers naudojamas kepsninė vištienos sparneliai virš panaikino naftos būgno alsuoja anglis. Šiandien prekystaliai atrodyti modernus (ir kur kas daugiau nešiojamų), bet skonis išlieka ištikimas savo istoriją, gausu tradicinių marinatu ir patiekiami su aštriu čili. Šėtonas ateina su storu, turtinga riešutų padažu, visais Mėsa išsaugoti kiauliena (SATAY pardavėjai linkę būti musulmonas).

Grilis scena ant Boon Tat lieka atvira verslo iki 3 val.