Valgius Singapūro blokas 51 Old Airport Road Maisto centro

Posted on

 Valgius Singapūro blokas 51 Old Airport Road Maisto centro

Katong originalus “Hawker Maisto Patirtis

Ji negali atrodyti daug: iš pirmo žvilgsnio, atrodo, kad iš prekystalių sugrūsti į pirmame lygmeniu sukurti Parkavimo pastato numerį. Tačiau šis maisto prekystalių kolekcija būna, kad vienas iš populiariausių viešojo Hawker centrų saloje, pranoksta kitus neoficialiai apklausose .

Kadangi jis atidarė 1973 metais, Old Airport Road maisto centras surengė vienas geriausių šeimos Hawker įmonių, parduodant beveik legendinis Šėtonas bičių Hoon, simbolis Kway teow ir rojak. Šiandien 168 prekystalių sudaro Hawker centras komponentas pirmame aukšte, parduoti nebrangiai, bet puikūs Singapūras ir tarptautinių favoritus. Jums reikia praleisti apie SGD 5-7 (apie $ 4 $ 5.50) už pilvo suardymo valgio metu Old Airport Road Maisto centro tik: awesomely didelę vertę būdingą Singapūro Hawker centruose.

Jūsų vadovas buvo atvežtas į Old Airport Road maisto centrą Makansutra ir jos įkūrėjo, Singapūras maisto entuziastas KF Seetoh. “Old Airport Road gyvuoja jau labai ilgai, jis gavo labai gerą maistą, labai gerą reputaciją,” Seetoh papasakojo, kaip mes laukė mūsų tvarka. “Jūs gaunate stuff nuo pusryčių visą kelią iki vakarienės Ir ten didžiulis Parkavimo šalia jo -. Tai vienas iš pagrindinių veiksnių gera laumžirgis centre visi geri Hawker centrai gavo didžiules mašinų stovėjimo aikštelių.”.

tada Seetoh užsisakyti keturis Old Airport Road favoritus mums jo svečiai: Nuotraukos ir iš valgymo patirtį sąskaita sekti per ateinančius keletą puslapių.

  • Kaip ten patekti: Old Airport Road maisto centras yra įsikūręs Katong kaimynystės rytų Marina Bay. Ride Singapore MRT ir išlaipinamas Dakota MRT stoties (ratas Line; CC8). Maisto centras yra 140 km į vakarus nuo stoties išėjimo. Senasis uostas Kelių maisto centras “Google Maps”. Daugiau naudojant Singapūro veiksmingą transporto sistemą, skaityti apie Riding Singapūro MRT ir autobusai su EZ-Link kortele.
  • Netoliese apgyvendinimo: iš Katong kaimynystėje, kur Old Airport Road yra, atsitinka priimančiosios kai Singapūro viršų biudžeto viešbučiai – pamatyti Katong ir Joo Chiat biudžeto viešbučių sąrašą detales.
  • “Hawker istorija: Daugiau apie Singapūro laumžirgis kultūra, skaitykite mūsų įvedimas Singapūro Hawker centruose, arba patikrinti mūsų sąrašą dešimties Hawker centrų Singapūre. Dėl Singapūro atveju, atkreipiamas dėmesys geriausių pasaulio gatvės maistas, check this out: Pasaulio Gatvė maisto kongresas šaukia Singapūre.

Kiaulienos ir vištienos Stay kaip senelis Naudota Padaryti

Chuan Kee Stay
# 01-85 Blk 51 Old Airport Road maisto centras
Open vakarai: nuo 6 val iki 10 val (anksčiau, jei išparduoti prieš 10); atidaryti nuo 1 val iki išparduota sekmadieniais; nedirba pirmadieniais ir ketvirtadieniais
galite rasti Šėtonas kiekvienoje Singapūro kampe, bet tikrai ypatingą Šėtonas – tokio pobūdžio, kad daro jūsų Singapūro senelis akys twinkle su keliaujančių gatvės deginimo ir parduodančių stuff iš vežimėliai gatvėse prisiminimų – jūs einate į chuan Kee Stay, kuri tarnauja kepta kiaulienos vėrinukai, patiekiami su iš pjaustytų svogūnų ir agurkų pusėje.

Tai ne Šėtonas be žemės riešutų padažu; Chuan Kee tarnauja storą žemės riešutų ir ananasų padažas, skirtas būti užpilamas ant lazdos prieš kasti (žiūrėti aukščiau). Girdėję apie kitus prekystalių, kad įtraukti ananasų savo Šėtonas padažu? Nemanė, kad taip, bet Chuan Kee pristato. Pats KF Seetoh suteikia du thumbs up: “kad žemės riešutų padažu natūra, kas mylės, tai tik taip malonu!”

Mums buvo įteiktas lazdos kiaulienos ir vištienos Šėtonas; pastaroji yra labiau įprastas Malaizijoje ir Indonezijoje, tiek musulmonų šalyse, kad yra linkę vengti kiaulienos. (Skaitykite apie Indonezijos valstybinei ayam, ar šis maždaug pasotinti ayam meistro Džakarta.) “Kiaulienos Šėtonas [yra] ne paplitusi Šėtonas žemėje, kuri yra Indonezija,” KF Seetoh pasakoja mums. “Tai yra kinų ir Peranakan [stilius] kiaulienos Šėtonas.”

“THE Šėtonas mėsa bus minkšta ir ne per sunku įkąsti, ir jis turi liesos ir riebios mėsos pusiausvyrą, kuri leidžia tai tikras malonumas,” veržiasi Dr. Leslie Tay , vaisingos Singapūras maisto Bloggers atsilieka galiu valgyti, aš šaudyti, aš Pradėti , “Žemės riešutų padažas arba Šėtonas padažas taip pat yra ananasų jame, kuris yra gana retas … Aš jaučiu, kad tai prideda daugiau gylio Šėtonas. Tikrai rekomenduojama!”

Krokodilas Karaliaus Croc Mėsa Black pipiriniu padažu

Singapūras karalius Krokodilas
# 01-134 Blk 51 Old Airport Road maisto centras
Atviras pietums iki 9m arba iki akcijų baigsis, kas įvyks anksčiau
tel: 65 8313 4233, sgkingcroc@gmail.com

Gido Pastaba: Singapūras karalius Krokodilas gardo dabar uždarytas.

Jei filmas “Piteris Penas” turi jums jausmas Atsiprašome už Captain Hook ir piktas krokodilas, galite išlieti psichinę keršto Old Airport Road iki užsakant garuose plokštelę krokodilienos maišoma keptas juodųjų pipirų padažu.

“Singapūras karalius Krokodilas” (sutrumpintas iki “SgKingCroc” į ženklų), valdė Singapūro “Crocodile King” Tony Tee, specializuojasi virti krokodilo mėsa patiekiama įvairiais būdais: be jau minėta, Britanija ir maišykite-kepta mėsa taip pat nereikalauja croc mėsos košė, croc makaronai ir croc mėsos bak KTU Teh. Yra daug paklausos p Tee anketa egzotiškos produkto, kaip gardas parduoda maždaug nuo 30 iki 40 kilogramų krokodilienos bet kurią dieną.

Mėsa yra visiškai teisėta, gaunami iš tolimų Kuan Hung Crocodile Farm Kranji, Singapūre. Ūkis namai apie 9000 sūraus vandens krokodilams; skinai yra paruošta milliners Europoje ir Japonijoje, o mėsa parduodama vietoje, kad iniciatyvus gatvės kaip p Tee.

Tai skonis kaip kiauliena, šį krokodilienos: kaip saldus, švelnus kiaulienos medalionai su daug duoti, tirpstantis burnoje, kaip jūs kramtyti. Dar geriau, tai net sveikiau nei jo skonio analoginio: “Krokodilas yra visiškai natūralus, ir jie parduoda jį reguliariai prekybos centruose – cholesterolio kiekiui kraujyje mažinti, nei kiaulienos ir jautienos.”

Tempura keptas Durijus Sužinosite Love (tikrai!)

Chi Shuang Shuang
# 01-51 Blk 51 Old Airport Road maisto centras
Atviras pietums iki sandėlyje baigsis
šitas kuklus prekystalio Old Airport Road parduoda Goreng Pisang (kepta bananų), tačiau jų slaptas ginklas yra devastatingly skanus Goreng durian , padengtas tempura džiūvėsėliai ir kepti giliai, aukso tobulumo.

Jei jūs ne bandė didinga durian vaisių, gerai, geriausia ką aš galiu pasakyti yra tai, kad įgytas skonio. Pirmą kartą valgytojai Durija gali būti nustebinti, kai jie Užkandote žemyn į Goreng Durija – juk tai grynas durian mėsos pagal šią traškūs Tempura odą. Durian kūnas po neabejotinai švieži ir riebus, lėtai out su visais įkandimo; mes galime tik sutikti nesutikti, ar aromatas yra sveikas, ar ne.

Šis durian rengimo rūšies nėra tiksliai originalus: “[Tai] tos pačios rūšies daiktų rasite restoranuose – kepta durian, tai nėra nauja,”, aiškina KF Seetoh. “Jis sustingo šviežią durian mėsos, mušamas ją ir kepti ją. Bet aš niekada nemačiau tai Hawker, ir jų yra labai gera!”

Gaivus Azijos Ledo Alkoholis – Flaszowiec miękkociernisty sultys

Lim Hin Asorti Skintos Vaisiai ir vaisių sultys
# 01-136 Blk 51 Old Airport Road maisto centras
Atviras pietums iki 9 val arba iki akcijų baigsis, kas įvyks anksčiau
Telefonas: 65 8224 8552

Tarkime, kad jūsų reakcija į Durija primena Andriejus Zimmern s – mes suprantame, jei jūsų reakcija į bando kitą egzotišką Pietryčių Azijos vaisių nėra labai entuziastingai. Bet mes pažadame: jums nebus sunku išlaikyti Flaszowiec miękkociernisty sulčių žemyn. Tiesą sakant, mes bet jums maldauti sekundžių!

Flaszowiec miękkociernisty ( Dygliuotoji Anona ) gamina Mėsingas, apskuręs sulčių, kad skonis kaip tarp obuolių ir citrinų kryžiaus. Vaisiai baras Lim Hin tarnauja Flaszowiec miękkociernisty sulčių didelių plastikinių indelių su ledu – idealiai tinka apipylimas liepsnas bet aštrus maistas gali liko burnoje!

Savininkas Jamesas Fua, naudojamas parduoti savo Flaszowiec miękkociernisty sultis kiosko netoli Singapūro botanikos sodai; po to, kai teritorija buvo perstatyti, Jamesas persikėlė savo operaciją Old Airport Road, kur jo sultys dar uždirba gerbėjai iš naujos kartos “Hawker entuziastai.

Skirtingai nuo kitų Flaszowiec miękkociernisty pardavėjų Jamesas daro stuff šviežios kiekvieną dieną, vengti konservuotų arba šaldytų daiktų naudojimą. Geriamojo James “Flaszowiec miękkociernisty sulčių reikalauja iš šiaudų ir šaukštu naudoti, nes jis rodo KF Seetoh į video.