Valiuta Egipte: Viskas ko jums reikia žinoti

Posted on

Valiuta Egipte: Viskas ko jums reikia žinoti

Gal jūs planuojate Nilo kruizas ar Raudonosios jūros nardymo atostogas, arba galbūt turite būsimą verslo kelionę į Kairą. Nepriklausomai nuo jūsų Egipto nuotykių priežastis, vienas dalykas yra tikrai: jums reikės išleisti pinigus, o jūs ten. Šiame straipsnyje mes paaiškinti viską, ką reikia žinoti apie pinigus Egipte, iš nominalų ir valiutų kursų patarimų, kaip naudotis bankomatu.

Valiuta ir nominalai

Egipto oficiali valiuta yra Egipto svaras (EGP). Vienas Egipto svaras yra sudaryta iš 100 Piastres. Mažiausi nominalai yra 25 Piastres ir 50 Piastres, kurie abu yra prieinami monetos ar obligacijų forma. Taip pat pažymi, būna šių nominalų: 1, 5, 10, 20, 50, 100 ir 200. Mažesnės pastabos yra ypač naudinga išvertimo, bet yra vis trūksta. Todėl, kad tai gera idėja, kad juos kaupti, kai jūs galite piešimo netaisyklingos sumas iš bankomatų ar užtikrinti kaitą mokėdami didesnes sąskaitas aukštos klasės įstaigose.

Nors oficiali kalba Egipto arabų, pastabos yra dvikalbiai, o sumos yra parašyta anglų kalba vienoje pusėje. Vaizdai atspindi šalies senovės istorijos. 50 Piastres dėmesį, pavyzdžiui, vaizduoja Ramses II; o vienas ir 100 svaras pastabos vaizduoti Abu Simbel ir Didysis Gizos sfinksas atitinkamai šventyklas. Jūs dažnai pamatyti kainas prieš kurį rašomi santrumpa LE. Tai reiškia Livre égyptienne , Prancūzijos vertimą Egipto svaras. Valiutų kartais trumpinamas kaip E £ arba £ E internetiniuose forumuose.

Valiutų kursai & išlaidos

Tuo paskelbimo metu, apytiksles valiutų kursai skirti pagrindinių valiutų buvo taip:

1 JAV dolerių = 16 EGP

1 CAD = 12 EGP

1 LTL = 20 EGP

1 EUR = 17 EGP

1 AUD = 10 EGP

Žinoma, valiutų kursai taikomi nuolatinės kaitos. Dėl labiausiai up-to-data normas naudoti internetinę valiutos konverteris kaip XE.com. XE.com taip pat galima kaip už planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną app ir tai puiki idėja jį atsisiųsti prieš išvykstant. Tokiu būdu galėsite padaryti greitai konversijas kelyje ir bus žinoti, jei jūs neviršijant biudžeto mokant už maitinimą, suvenyrai, ir taksi važiuoja.

Tai įmanoma biudžeto keliautojams gyventi kiek 600 EGP (maždaug 40 JAV dolerių) per dieną Egipte. Tai apima pagrindines pirtis, vietos maisto, transporto ir priėmimas į vieną atrakcija turistams. Dėl vidutinio nuotolio reisus, rekomenduojame biudžetą iki 1800 EGP (apie 120 USD) per dieną, o prabangos kelionės su 5-žvaigždučių apgyvendinimo, privatūs turai, ir virtuve gali kainuoti dvigubai.

Valiutos keitimo ir kitų grynųjų pinigų patarimai

Daugelis turistų patinka atvykti su tam tikru vietinės pinigų mokėti už pradinių išlaidų, pavyzdžiui, transporto iš oro uosto į viešbutį. Tačiau, nereikia planuojate keistis visą pinigų jums reikia jūsų kelionės kol jūs ten. Egipto turizmo tarnyba pataria, kad keliautojai neleidžiama pareikšti daugiau nei 5000 EGP (maždaug 320 JAV dolerių) į šalies vietine valiuta. Galite atnešti iki 10.000 USD arba lygiavertė suma užsienio valiuta ir tada sukeisti jį Egipto svarų už valiutos keitykla. Valiutos keitimo kursas yra randamas visuose oro uostuose ir daug didelių viešbučių. Bankai taip pat keistis ir užsienio šalių banknotus. Kai kelionių operatoriai ir viešbučiai tikrųjų nori būti mokama doleriais, todėl mano, išlaikant kai kuriuos užrašus šoną.

Kai keistis savo pinigus tai gera idėja pirkti maždaug už geriausią kainą. Įsitikinkite, kad paklausti, kiek jūs gausite po visų mokesčių ir komisinių buvo atimtas prieš sutikdamas sandorį. Kai jūs turite savo Egipto svarų, saugiai būdama protinga apie tai, kaip jų nešioti. Tai gera idėja, kad nuslėpti savo pinigus į pinigų diržu ir laikyti avariniu slėptuvės paslėptas savo bagažą arba viešbučio seifas. Įsitikinkite, kad prašyti daug mažesnių nominalų už išvertimo, mokėti už taksi, ir ginčų vietinėse rinkose. Mirksinti didelius pastabas gali padaryti jums tikslą kišenvagiai.

Naudojant kortelę Lygiosios iš bankomato

Kartais paprasčiausias ir pigiausias būdas gauti pinigų yra pašalinti jį iš vietos bankomato. Bankomatai yra lengvai prieinama dideliuose miestuose kaip Kaire ar Alexandria. Jei vadovauja daugiau atokioje vietovėje, įsitikinkite, kad atkreipti pakankamai pinigų, prieš išvykdami, kaip jūs gali kovoti rasti bankomatu, kai jūs pasieksite savo tikslą. naudoti tik bankomatų gerbiamų sričių ir būti atsargūs visiems, bando padėti. Dauguma bankomatai bus už nedidelį mokestį už naudojimąsi užsienio kortelę, todėl prasminga sumažinti išlaidas piešimo didesnes sumas. Kai bankomatai turi EGP 2,000 ribą, tačiau; ieškoti Banque du CAIRE mašina, jei norite atkreipti daugiau nei tai.

Debeto ir kredito korteles iš pagrindinių užsienio bankų turėtų būti priimta visame Egipte (Visa ir Mastercard kortelės paprastai yra saugus statymas). Prieš keliauti, kreipkitės į banką patikrinti, ar jūsų kortelė bus dirbti ir paklausti apie nutraukimo mokesčiai jų pusėje. Jūs taip pat turėtumėte užduoti juos užsirašykite savo kelionės datas todėl jie nebus manote, kad jūsų kortelė buvo pavogta ir atšaukti pirmą kartą jūs naudojate jį Egipto bankomato. Atsarginė kortelė yra gera idėja, jei turite vieną, kaip pasižymėti banko užsienio pagalbos linija numeriu avarijos atveju.

Baigiamasis žodis

Pinigai yra karalius Egipte ir daug vietinių restoranų, parduotuvių ir kelionių operatoriai neturės kortelės įrenginius. Tačiau, jums turėtų būti suteikta galimybė mokėti elektroniniu būdu daugelyje vidutinio nuotolio ir aukštos klasės parduotuvių, restoranų ir viešbučių; tiesiog įsitikinkite, kad pirmiausia patikrinti prieš stelažai iki didžiulę sąskaitą. Kelionės čekius yra nereikalingas Egipte. Jūs būsite sunku stumti rasti bet kur, kad priims juos ir bankai antkainio jums pinigų jiems.