Valkā čības Francijā – Ja jūs kleita, lai ietilptu, apmeklējot Parīzi?

Posted on

Valkā čības Francijā - Ja jūs kleita, lai ietilptu, apmeklējot Parīzi?

Es nevaru saskaitīt, cik reižu ceļotāji man jautāja: “Vai man vajadzētu valkāt kedas Parīzē?” un daudzas citas variācijas par to pašu jautājumu. Amerikāņu tūristi, jo īpaši, ir bažas par to “nav aprīkotu” ar nepiemērotu kurpes.

Šī attieksme ir ievērojams patiešām. Mērci tā, lai šokēt jutīgumu vietējiem. Cik daudz iejūtīgāka var saņemt? Es varu dot tikai slava visiem jums, kuri kādreiz lūdza jautājumu, vai par to domājis!

Parīzieši un čības

Daudzi pirmo reizi apmeklētājiem uz Franciju un Parīzi ir pārliecināti, ka visas franču sievietes ir ideāli attēlotu fashionistas. Tas ir stipri pārspīlēts, lai gan piekļuve stilīgu apģērbu ir viegli Parīzē, kur Vogue  žurnāla joprojām nosaka to, kas ir iekšā un ārā.

Tomēr es neuzskatu tik liela atšķirība daudzgadīgo gaumēm Parīzes ielām un Ņujorkā alejas. Kaut gan atšķirības pastāv, vadošajiem zīmoliem ir starptautisks raksturs, un tie ir atdarināts visur. Globalizācija un imitācijas mēdz sajauktu modi, padarot ikdienas apģērbs izskatās līdzīgi lielajās pilsētās, piemēram, Parīzē, Londonā, Milānā un Ņujorkā.

Čības, kā modes paziņojumu

Bet jautājums par čības paliek spēkā. Kedas ir kļuvušas tik prece ASV, bet kā tas ir Parīzē?

Pēc pirmā acu uzmetiena, es uzdrošinos ir gandrīz tikpat daudz sievietes valkā kedas Parīzē, kā Ņujorkā darba nedēļas laikā.

Vispārpieņemts biznesa ģērbšanās Francijā izskatās uz leju čības. Tāpēc, ja vien viņas darba devējs audzē jaunāks, sportisku tēlu, tad Parīzes sieviete nēsā neuzkrītošs izskata pilsētas kurpes, lai dotos uz darbu.

Tomēr kedas ir “tas”, apavu, kad tie kļūst par dizaina ikonas. Adidas, Puma un Nike katram ir savi veikali Parīzē, kur desmitiem dažādu modeļu ir uz displeja.

Spriežot pēc pūļus šie veikali piesaista, neviens no šiem zīmoliem cieš no popularitāte deficīta sindroms Parīzē.

Tātad, kāda ir galvenā atšķirība kurpju attieksmē starp amerikāņu sieviešu patērētāju un Francijas sieviešu patērētājam? Tas ir diezgan vienkārša: galvenā atšķirība ir tā, ka tā būs valkā kedas kā dizaina priekšmetus, kas nav tik ikdienišķu kurpes. Viņa nevar nopirkt kedas komfortu. Viņa pērk kedas, ja tie papildina kleita uz leju bikses un padarīt tās izskatās gudrāki. Viņa pērk kedas, kas padara viņas kājas izskatās plāns, mazs un elegants.

Vienkārša skatienu veidu čības visbiežāk redzams uz sieviešu pēdām Parīzē stāsta: jūs neredzēsiet nekādus platas, viegls, ērtām izskata, parastas vaniļas čības. Jūs redzēsiet mazas, plānas izskata, plakanā ekskluzīvas, dizaineru čības.

Par tiem pašiem iemesliem, pāris “escarpins” Stephane Kelian vai Prada vienmēr būs labvēlīgi nekā pāris Pumas. Kurpes ir modes paziņojumu, un jo zemāki tas ir, jo labāk.

Un tas ir vēl viens liela atšķirība starp franču un amerikāņu sievieti. Nepietiekams ir kardināls noteikums franču modes. Jebkas, kas ir pārāk redzama tiek uzskatīts košs. Tas ir iemesls, kāpēc Francijas maz melns tērps ir tik modes ikona, un kāpēc Audrey Hepburn un Grace Kelly vienmēr būs atceras kā arī amerikāņu modes dāmām.

Tūristi un čības

Vai tas viss nozīmē, ka jūs nevarat valkāt kedas, ja jūs doties uz Parīzi? Protams, nē!

Pirmkārt, čības var ērti kājām. Un staigāt jūs. Ļoti labākais veids, kā iepazīt Parīzi ir staigāt gar ielām. Valkājot kurpes, kurā jūs jūtaties ērti kājām 10 jūdzes dienā pie nesteidzīgs tempā, ir majorly nozīmīgs lēmums vispārējo noskaņojumu Jūsu uzturēšanās Francijas galvaspilsētā, un jūs nenožēlosiet šāda lēmuma pieņemšanas.

Nelietojiet atpakaļ off valkā čības, ja tie ir jūsu labākais kājām. Un, ja jums ir pat labāki kājām, iepakot, pat tad, ja viņi jums izskatās jums ir uz treka ceļojums!

Atklāti sakot, jums nevajadzētu uzdot sev šo jautājumu. Kas rūpējas par to, kā tu izskaties uz ielas? Neesiet bikls, vienkārši ērti jūsu kurpes.

Jūs esat apmeklētājs, tie ir jūsu brīvdienas, tas ir jūsu pašu laiku! Džinsi un kedas ir starptautiskas. Cilvēki nebūs aizskāruši savu izskatu. Ja vien jūs kleita rozā galotnēm un elektriskie zilas bikses, ar zelta čības un Jackie-O toņos, neviens apkārt būs kādi otrās domas par jūsu attire.

Un, ja viņi kādreiz paziņojums savus džinsus, LL Bean pārgājienu kurpes un Patagonia jaka, labi, ja push nāk bāzt, viņi varētu domāt tu esi amerikānis. Un kas par to? Visticamāk tie būs pateicīgi par jūsu apmeklējot Parīzi.

Restorāni un čības

Tagad, tas nozīmē, ka jūs varat valkāt čības visur, uz jebkuru un katru reizi? Visticamāk ne. Restorāni ir sakāms. Vai jūs varat pusdienot čības?

Teiksim, jūs esat pastaigas pa jūsu ikdienas džinsi un ērts Lands End zābaki. Tas tagad ir pusdienas laiks, un jūs meklējat vilinošs restorānā. Tur tas ir! Izvēlne parādās ārpusē ir gards, cenas ir samērā dārgi, vieta nav pārāk daudz cilvēku …

bet viesi ir ģērbušies gudri. Vai tie ļauj jums? Vai jūs fit?

Man ir vēl redzēt Parīzē restorāns vai pat bāra durvju zīme, kas norāda “Nav čības atļauts.” True, daži augsta piere vietas tiks prasmīgi atstāt jums līcis: “Vai jums ir rezervāciju Atvainojiet, mēs esam pilnīgi šovakar.” Bet vispārīgi runājot, nav restorāna atsakās uzņemt, jo Jūs valkā kedas.

Tādējādi tiesības Jautājums nav, “Vai viņi varētu mani?” bet, “Vai es jūtos komfortabli ievadot gaumīgs vieta čības?” Es daresay droši vien ne. Un ir bikls, nav labākais veids, kā izbaudīt maltīti. Jūsu uzmanība būtu jūsu plate un savu pārtiku, nevis uz jūsu kurpes un apģērbu.

Tātad mans praktisks noteikums ir kleita atkarībā no vietas, kad iet. Ja plānojat pusdienot pie dārga, gaumīgs restorāni, kad esat Parīzē, vienkārši pack jūsu PRADAS. Vēl labāk: apmeklējiet Stephane Kelian s un Roberts Clergerie s boutiques Parīzē, un nopirkt sev lieliskas apavus ar šiem parasti Parīzes dizaineri.

Citas vietas un čības

Ir arī citas vietas, kur kedas tikai netiks sagriezti to.

Operas nams noteikti ir viens no tiem. Bet kas varētu būt tik muļķīgi, jo, lai saģērbt par operas naktī? Sneaker punkts ir strīdīgs.

Kas par kabarē? Es teiktu, ka tas ir daudz labāk, lai saģērbt, kad jums ir vakariņas pie kabarē, piemēram, “Moulin Rouge”, “Lido”, un “Paradis latīņu ‘. Lai gan tikai posms ir labi apgaismotām šajās vietās, fakts ir cilvēki ap jums parasti ietērps. Jūs jutīsieties daudz ērtāk kādā vairāk oficiālu valkāt.

Kā par laivu uz Sēnas? Ja Jums ir iekāpšanas laivu vakariņu kruīza, nav valkāt čības. Tas ir romantisks pieredzi, jūs vēlaties, lai lielākā daļa no tā, un jūs noteikti nebūs kodēšanas augšup un lejup pa kāpnēm, un iet uz klāja. Vakara kleita ir de rigueur . No otras puses, ja jūs vienkārši vēlaties, lai kruīza augšu un uz leju pa straumi, kedas ir labi.

Muzeji? Aizmirstiet stilu, valkāt ļoti ērtus apavus. Neviens apskatīt jūsu kurpes, tas ir mākslas uz sienām, kas turēs uzmanību. Bet ejot uz augšu un uz leju, ir nogurdinoša pieredze: tik daudz arī redzēt, tik daudz galerijas, lai palēnināt tempu. Laba ārsta padoms: iet ar spilvenu un komfortu.

Mākslas galerija vernissages ? Stils ir jūsu cue. Mākslas galerijas ir mazas, VERNISSAGE vakari ir īss. Vakara kleita, melna vēlams, nekas spilgts, un glīts dizaina kurpes. Nav čības.

Satīt

Kleita atkarībā no vietas, jūs gatavojas.

Ja rodas šaubas, zvaniet iepriekš saprast ģērbšanās. Sakravāt jauku kurpes, vai vēl labāk, nopirkt dažas kad esat Parīzē. Bring jauku, nepilnīgi vakartērps.

Bet nav kautrīgam prom no čības jebkuram ne tik oficiālu gadījumā. Valkājiet tos uz ielas bez kaunu. Jūs saplūst bez problēmām, ja jūs valkā džinsus un sporta kurpes. Nike ir amerikāņu zīmols, un tas ir ļoti populārs Francijā. Levi ‘s, Diesel, Wrangler un Calvin Klein ir amerikāņu zīmoli, un tie valdītu pār džinsu pasauli Francijā too.

Tāpēc ērti jūsu čības, un baudīt skatu.