Vältida nende esmatulijad Prantsusmaa Travel Vead

Posted on

 Vältida nende esmatulijad Prantsusmaa Travel Vead
Te plaanite oma esimese reisi Prantsusmaale, ja see on midagi, mida olete unistanud aastaid. Kui sa tahad teha enamiku oma kogemusi Prantsusmaa, on mitu reisi vigu, mida tuleb vältida.

Lähen Paris ja ainult Paris

Valdav enamus inimesi, kes külastavad Prantsusmaa külastada Pariisi ja ainult Paris. See on piiripealsed traagiline, sest seal on nii palju, et Prantsusmaa kui üks pealinnas on pakkuda, aga tähelepanuväärne linn Light olla. Nii et sulle meeldib linnades. Proovi Nice, kuninganna Riviera, uhke ajaloolise linna muuseumid, kohvikud, restoranid ja baarid, samuti üks kõige värvikas väljas puu- ja köögiviljade turgudel Lõuna-Prantsusmaal.

Kui soovite glories Atlandi rannik, kaaluge Bordeaux, mis on läbinud tohutu renoveerimine viimastel aastatel. Või ehk Nantes avastada massiivne mehaaniline elevant, mis muudab selle tee aeglaselt ümber ajaloolise sadama piirkond, kus te vajunud peal. Siis on vanalinnas Aix-en-Provence; keerukamaid Lille Põhja-Prantsusmaal, mis on väga lühikest pausi Paris või UK; Lyon Kesk-Prantsusmaal, gastronoomiline kapitali restoranid igale maitsele ja tasku (ja mõned päris hea vaatamisväärsusi samuti.)

Tutvu top Prantsuse linnad väliskülalist.

Või väljamõeldud läheb natuke kõrvaline? Siis vaadata mõned vähem populaarsed linnades, kõik need ilusad ja vähem ülerahvastatud.

Ja mõelda, mida sa meeldib teha ja külastavad. Prantsusmaa suurim riik Euroopas, on see kõik: hämmastav rannad, spa linnade kindlustatud Mäe külade viinamäe punktiir maastikud, siis nime. Jah, inimesed peaksid kogeda hiilgus Pariisis. Aga selle asemel, planeerimine kogu oma reisi ümber, alguses ja lõpus Pariisis (kuhu ilmselt lendamine ja sealt niikuinii). Kuluta keset oma puhkust uurida imet Prantsusmaa riigis.

Ei tundmaõppimisel Prantsuse Enne kui külastate Prantsusmaa

Prantsuse on väga eriti mures nende tavasid ja sotsiaalset käitumist. Kui lähete Prantsusmaa ilma õppimise üldse umbes Prantsuse inimesed, paar asja toimub. Sa ei mõista, miks teatud asju juhtub, ja eeldada, Prantsuse on ebaviisakas teile. (Just miks ei et kelner toob meile meie kontrolli, nutt valjusti?). Ja nad leiavad oma käitumist ebaviisakas ja käituda vastavalt. Näete, kui see läheb, eks?

Aga seal on palju väikseid asju, mida saate teha. Näiteks iga vestlus ja mis tahes koosolekul, kas see on äri või lihtsalt osta baguette pagaritöökojas algab “Bonjour”. Ärge muretsege, kui vestlus ei lähe kaugemale; sa teinud jõupingutusi ja Prantsuse hindavad seda.

Ei tundmaõppimisel Prantsuse keel

Sa ei räägi välismaalastele oma riigis nende keeles sa? Ei? Ära oota Prantsuse seda teha teie jaoks. Nad ilmselt ei, ja ei peaks. Leiad, et isegi kui Prantsuse teha räägivad inglise, nad ei pruugi, sest need ei tunne vaikiv või see lihtsalt võib olla, et nagu sina, nad tunnevad häbelik püüavad oma English välja. Kui te lähete kõrvaline tee, leiad, et paljud prantsuse väga piiratud teadmised inglise (kui üldse).

Sa ei pea palju õppima, aga sa peaksid kindlasti õppida tarvilikku. Sa peaksid ka kaasa Prantsuse-Inglise sõnastik või elektroonilise tõlkija et olete valmis rääkima prantsuse keeles.

Ei tundmaõppimisel Prantsuse Ajakava

Nii et sa tahad osta, sightsee ja maitse FAB toitu, samas kui sa oled puhkusel Prantsusmaal? Siin on asi. Aeg see vale, ja võite lõpuks lukus välja kõik need asjad. Väga tüütu. Seal on rütm Prantsuse ajakava, ja sa peaksid kindlasti teadma, enne kui külastada. Nii saate planeerida oma päeva Prantsusmaal korralikult ja ei jäta midagi.

Näiteks väikelinnades ja külades (kuigi mitte linnades), kõik poed ja ettevõtted, sealhulgas pangad, close vähemalt 2 tundi lõuna. Äärealadel, see võib olla 01:00-04:00. Lõunas inimesed ärkama ja poed ja turud avada alguses (turgudel üle 07:00), et nad vajavad siesta. Harjuda rütmi; see on palju lihtsam ja lõõgastav.

Kulutused Rohkem eurot kui sa pead

Seal on kümneid vähe otsuseid, mis võib tähendada oma puhkust kulud kaks korda, mida ta peaks, võibolla isegi rohkem. Mis veelgi parem on sul ei ole ohverdada kvaliteeti oma puhkust säästa mõne euro. Näiteks, kas sa tead, et see ilmselt parem, et saada oma eurot Prantsusmaa ATM kui see on vahetada oma valuuta enne lahkumist?

Aga võta teadmiseks teistele väikesed asjad. See on palju kallim tellida kohvi istub laua kas terrass kõnniteel. Kumbki et baaris ja ahven baar väljaheide või maksta, et peidetud “inimesed-vaadates” maksu. Aga kelnerid ei püüa liikuda teid, kui seal on vähe kohvi jäänud, et tass.

Ei Reisimine ühistranspordiga

Ärge jääda võttes taksod (mis on kallis Prantsusmaal) või giidiga (mis võib olla kulukas ja ebausaldusväärne). Selle asemel, proovige sõita rongiga Prantsusmaal; rongid on mugavad, usaldusväärne ja teid kõikjal. See on sageli odavam osta rongipilet Prantsusmaal, nii et saate äkki otsustavad minna kusagil kapriis ilma et see maksab teile käe ja jala.

Bussid on ka suur väärtus. Provence-Alpes-Côte d’Azur, näiteks see maksab vaid € 2 minna kuhugi piirkonnas, ja see on suur koht.

Ja kõige linnad on nüüd trammid, et järgida põhimaanteedel. Nad on ka väga odav.

Ei Broneerimine Väiksemad hotellid, Bed and Breakfast

Ärge lihtsalt minna lihtne võimalus rahvusvahelise keti hotell, mis on väga kallis ja ilmselt isikupäratu. Selle asemel proovida mõned väiksemad hotellid, eelkõige Logis Hotellid, mis on kõikjal Prantsusmaal. Või miks mitte minna kodumajutuse? Paljud omanikud, eriti populaarseks turistide piirkondades, räägivad inglise keelt. Mõned pakuvad ka õhtusööki, mis on alati palju parem väärtus kui restoranis või hotellis, ja sisaldab veini. Te kõik istuda ühiskondlik tabelis (sageli koos teiste inglise keelt külalised), nii saad väga näpunäiteid kohaliku piirkonna, mida vaadata jne

Naudi oma puhkust!

Ravida Prantsusmaa kui oleks võõra riigi valid minna; viisakas, uudishimulik ja huvitatud ja sul on vapustav aeg.