Valūtu Ēģiptē: Viss, kas jums jāzina

Posted on

Valūtu Ēģiptē: Viss, kas jums jāzina

Varbūt jūs plānojat Nīlas kruīzs vai Sarkanās jūras niršanas brīvdienas, vai varbūt jums ir gaidāmo darījumu braucienu uz Kairu. Lai kāds būtu iemesls, lai jūsu Ēģiptes piedzīvojumu, viena lieta ir pārliecināts: jums būs nepieciešams tērēt naudu, kamēr jūs esat tur. Šajā rakstā mēs izskaidrot visu, kas jums jāzina par naudu Ēģiptē, no konfesiju un valūtas kursiem, padomus par ATM.

Valūta un konfesijas

Ēģiptes oficiālā valūta ir Ēģiptes mārciņa (EGP). Viens no Ēģiptes mārciņa veido 100 Piastres. Mazākā konfesijas ir 25 Piastres un 50 Piastres, kas abi ir pieejami monētu vai piezīmju veidā. Piezīmes arī nonāk šādās konfesijās: 1, 5, 10, 20, 50, 100 un 200. Mazākas piezīmes ir īpaši noderīgi noglabāšanai, bet ir arvien trūkst. Tādēļ tā ir laba ideja, uzkrāt tos, kad jūs varat, zīmēšanas neregulāras summas no bankomātiem vai nodrošinātu izmaiņas, maksājot ar lielākiem rēķiniem augstas klases iestādēs.

Lai gan oficiālā valoda Ēģiptē ir arābu, piezīmes ir bilingvāli, un summas tiek rakstīti angļu valodā vienā pusē. Attēlu atspoguļo valsts seno vēsturi. Uz 50 Piastres piezīme, piemēram, attēlots Ramses II; bet viens un 100 £ piezīmes attēlo tempļus Abu Simbel un attiecīgi to Lielā Sfinksa. Jūs bieži redzēt cenas apzīmēti ar saīsinājumu LE. Tas nozīmē Livre Egyptienne , Francijas tulkojumu Ēģiptes mārciņu. Valūtas dažkārt saīsina kā E £ vai £ E tiešsaistes forumos.

Valūtu kursi un izmaksas

Laikā, kad publicēts, aptuvenie valūtas kursi galvenajām valūtām bija šāds:

1 LVL = 16 EGP

1 CAD = 12 EGP

1 LVL = 20 EGP

1 EUR = 17 EGP

1 AUD = 10 EGP

Protams, valūtas maiņas likmes ir nepārtraukti mainās. Par visvairāk up-to-dienas likmes izmantot tiešsaistes valūtas konvertors kā XE.com. XE.com ir pieejama arī kā lietotne planšetdatorā vai viedtālrunī, un tā ir lieliska ideja, lai lejupielādētu to pirms izlidošanas. Šādā veidā jūs varēsiet veikt ātru konvertēšanu uz iet, un zinās, ja jūs uzturas budžetā maksājot par maltītēm, suvenīri un taksometru braucieni.

Tas ir iespējams, budžeta ceļotājiem dzīvot mazāk kā 600 EGP (aptuveni 40 USD) dienā Ēģiptē. Tas ietver pamata telpa, vietējo pārtiku, transportu un uzņemšana viena liela tūristu piesaisti. Attiecībā uz vidējās klases braucieniem, iesakām budžetā līdz 1800 EGP (aptuveni 120 USD) dienā, bet luksusa braucieni ar 5 zvaigžņu naktsmītnes, privātas ekskursijas un izsmalcinātu virtuvi var maksāt divas reizes.

Apmainoties valūta un citi Naudas padomi

Daudzi ceļotāji vēlas ierasties ar kādu vietējo naudu, lai samaksātu par sākotnējiem izdevumiem, piemēram, transports no lidostas uz viesnīcu. Tomēr nav plānu apmaiņu visu naudu jums būs nepieciešams, lai jūsu ceļojums, pirms jūs tur nokļūt. Ēģiptes Tūrisma pārvalde iesaka ceļotājiem nav atļauts ievest vairāk nekā 5000 EGP (aptuveni 320 USD) uz valsts vietējā valūtā. Jūs varat dot līdz 10000 USD vai ekvivalents ārvalstu valūtā, un tad apmainīt to Ēģiptes mārciņas pie valūtas maiņa. Valūtas maiņa ir atrodami visās lidostās un daudzas lielas viesnīcas. Bankas arī apmainīties ar ārvalstu piezīmes. Daži tūrisma operatoriem un viesnīcām faktiski dod priekšroku jāmaksā dolāros tāpēc uzskatu, saglabājot dažas piezīmes malā.

Apmainoties savu naudu tā ir laba ideja iepirkties par labāko cenu. Pārliecinieties, jautāt, cik daudz jūs saņemsiet pēc visas maksas un komisijas ir ieturētas pirms piekrītot darījumu. Kad esat jūsu Ēģiptes mārciņas, būtu droši par to saprātīgi par to, kā jūs veikt viņiem apkārt. Tā ir laba ideja, lai noslēptu savu naudu naudas jostu, un, lai saglabātu ārkārtas atlicināt slēpta savā bagāžā vai viesnīcas seifā. Pārliecinieties lūgt daudz mazāku konfesiju par noglabāšanai, maksājot par taksometriem, un haggling vietējos tirgos. Mirgo lielus piezīmes var dot jums mērķi kabatzagļu.

Izmantojot savu karti Draw no bankomāta

Dažreiz vienkāršākais un lētākais veids, kā iegūt naudu, ir izņemt to no vietējā bankomāta. Bankomāti ir viegli pieejami lielās pilsētās, piemēram, Kairu vai Alexandria. Ja jūs devās uz vairāk attālā rajonā, pārliecinieties, lai pievērstu pietiekami daudz naudas, pirms jūs atstāt, kā jūs var radīt grūtības, lai atrastu ATM kad jūs sasniedzat savu galamērķi. Izmantojiet tikai bankomātu cienījamu jomās un jāuzmanās no ikvienam, kas cenšas, lai palīdzētu jums. Lielākā daļa bankomāti būs iekasēt nelielu maksu, izmantojot ārvalstu karti, lai tā ir jēga, lai samazinātu izmaksas, zīmēšanas lielākas summas. Daži bankomāti ir EGP 2000 robežu, tomēr; meklēt Banque du Caire mašīnu, ja jūs vēlaties, lai pievērstu vairāk.

Debetkartes un kredītkartes no lielākajām ārvalstu bankām ir jāpieņem visā Ēģiptē (Visa un Mastercard kartēm parasti ir droši bet). Pirms jūs ceļojat, sazinieties ar savu banku, lai noskaidrotu, vai jūsu karte būs strādāt un lūgt par atcelšanas maksas savā pusē. Jums vajadzētu arī lūgt tos, lai veiktu vērā datumus, lai viņi nedomā jūsu karte ir nozagta un atcelt to pirmo reizi, kad lietojat to Ēģiptes bankomātā. Rezerves karte ir laba ideja, ja jums ir viens, kas padara Pierakstiet savas bankas ārvalstu palīdzības dienesta numuru avārijas gadījumā.

Final Word

Nauda valda Ēģiptē un daudzi vietējie restorāni, veikali un tūrisma operatoriem nebūs karšu iespējas. Tomēr, jums ir jābūt iespējai samaksāt elektroniski vairumā vidējās klases un augstas klases veikali, restorāni un viesnīcas; tikai pārliecinieties, lai pārbaudītu pirmo reizi pirms uzkrājot milzīgu rēķinu. Ceļojumu čeki ir lieki Ēģiptē. Jums būs grūti uzstājām atrast jebkur, kas pieņems tos un bankām būs pārmaksu jums naudu tiem.