Var Laiks Francija: Plānojiet savu atvaļinājumu France, tas var

Posted on

Var Laiks Francija: Plānojiet savu atvaļinājumu France, tas var

Maijs ir viens no populārākajiem laikiem amerikāņu tūristi apmeklēt Franciju, jo vieglas un ērtas pavasara laika apstākļiem, virkni pasākumu, un salīdzinoši nelielas pūļus pie dažiem no valsts populārākajiem galamērķiem.

Atkarībā no tā, kurā pilsētā vai daļu no valstij savu vizīti savā maija brīvdienas uz Franciju, varat izbaudīt dažādas unikālas kultūras pasākumos, tostarp slavenajā Kannu kinofestivālā, kas piesaista slavenības un vienkāršās no visas pasaules.

Ceļošana uz dažādām pilsētām, var arī padarīt to grūti iepakot Francijai, jo jums būs nepieciešams dažādas pavasara apģērbu un slāņiem. Vakaros var būt auksts, izlietoti pastaigas dienas var būt diezgan silts, un jūs, iespējams, atrast kādu lietus un vējš, it īpaši Parīzē. Tā rezultātā, jūsu iepakojumu sarakstu jāiekļauj silta jaka vakaros, džemperi un jakas, labus apavus, izturīgs lietussargu, kas var pretoties vēju.

Līdz ar sākuma pavasara notikumiem Francijā, jūs varat piedzīvot paplašinātas stundām pie tūrisma objektiem, kā populāri galamērķi rīku up vasaras pūļus. Tomēr likmes par aviobiļešu un naktsmītnes arī sāks kāpt šī gada laikā, un rindas pie Francijas populārākajiem objektiem sāks saņemt ilgāk kā mēnesi gaitā uz aizņemts tūrisma sezonā.

Sagatavošanās Laiks kur jums iet

Maijā laika apstākļi parasti ir vieglas, lai gan joprojām var būt pavasara dušas un vēsi vakari visā daudz no Francijas.

Tomēr, saskaņā ar, kur jūs atrodaties Francijā, ir dažas atšķirības, kas klimata dēļ ģeogrāfiskās atrašanās vietas un tipogrāfijas funkcijām, piemēram, kalni un ielejas. No Parīzes uz Strasbūru, jūs esat pārliecināts, lai atklātu lielisku piedzīvojumu vienalga, kur jūs iet Francijā:

  • Paris piedzīvo temperatūras diapazonu no 50 F (10 C) līdz 64 F (18 C) un vidēji par 57,2 F (14 C).
  • Strasbūra ziemeļaustrumu Francijā pieredzi temperatūra svārstās starp 46 F (8 C) un ar vidēji 57 F (13 C) 68 F (20 C).
  • Bordeaux redz temperatūru starp 50 F (10 C) un ar vidējo May temperatūrā 59 F (15 C) 66 F (19 C).
  • Nice pieredze diapazons ir no 55 F (13 C) līdz 68 F (20 C), ar vidējo maijs temperatūrā 63 F (17 C).
  • Lyon redz temperatūru starp 48 F (9 C) un 68 F (20 ° C), ar vidējo temperatūru 59 F (15 C).

Turklāt, neatkarīgi no tā, kur jūs iet, jūs varat sagaidīt no astoņu līdz 13 dienu laikā lietū Maijā, ar Nicas saņem vismazāko nokrišņu un Parīzes saņem visvairāk. Tomēr ir svarīgi paturēt prātā, ka laika apstākļi Francijā ir diezgan svārstīga šī gada laikā, lai jūs vienmēr būtu jānāk sagatavotas jebkuros laika apstākļos.

Svarīgākie notikumi un festivālos Francijā maijā

Katru gadu, Francija spēlē uzņēmējas uz dažādiem kultūras pasākumiem un svinībām, kas patiešām sāk uzņemt tvaiku kā pavasara uzsilst mēneša laikā no maija, padarot to par lielisku mēnesi plānot savu atvaļinājumu, jo īpaši, ja jūs vēlaties, lai pārspēt vasarā tūristu steigas.

Iespējams, populārākais un labi zināms notikums, kas notiek katru gadu ir Kannu kinofestivāls, kas demonstrē labākais neatkarīgā kino no visas pasaules.

Lai gan lielākā daļa atsijās nepieciešama nozares akreditācijas datus, lai piekļūtu tiem, tad  Cinéma de la Plage  ir nakts skrīnings ārpus konkursa filmu un Cannes klasiku, ko jūs varat pieredzi, apmeklējot Kannu tūrisma biroju.

Par kultūras un vēstures entuziastiem, varat arī apmeklēt  Eiropas Muzeju nakts  vai pārtraukt pēc Viljama Iekarotāja vietnēm un 1066 kaujas Hastings, kur Viljams sakāva Anglijas izveidot Norman noteikumu vairāk nekā pirms 950 gadiem. Starp populārākajiem vēsturisko galamērķi Francijā pils William Conqueror Falaise.

Sporta entuziasti var arī baudīt franču atklāto tenisa čempionātu Parīzē, bet jums vajadzētu būt pārliecināti, lai rezervētu biļetes laicīgi, ja jūs cerat iegūt labu sēdvietas turnīra jo notikuma mēdz pārdot ātri.