Vasaras Taizemē: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Posted on

Vasaras Taizemē: Laika, Ko Pack, un ko redzēt
Vasaras Taizemē (jūnijā, jūlijā un augustā) tehniskos darbiniekus musons sezonā. Southwest Monsoon būvē ar lietainas dienas, pakāpeniski palielinot līdz oktobrim. Bet tur ir dažas labas ziņas: Lietus attīra miglaina gaisu putekļu un dūmu. Tūrisma numuri zemāks nedaudz, varbūt palielinot izredzes vērtēšanas atlaides.

Lai gan vasaras lietus sezona ir arī “zems sezona” tūrisma, Taizeme ir tik populārs galamērķis, ka lielākā daļa no top vietām, lai apmeklētu joprojām jūtas kā aizņemts kā jebkad! Patiesībā skaits backpackers palielinās mazliet tik daudzi studenti atpūsties no skolas, un redzēt pasauli. Austrālijas ceļotāji izplūst ziemu dienvidu puslodē bieži sāk ceļojumus Bali, bet daži greifers lēti lidojumi līdz baudīt Taizemes salām.

Sezonas Ugunsgrēki Ziemeļu Taizemē

Katru gadu, ugunsgrēki (daži ir dabiski, bet daudzi ir iestatīts nelegāli) iziet no kontroles Ziemeļeiropā Taizemē izraisa briesmīgu dūmu un dūmaku aizrīties Chiang Mai, Chiang Rai, un Pai. Daļiņu līmenis pastāvīgi sasniedz bīstamu slieksni, pamudinot vietējie valkāt maskas.

Martā un aprīlī ir divi no sliktākajiem mēnešiem piesārņojumu no ugunsgrēkiem. Gaisa kvalitāte būtu novērstas līdz jūnijam, bet, ja musons ir aizkavējusies, cieto daļiņu joprojām varētu būt veselības risks. Ceļotāji ar elpošanas apstākļos vajadzētu pārbaudīt situāciju pirms rezervējot braucienu uz Chiang Mai vai Pai.

Koh Lanta Sākas Sezonāls palēnināšanos

Kā vētras sāk battering uz Andamanas piekrasti, daudzi uzņēmumi uz populāro salas Koh Lanta slēgt uz sezonu. Rietumu uzņēmumu īpašnieki ceļojot vai atgriezties mājās. Kaut arī sala nekad pilnībā “aizveras”, jums būs mazāk izvēles ēdot un dzerot ārpus jūsu kūrortu. Daudzas no labākajām pludmalēm iegūt netīrs, kā vētras mazgāt atkritumos.

Taizeme Laiks jūnijā

Kopā ar maijā, jūnijā tiek uzskatīts par sākumu musons sezonā Taizemes-laika apstākļi būs karsts, mitrs, un arvien slapjš. Tas nozīmē, ka vēl būs daudz stundu saules baudīšanai brīvdienas Taizemē.

Interesanti, vidējais nokrišņu daudzums jūnijā ir nedaudz mazāk nekā maijā. Skaita dip gandrīz nāk pāri kā Southwest Monsoon elpu pirms nepārtraukti ēkas uz vētrains kreščendo septembrī un oktobrī.

Vidējās High / Low Temperatūra

 • Bangkoka: 94 F (34.4 C) / 79 F (26.1 C)
 • Chiang Mai: 91 F (32.8 C) / 76 F (24.4 C)
 • Puketa: 91 F (32.8 C) / 78 F (25.6 C)
 • Koh Samui: 91 F (32.8 C) / 78 F (25.6 C)

Nokrišņi jūnijā

 • Bangkoka: 7.3 collas (vidēji 16 lietainas dienas)
 • Chiang Mai: 2,4 collu (vidēji 17 lietainas dienas)
 • Phuket: 7,7 collas (vidēji 18 lietainas dienas)
 • Koh Samui: 4 collas (vidēji 14 lietainas dienas)

Taizeme Laiks jūlijā

Par Lietainās dienās skaits palielinās par jūliju, bet ne pietiekami, lai atdzist temperatūru daudz. Līdz šim, gaisa kvalitāte būtu labāka, taču dienas joprojām būs ļoti karsts.

Vidējās High / Low Temperatūra

 • Bangkoka: 93 F (33.9 C) / 79 F (26.1 C)
 • Chiang Mai: 90 F (32.2 C) / 75 F (23.9 C)
 • Puketa: 90 F (32.2 C) / 78 F (25.6 C)
 • Koh Samui: 90 F (32.2 C) / 77 F (25 ° C)

Nokrišņi jūlijā

 • Bangkoka: 8.7 collas (vidēji 17 lietainas dienas)
 • Chiang Mai: 2,6 collu (vidēji 19 lietainas dienas)
 • Phuket: 8 collas (vidēji 20 lietainas dienas)
 • Koh Samui: 5 collas (vidēji 14 lietainas dienas)

Taizeme Laiks augustā

Dušas turpina augt spēku līdz augustam. Salas Samui arhipelāga saņem nedaudz mazāk lietu nekā tiem, kas rietumu piekrastē Taizemes (Puketas, Koh Lanta, un Koh Phi Phi).

Vidējās High / Low Temperatūra

 • Bangkoka: 93 F (33.9 C) / 78 F (25.6 C)
 • Chiang Mai: 89 F (31.7 C) / 75 F (23.9 C)
 • Puketa: 90 F (32.2 C) / 78 F (25.6 C)
 • Koh Samui: 91 F (32.8 C) / 77 F (25 ° C)

Nokrišņi augustā

 • Bangkoka: 7.3 collas (vidēji 20 lietainas dienas)
 • Chiang Mai: 4,2 collas (vidēji 21 lietainas dienas)
 • Phuket: 8 collas (vidēji 19 lietainas dienas)
 • Koh Samui: 2,8 collu (vidēji 15 lietainas dienas)

Ko Pack

Ir līdzekļi, lai ātri ūdensizturīgs savu bagāžu, mugursoma / maku, telefonu un pasi, kad musonu lietusgāzes pop up. Ūdensizturīgs somas, piemēram, tiem, nirēji izmanto, var iegādāties uz vietas.

Kaut arī jums tiks ceļojumā lietus sezonas laikā, nav nepieciešams iepakot pončo vai lietussargu, abi ir pieejami lokāli pārpilnību. Liekas kvalitātes lietus rīkiem ir iespēja, tomēr jūs vēlaties lietas, kas nav siltinātas!

Jūs, protams, vēlaties elpojošs, vaļīgu apģērbu tiem trīs dušas dienu staigājot pa pilsētu. Ja pilsētas siltuma Bangkokā kļūst nepanesama, ir daži tuvumā izbēg un izkāpšana no pilsētas.

Vasaras notikumi Taizemē

Pāris svarīgu karaļa dzimšanas dienas notiek vasaras Taizemē laikā, bet notikumi nav tik liela, kā festivālos, piemēram, Songkran (aprīlī) un Loi Krathong (novembrī).

 • King Mahā Vajiralongkorn dzimšanas diena (28. jūlijs): Nozīmīgākais notikums ceļotājiem ir King Mahā Vajiralongkorn dzimšanas diena svinēta 28. jūlijā Šī brīvdienu nav iespējams sajaukt ar King Bhumibol s (bijušais karalis Taizemes) dzimšanas gada 5. decembrī.
 • Queen Sirikit dzimšanas diena (12. augusts): No Karalienes Mātes dzimšanas arī kalpo kā Mātes diena Taizemē. Sabiedriskās posmi ir uzceltas ar kultūras šovi; sveču ceremonija notiek vakarā, dažkārt seko uguņošana par godu karalienes Sirikit (dzimis 1932. gadā).
 • Budistu Lent (datumi mainīties): Dažas budistu svētku, piemēram, budistu Gavēņa notiks jūnijā un jūlijā. Ceļotāji diez paziņojums aiz aizliegt alkohola pārdošanu, kas dienā. Jūs varat redzēt dažas mazāk mūki publiski, un pēc labas tempļa etiķete ir īpaši svarīgi šajā laikā.

Vasaras Travel Tips

 • Lietus ir nedaudz mazāk intensīva vasarā uz salām, piemēram, Koh Samui, Koh Tao, un Koh Phangan.
 • Chao Phraya River Bangkokā ir pakļauta plūdiem, kad lietus kļūst pārāk smags. Plūdi nav parasti problēma vasarā, bet atļaut papildus laiku lidojumu tikai gadījumā.
 • Jūs, iespējams, var vienoties ar zemu sezonas cenas viesnīcām un viesu namiem, jo ​​vēlāk vasarā tūristi sāk plānas.
 • Kā lietus izraisa stāvošs ūdens veidot puķu podi un citos traukos, moskītu iedzīvotāju palielinās. Veikt papildu piesardzības pasākumus, lai izvairītos no kodumiem, īpaši krēslā.

Taizemes Salas vasarā

Klimats atšķiras no Taizemes salām vasarā, atkarībā no tā, kurā pusē no Taizemes.

Koh Chang atrodas Taizemes līča saņem visvairāk nokrišņu jūnijā, jūlijā un augustā, bet lietus nav pārāk slikti tālāk uz dienvidiem Koh Samui un apkārtējo salu (Koh Phangan, un Koh Tao) aptuveni līdz oktobrim. Mitrākajos mēneši Koh Samui bieži oktobrī, novembrī, un decembrī.

Tikmēr, no otras puses, Taizemes, musonu hits Phuket un salas Andamanu jūrā (Koh Phi Phi un Koh Lanta) ap maijam. Nokrišņu daudzums nokrītas strauji līdz decembrim.

Dažas salas, piemēram, Koh Lanta rietumu krastā Taizemes, galvenokārt jāslēdz pēc jūnija, kā vētras pārvietoties cauri. Daži uzņēmēji paliks atvērts, bet nebūs tik daudz izvēles ēšanas un miega.

Puses vasarā

Vasara ir lietains, un tāpēc “zems sezona” Taizemē, bet Tautas partija salām joprojām ir aizņemta. Universitātes studenti no visas pasaules izmantot vasaras pārtraukumu iet backpacking un ballēties smagi salās, piemēram, Koh Tao, Koh Phi Phi, un pie Haad Rin Koh Phangan. Tūrisms ģimenēm arī izmantot iespēju ceļot, bet bērni ir ārpus skolas.

Taizeme ir ne tikai vieta, kur ballēties backpackers vasarā. Laika Malaizijas perhentian salām un Indonēzijas Gili salas ir labāka vasarā. Mūžīgie aizņemts Bali kļūst vēl pieblīvēts vasarā ceļotājiem doties izmantot sausā sezona dienvidu daļā Dienvidaustrumu Āzijā.

Amazing Thailand Grand Sale

Katru vasaru, Tūrisma pārvalde Taizemes saimniekiem Amazing Thailand Grand Sale no jūnija vidus līdz augusta vidum cenšoties veicināt tūrismu zemas sezonas mēnešos.

Veikali, kas ir daļa no vasaras pārdošanas parādīt īpašu logotipu un piedāvāt atlaides šķietami līdz pat 80 procentiem no parastās cenas.