Vasaros kelionės Italijoje – Jūsų vadovas patiria Italijos Maistas, Festivaliai, ir paplūdimiai

Posted on

Vasaros kelionės Italijoje - Jūsų vadovas patiria Italijos Maistas, Festivaliai, ir paplūdimiai
Jei jums patinka saulė ir šiluma, vasara gali būti geriausias laikas aplankyti Italiją, kai jūs galite tikėtis daug tiek! Vasarą Italijoje metu, jūs galite mėgautis daug ryškios saulės šviesos, aplankyti vieną iš daugelio paplūdimių, įsitraukti į vasaros festivalį, dalyvauti lauko koncertus ir spektaklius, ir turi daugiau valandų dienos šviesoje vykdo savo daug nuotykius šilto klimato.

Vasaros yra turistinio sezono aukštis populiarių miestų, pavyzdžiui, Romoje, Florencijoje ir Venecijoje, kurio gausu kultūros ir smulkios valgomasis patirtį pasiūlyti lankytojams galimybę tikrai pamatyti ir paragauti itališkos gyvenimo grožį. Turėkite omenyje, kad šiuose miestuose, kaip ir daugelyje vietų Italijoje, turite praleisti daug laiko lauke, siekiant tinkamai juos matyti. Daugelis muziejų nėra oro kondicionieriai, todėl Pakrovimas į muziejų gali būti ne garantuotą būdas atvėsti. Jei oro kondicionierius yra už jus būtinybė, būtinai užsisakyti viešbutį, kuris ją turi, daugiau ir daugiau viešbučių įdiegėte / C, tačiau kai kurie, ypač biudžeto ypatybes, gali neteikti, tai ar gali paprašyti papildomai mokėti už paslaugą ,

Vasaros temperatūra Italijoje, ypač pietuose, gali pakilti virš 100 laipsnių dienas iš eilės. Klimatas yra paprastai sausa, bet centrinis ir šiaurės Italijoje gali būti drėgna ir popietės perkūnijos nėra neįprasta. Norėdami išvengti šilumos, lankytojai gali užsukti į paplūdimius ar kalnuose-būtinai patikrinkite  Italija Kelionės Orai  ir vietos meteorologijos stotys, prieš pradėdami pakavimo jūsų kelionės todėl jūs sustabdyti atvėsti, o turistinis šalį.

Pakavimo vasarą Italijoje

Nėra gauti aplink tai, kad Italijos miestų gali būti tvanku karšta vasarą, todėl svarbu turistams tinkamai supakuoti sezoniniam šilumos, taip pat ruošiama staigių vasaros dušų ir perkūnija, kurios gali atsirasti.

Jūs norite, kad lengvas megztinis ir striukė nuo lietaus-ypač jei esate pozicijoje į kalnus-taip pat maudymosi kostiumėlį, sandalai, ir keletą rankovėmis marškinėliai. Kadangi Italijos vyrai ir moterys paprastai neturi dėvėti šortai aplink miestą išskyrus paplūdimio, jūs norite, kad kai orui kelnės jūsų nuotykius miestuose taip pat. Jei jūs dėvėti šortus, jie turėtų būti kuklus pusėje, o ne super trumpas. Tai pasakytina ir apie moterų ir vyrų.

Yra lauko spektakliai ir festivaliuose, taip pat muziejų ir turistinių vietų skaičius, todėl įsitikinkite, kad pakuotės drabužių įvairovę, daugiausia priklauso nuo to, ką jūs ketinate daryti jūsų kelionę. Festivalio drabužiai gali būti neformalus ir turėtų būti lengvas ir kietas, kaip dauguma festivaliai lauke. Atminkite, kad daug religines vietas, įskaitant Vatikano muziejų Romoje, neleis jums dėvėti šortus, mini sijonus ar be rankovių marškiniai.

Vasaros festivaliai Italijoje

Visur iš didžiausių miestų prie kaimų mažytį, galėsite rasti festivalių visoje Italijoje vasarą. Iš pasaulyje žinomų įvykių, tokių kaip Palio žirgų lenktynėse Siena, vasaros koncertų serija viduramžių festivaliai, nėra tradicinių ir / ar kultūros renginius visoje šalyje trūkumas.

Pagrindinės scenos menų festivalių apima Umbrija Jazz Perugia ir festivalis Dei Due Mondi Spoleto. Jūs dažnai lauko muzikos ir operos spektaklius pagrindinėje aikštėje miestuose arba istorinių vietų, tokių kaip Romėnų arena Veronoje.

Rugpjūčio 15 Ferragosto arba Žolinė, yra nacionalinė šventė ir daugelis įmonių ir parduotuvių nedirbs. Jūs rasite šventes daugelyje vietų Italijoje, dažnai įskaitant muzikos, maisto, ir fejerverkai. Didžiuosiuose miestuose, pavyzdžiui, Romoje ir Milane, tačiau miestas bus tuščias, kaip italai galvos už paplūdimių ir kalnų, ir jūs rasite uždarytas atostogų daug parduotuvių ir restoranų.

Būtinai patikrinkite mūsų sąrašą Vasaros muzikos festivaliuose Italijoje, ar ištirti atskirus įvykių kalendorius birželio, liepos, rugpjūčio ir rugsėjo išsamesnių sąrašus festivaliuose galite lankyti nemokamai ir už tam tikrą mokestį ant savo kelionę į Italiją šią vasarą. Taip pat yra daug scenos menų festivalių liepą ir rugpjūtį skaičius, todėl, jei teatrui yra jūsų dalykas, būtinai patikrinkite kai kurie iš tų, o jūs šalyje, taip pat.

Italijos paplūdimiai ir maisto vasarą

Italijos paplūdimiai tapo labai perkrautas sekmadieniais ir rugpjūtį, ir vasarą paprastai laikoma sezono metu šalia jūros. Tačiau dauguma pajūrio miestų turi privatų paplūdimį klubai, kur Jūs mokate mokestį, kuris paprastai pasireiškia jums švarų paplūdimį, persirengimo kambarys, kur jūs galite palikti savo daiktus, krėslas, paplūdimio skėtis, gera plaukimo ploto, tualetai, ir baras ,

Paplūdimys žaidimų aikštelės vaikams, dažnai su mažais karnavalas tipo važiuoja, taip pat atidaryti vasarą. Prie populiariausių paplūdimių, rasite barai ir jūros gėrybių restoranai su lauko krėslų ir mažų parduotuvių paplūdimio prekės ir suvenyrai; vasarą, daugelis pajūrio miestus jungia dažnai keltais.

Vasaros taip pat atneša skanus šviežias daržoves ir vaisius iš daugelio miestų ir miestelių Italijos, kiekvienas geriausiai patiko tuo jos auginimo sezoną viršūnę. Ieškokite plakatų Skelbdama Sagra, arba vietinę mugę švęsti ypatingą maistą, nebrangus būdas paragauti vietinių patiekalų. Žinoma, vasarą yra puikus laikas mėgautis Gelato, italų ledų, o tipiškų Italijos kabės yra prieinami ištisus metus.

Nors vasarą Italijoje atneša su juo platų sezoninius augalus, kiekvieną sezoną turi savo unikalų skonį gomurį. Taigi, jei nesate tikri, kurie sezoną jums tinka, apsilankykite mūsų “Kai Eiti į Italiją” straipsnyje akcentų kiekvieną sezoną, įskaitant atvejus, kai kiekvienas iš Italijos gimtoji vaisių ir daržovių yra pasirengę derliaus!