Vasaros Tailande: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti

Posted on

Vasaros Tailande: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti
Vasaros Tailande (birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais) tvarkdarių į musonas sezoną. Pietvakarių musonas stato su lietingos dienos nuolat auga iki spalio. Bet yra ir gerų naujienų: Lietus valo orą miglotas dulkių ir dūmų. Turizmo numeriai mažesni šiek tiek, galbūt padidinti šansus taškų nuolaidas.

Nors vasara lietinga sezoną taip pat “sezono” turizmui, Tailandas yra toks populiarus paskirties, kad dauguma geriausių vietų aplankyti vis dar jaučiasi kaip užimtas kaip niekada! Iš tiesų, iš žygeivių skaičius didėja šiek tiek, kaip daugelis studentų atsipūsti nuo mokyklos ir pamatyti pasaulį. Australijos keliautojai pabėgti žiemą į Pietų pusrutulio dažnai pradeda keliones Balyje, tačiau kai kurie patraukti pigūs skrydžiai iki mėgautis Tailando salas.

Sezoniniai Gaisrai Šiaurės Tailande

Kiekvienais metais gaisrai (kai yra natūralūs, tačiau daugelis yra nustatyti nelegaliai) išeiti iš po kontrolės Šiaurės Tailande sukelia siaubingą dūmų ir migla užspringti Chiang Mai, Chiang Rai ir Pai. Kietųjų dalelių koncentracija nuosekliai pasiekti pavojingų ribų, paskatino vietinius gyventojus dėvėti kaukes.

Kovo ir balandžio mėn du iš blogiausių mėnesių taršos iš gaisrų. Oro kokybė turėtų būti išvalytas iki birželio, tačiau jei musonas vėluoja, kietųjų dalelių vis dar gali būti pavojus sveikatai. Keliautojai su kvėpavimo takų ligomis turėtų patikrinti situaciją prieš užsakydami kelionę į Chiang Mai ar Pai.

Koh Lanta Prasideda Sezono sulėtėjimas

Kaip audros pradėti Mūro Andamanų pakrantėje, daugelis įmonių į populiariausių saloje Koh Lanta uždaryti už visą sezoną. Vakarų verslo savininkai keliauti arba grįžti namo. Nors sala niekada iki galo “uždaro”, jūs turėsite mažiau pasirinkimų valgyti ir gerti ne iš savo kurortas. Daugelis geriausių paplūdimių gauti purvinas kaip audros plauti šiukšlių.

Tailandas Orai birželį

Kartu su gegužės, birželio Manoma, kad musonas sezono pradžios Tailandas-oras bus karšta, drėgna, ir vis šlapias. Beje, vis dar bus daug saulėtų valandų mėgautis atostogas Tailande.

Įdomu tai, kad vidutinis kritulių kiekis birželio mėnesį yra šiek tiek mažiau nei gegužę. Skaičių kritimo beveik ateina visoje kaip Pietvakarių musonas atsižvelgiant kvėpavimą prieš stabiliai pastato į audringą crescendo rugsėjo ir spalio mėnesiais.

Vidutinis Aukštas / žemoje temperatūroje

 • Bangkok: 94 F (34,4 C) / 79 F (26,1 C)
 • Čiangmajaus: 91 F (32,8 C) / F 76 (24,4 C)
 • Phuket: 91 F (32,8 C) / 78 F (25,6 C)
 • Koh Samui: 91 F (32,8 C) / F 78 (25,6 C)

Krituliai birželio

 • Bankokas: 7.3 colių (vidutiniškai 16 lietingomis dienomis)
 • Čiangmajus: 2.4 colių (vidutiniškai 17 lietingomis dienomis)
 • Puketas: 7.7 colių (vidutiniškai 18 lietingomis dienomis)
 • Koh Samui: 4 colių (vidutiniškai 14 lietingomis dienomis)

Tailandas Orai liepą

Iš lietingomis dienomis padaugėja liepos, bet ne pakankamai atvėsti temperatūra daug. Iki šiol, oro kokybė turėtų būti geresnė, tačiau dienos vis dar bus labai karšta.

Vidutinis Aukštas / žemoje temperatūroje

 • Bankokas: 93 F (33,9 C), / 79 F (26,1 C),
 • Čiangmajaus: 90 F (32,2 C) / F 75 (23,9 C)
 • Phuket: 90 F (32,2 C) / 78 F (25,6 C)
 • Koh Samui: 90 F (32,2 C) / F 77 (25 C)

Krituliai liepą

 • Bankokas: 8.7 colių (vidutiniškai 17 lietingomis dienomis)
 • Čiangmajus: 2.6 colių (vidutiniškai 19 lietingomis dienomis)
 • Puketas: 8 colių (vidutiniškai 20 lietingomis dienomis)
 • Koh Samui: 5 coliai (vidutiniškai 14 lietingomis dienomis)

Tailandas Orai rugpjūtį

Dušai ir toliau auga jėga per rugpjūtį. Salos Samui salyno gauna šiek tiek mažiau lietaus nei tie, vakarinėje pakrantėje Tailandas (Phuket, Koh Lanta, ir Koh Phi Phi).

Vidutinis Aukštas / žemoje temperatūroje

 • Bangkok: 93 F (33,9 C) / 78 F (25,6 C)
 • Čiangmajus: 89 F (31,7 C), / F 75 (23,9 C),
 • Phuket: 90 F (32,2 C) / 78 F (25,6 C)
 • Koh Samui: 91 F (32,8 C) / F 77 (25 C)

Krituliai rugpjūčio

 • Bankokas: 7.3 colių (vidutiniškai 20 lietingomis dienomis)
 • Čiangmajus: 4,2 colių (vidutiniškai 21 lietingomis dienomis)
 • Puketas: 8 colių (vidutiniškai 19 lietingomis dienomis)
 • Koh Samui: 2,8 colių (vidutiniškai 15 lietingomis dienomis)

Ką Pack

Turėti priemones greitai vandeniui jūsų bagažas, kuprinės / piniginė, telefonas, ir pasą, kai musonas dušai pop-up. Neperšlampami maišai, pavyzdžiui, tie narai naudoja, galima įsigyti vietoje.

Nors jūs keliausite per lietingą sezoną, nereikia pakuoti Poncho arba skėtį-abu yra lokaliai gausa. Ieškinio kokybės lietus pavara yra galimybė, tačiau jūs norite elementus, kurie yra ne izoliuoti!

Jūs akivaizdžiai nori orui, laisvą aprangą tiems trijų dušo dienų vaikštant po miestą. Jei miesto šilumos Bankokas tampa nepakeliamas, yra keletas netoliese ištrūksta, kaip gauti iš miesto.

Vasaros renginiai Tailande

atsirasti svarbių karališkųjų gimtadieniams pora vasarą Tailande metu, bet įvykiai nėra tokie dideli, kaip festivalių, tokių kaip Songkran (balandžio) ir Loi Krathong (lapkričio).

 • Karaliaus Maha Vajiralongkorn gimtadienis (Liepos 28): Ryškiausias įvykis keliautojų yra karalius Maha Vajiralongkorn gimtadienis švenčiamas liepos 28. Ši šventė neturi būti painiojama su karaliaus Rama’S (buvęs karalius Tailandas) gimtadienis gruodžio 5 d.
 • Karalienės Sirikit gimtadienis (rugpjūčio 12): karalienės Motinos gimtadienis taip pat tarnauja kaip Motinos diena Tailande. Viešosios etapai pastatytas su kultūros šou; žvakių ceremonija vyks vakare, kartais po fejerverkų garbei Karalienės Sirikit (gimusio 1932 m).
 • Budistų Gavėnia (datos skiriasi): Keletas Budistų švenčių, pavyzdžiui, Budistas gavėnios vyks birželio ir liepos mėnesiais. Keliautojai vargu pastebėsite už draudimą alkoholio pardavimų tą pačią dieną. Jūs galite pamatyti keletą mažiau vienuolius viešai, ir po geros šventyklos etiketo ypač svarbu tuo metu.

Vasaros Kelionių patarimai

 • Lietus yra šiek tiek mažiau intensyvus vasarą salų, pavyzdžiui, Koh Samui, Koh Tao, ir Koh Phangan.
 • Chao Čao Praja Bankokas taikomos potvynių, kai lietus tampa per sunki. Potvynis nėra paprastai vasarą problema, bet suteikti papildomo laiko skrydžius tik tuo atveju.
 • Jums gali būti suteikta galimybė derėtis mažas sezono kainos viešbučiuose ir svečių namuose, ypač vėliau vasarą kaip turistai pradeda praretinti.
 • Kaip lietus sukelia stovinčio vandens statyti vazonai ir kitų talpyklų, uodai gyventojų didėja. Imtis papildomų atsargumo priemonių siekiant išvengti įkandimų, ypač temstant.

Tailando salos vasarą

Klimatas Skiriasi Tailando salose vasarą, priklausomai nuo to, kurioje pusėje Tailande.

Koh Chang Tailando įlankos gauna daugiausia kritulių birželio, liepos, rugpjūčio, bet lietaus nėra labai blogai tolyn į pietus Koh Samui ir aplinkinių salų (Koh Phangan ir Koh Tao) iki maždaug spalio mėnesį. Drėgniausiais mėnesių Koh Samui yra dažnai spalio, lapkričio, ir gruodžio mėn.

Tuo tarpu kitoje pusėje Tailando, musonas hitai Puketas ir Andamanų jūros salas (Koh Phi Phi ir Koh Lanta) apie gegužės mėn. Krituliai lašai smarkiai iki gruodžio mėn.

Kai kurios salos, pavyzdžiui, Koh Lanta vakarinės pakrantės Tailando, daugiausia uždaryti po birželio audros pereiti per. Keletas įmonių liks atvira, bet ten bus ne taip daug pasirinkimų valgymo ir miego.

Šalys vasarą

Vasara lietinga, todėl “sezono” Tailande, tačiau Liaudies partija salos lieka užimtas. Universiteto studentai iš viso pasaulio pasinaudoti vasaros pertraukos eiti turistinius ir partijos sunku salose, pavyzdžiui, Koh Tao, Koh Phi Phi, o Haad Rin apie Koh Phangan. Kelionės šeimų, taip pat pasinaudoti galimybe keliauti, o vaikai iš mokyklos.

Tailandas yra ne vienintelė vieta, kur šaliai žygeivių vasarą. Malaizijoje anketa Perhentian salų ir Indonezijos Gili Salos oras yra tikrai geriau vasarą. Nuolat užimtas Balis gauna dar daugiau perkrautas vasarą, kaip keliautojai eiti pasinaudoti sauso sezono pietinėje Pietryčių Azijoje.

Amazing Tailandas Didžioji pardavimas

Kiekvienas vasarą, Tailando turizmo valdyba rengia Amazing Tailandas Grand skelbimai birželio vidurio iki rugpjūčio vidurio, stengiantis skatinti turizmą per mažai sezono mėnesius.

Parduotuvės, kurios yra dalis vasaros pardavimui rodyti ypatingą logotipą ir nuolaidos esą iki 80 proc off reguliarias kainas.