Vatikan Seyahat Rehberi – Bkz ve Vatikan’a Yapılacak neler

Posted on

Vatikan Seyahat Rehberi - Bkz ve Vatikan'a Yapılacak neler
Ayrıca Papalık denilen Vatikan, küçücük bir egemen bağımsız bir devlettir. Vatikan sadece 0,44 metrekare. Kilometredir. ve 11 Şubat tarihinde İtalya’dan 1000’den az Vatikan kazanılan bağımsızlık nüfusu, 1929. beş milyon üzerinde insan her yıl Vatikan’ı ziyaret edin.

Papalık Papa Vatikan’daki papalık daireler yaşayan 1378 yılları beri Papa Katolik din ve ev koltuk ve Papa, Aziz Petrus Bazilikası, kilise Vatikan içindedir.

Vatikan Yeri

Vatikan Roma ile çevrilidir. Ziyaretçi St Peter Meydanı aracılığıyla Vatikan girin. tarihi Roma’dan Vatikan’a yürümek için en iyi yolu, Ponte Aziz Angelo köprüsü üzerindedir. Köprünün karşısında, tek Vatikan’ın hemen dışında, Castel St. Angelo varır. Castel St. Angelo kez papa kaçan kullandığı Vatikan bir bağlantı geçidi vardır.

Nerede civarında Vatikan kalmak

Eğer Vatikan turistik ziyaret çok zaman harcamak planlıyorsanız, Vatikan yakınındaki bir otel veya yatak ve kahvaltı kalmak için elverişli olabilir.

Vatikan Müzeleri

Vatikan Müzeleri 1400 odalı dünyanın en büyük müzesi karmaşık. Vatikan Müzeleri Kompleksi müze içerir, sanat 3000 yıllık galeriler, Sistine Şapeli ve papalık sarayı parçalar. Raphael’in eserleri odası dahil olmak üzere sanat şaşırtıcı bir miktar vardır. Pinacoteca Vaticana muhtemelen birçok Rönesans çalışmalarıyla Roma’nın en iyi resim galerisi. En etkileyici salonlarından biri Papalık topraklarının eski haritaların duvar resimleri ile, Haritalar Odasıdır.

Vatikan Müzeleri Ziyaret

Vatikan Müzeleri, tümü Sistine Şapeli ile biten dört farklı güzergahlar arasından seçim. Çünkü müzenin çokluk, bir Vatikan Müzeleri tura katılmak için akıllıca olur. Rehberli tur rezervasyonları veya Kiminle ziyaretçi doğrultusunda beklemeden girmek önceden bilet rezervasyonu. Müzeler onlar özgürsünüz ayın son pazar hariç pazar günleri ve tatil kapalıdır. İşte Vatikan Müzeleri Ziyaret ve Bilet Rezervasyon Bilgileridir. Seç İtalya da satar Hattı Vatikan Müzeleri Bilet atla ABD doları cinsinde çevrimiçi satın alabilirsiniz.

Vatikan’daki Michalengelo’nun süslediği kilise

Sistine Şapeli Papa’nın özel şapel ve kardinaller tarafından yeni Papa’nın seçim için mekan hem de 1473-1481 inşa edilmiştir. Michelangelo yaratılması ve Nuh hikayesini anlatan merkezi sahnelerle, ünlü tavan freskleri boyalı ve sunak duvarına bir şekilde dekore. duvarlarda İncil sahneleri Perugino ve Botticelli gibi pek çok ünlü sanatçılar tarafından yaratıldı. Sistine Şapeli Ziyaret Bilgi, Sanat ve Geçmiş bakınız.

Aziz Petrus Meydanı ve Yerebatan

Peter mezarını örten bir kilisenin yerinde inşa Aziz Peter Bazilikası, dünyanın en büyük kiliselerinden biridir. Kiliseye giriş ücretsizdir ama ziyaretçilerin düzgün hiçbir çıplak dizler veya omuzlara sahip giyinmiş olmalıdır. Aziz Petrus Bazilikası açık günlük, 07:00-07:00 olan (kadar 18:00 Ekim-Mart). Kitleler, İtalyanca, Pazar günleri bütün gün düzenlenmektedir.

Aziz Petrus Bazilikası Aziz Petrus Meydanı’na bir üst dini ve turizm oturur. Michelangelo’nun ünlü dahil birçok önemli sanat eserleri, Pieta , kilisede bulunmaktadır. Ayrıca Papa’nın mezarları ziyaret edebilirler.

Vatikan Ulaştırma ve Turizm Danışma

Vatikan Turizm Danışma Aziz Peter Meydanı sol tarafında ve iyi bilgi ve haritalar, kılavuzlar, hediyelik eşya ve takı satan küçük bir dükkan vardır. Turist bilgi, 6:30 pm rındıran 08:30 pazartesi-Cumartesi.

müze girişine yakın metro durağı da bir otopark var, Piazza Santa Maria delle Grazie, yakın Cipro-Musei Vaticani olduğunu. Otobüs 49 girişine yakın durur ve tramvay 19 de yakından geçmektedir. Otobüs bir dizi (aşağıdaki bağlantılara bakın) Vatikan’a yakın gidin.

İsviçreli Muhafız

1506 Bugün hala geleneksel İsviçre Muhafız kostüm elbise beri İsviçreli Muhafız Vatikan koruduk. Muhafız acemi yaş, bekar, lise mezunu 19 ve 30 yıl ve uzun boylu, en az 174 cm arasında, Katolik İsviçre vatandaşı olması gerekir. Onlar da İsviçre askerliğini tamamlamış olmalıdır.

Castel Sant Angelo,

Castel Sant Angelo, Tiber Nehri üzerinde, ikinci yüzyılda İmparator Hadrian için bir mezar olarak inşa edilmiştir. o 14. yüzyılda bir papalık ikamet olana kadar Orta çağlarda, bir kale olarak kullanılmıştır. Bu Roma duvarları üzerine inşa ve Vatikan bir yeraltı geçidi bulunmaktadır edildi. Yaz aylarında, konserler ve özel programlar orada tutulur, Castel Sant Angelo ziyaret edebilir. Aynı zamanda bir yaya alanı, bu yüzden yürüyüş ve nehir tadını çıkarmak için iyi bir yerdir. Castel Sant Angelo, Ziyaretçi Kılavuzu’na bakın

Özel Ziyaretler ve Faydalı Linkler

  • Papa : Papa 10:30 ‘Papa ile Çarşamba Genel Kitleleri tutar ama katılmak üzere (ücretsiz) bilet olmalıdır. Bir Papalık seyirci için bilet talep etmek veya ayırabilir Bakın nasıl Papalık seyirci için bilet Seç İtalya’da aracılığıyla, otele rezervasyon ücreti ve ulaşım için. Öğlen Pazar günleri, Papa genellikle St Peter Meydanı’nda toplandı insanlar için onun penceresinden bir nimet verir. Papa ayrıca bir bilet gerektiren bazıları özel hizmetler ve Kitleler, başkanlık etmektedir.
  • Vatikan Bahçeleri : küçük bir villada ve ortaçağ tahkimatı ile güzel bahçelerin 23 hektar kuzey ve batı taraflarında Roma’dan Vatikan’ı ayırır. Bahçelerin Rehberli turlar visiteguidate.musei@scv.vg için bir istek göndererek Salı, perşembe ve cuma günleri mevcuttur
  • Yeraltı Vatikan : Sadece rezervasyonla rehberli ziyareti St Peter Türbesi ve Vatikan kazı ziyaret edebilirsiniz.
  • Aziz Peter Kubbe : St Peter muhteşem kubbesi bir ücret karşılığında ziyaret edilebilir, 08:00-5: 45 pm (04:45, Ekim-Mart). Giriş Basilica’nın sundurma sağ tarafında değil.
  • Guided Tours : Ben rehberli turlar büyük bir hayranı değilim, ancak ben Vatikan’da birine sahip çok mutlu oldu. Vatikan Müzesi büyük ve kalabalık, bu yüzden beni yönlendirmek ve bana Müzesi ve görüntüler, Sistine Şapeli ve Aziz Petrus Bazilikası hakkında ilginç bilgiler anlatmak için bilgili birisi olan çok yararlı oldu ve benim ziyaretim daha keyifli yaptı. Ben Miles & Miles ile bir tur attık. Seç İtalya bir sunan Raphael ve Michelangelo Tur Müzeleri, Sistine Şapeli ve Papa Julius II Raphael Odaları içerir. Büyük kalabalıklar Müzeleri ve Sistine Şapeli görmek için en iyi yolu, bir almaktır önce ya Tur Güdümlü After Hours .