Vatikanas Kelionių vadovas – Ką pamatyti ir ką Vatikaną

Posted on

Vatikanas Kelionių vadovas - Ką pamatyti ir ką Vatikaną
Vatikanas, taip pat vadinamas Šventasis Sostas, yra maža suvereni nepriklausoma valstybė. Vatikanas yra tik 0,44 kv. Km. ir turi mažiau nei 1000. Vatikano Miesto atgavo nepriklausomybę nuo Italijos gyventojus apie vasario 11, 1929. Daugiau penki milijonai žmonių aplankyti Vatikaną kasmet.

Šventasis Sostas yra Katalikų religijos ir namuose popiežiaus sėdynė nuo 1378. Popiežius gyvena popiežiaus apartamentuose Vatikane, o popiežius, Šventojo Petro bazilika, bažnyčia yra Vatikaną.

Vatikanas kur

Vatikanas yra apsuptas Romą. Lankytojai įvesti Vatikanas per Šv Petro aikštėje. Geriausias būdas eiti į Vatikaną nuo istorinio Romos yra per Ponte Šv Angelo tiltą. Per tiltą, vienas atvyksta į Castel Šv Angelo, vos už Vatikaną. Castel S. Angelo turi jungiamąjį ištrauką į Vatikaną, kai naudojamas bėga popiežiai.

Kur apsistoti Prie Vatikanas

Jei planuojate praleisti daug laiko aplankyti Vatikano miesto lankytini objektai, tai gali būti patogu apsistoti viešbutyje arba nakvynės ir pusryčių šalia Vatikano.

Vatikano muziejai

Vatikano muziejai yra didžiausia muziejaus kompleksas pasaulyje su daugiau nei 1400 kambarių. Vatikano muziejų kompleksas apima muziejų, galerijų su 3000 metų meno, Siksto koplyčia ir dalys popiežiaus rūmuose. Yra stebina suma meno, įskaitant darbų kambario Raphaël. Pinacoteca Vaticana tikriausiai Romos Best picture galerija su daug renesanso darbų. Vienas iš įspūdingiausių salėse yra Žemėlapių salė, su freskomis senų žemėlapių popiežiaus žemėse.

Apsilankymas Vatikano muziejų

Vatikano muziejų, pasirinkti vieną iš keturių skirtingų maršrutus visi baigiasi su Siksto koplyčia. Dėl muziejaus platybės, ji protinga imtis Vatikano muziejų ekskursija. Lankytojų, su ekskursija išlygų ar kas rezervuoti bilietus iš anksto įvesti nelaukiant eilėje. Muziejai nedirba sekmadieniais ir švenčių dienomis, išskyrus paskutinį mėnesio sekmadienį, kai jie nemokamai. Čia yra Vatikano muziejai lankotės ir Bilietų užsakymas Informacija. Pasirinkite Italija taip pat parduoda Pereiti linijos Vatikano muziejų bilietus , kad galite pirkti internetu JAV dolerių.

Siksto koplyčia

Siksto koplyčia buvo pastatyta iš 1473-1481 ir kaip popiežiaus privataus koplyčioje ir dėl naujojo popiežiaus rinkimus pagal kardinolų vieta. Mikelandželas tapė žinomų lubų freskomis, su centriniais scenų, vaizduojančių kūrimą ir Nojaus istoriją ir papuošė altoriaus sienos. Biblijos scenos ant sienų buvo sukurta keletas žinomų menininkų, įskaitant Perugino ir Botticelli. Žiūrėti Siksto koplyčia Apsilankymas Informacija, meno ir istorijos.

Šv.Petro aikštė ir bazilika

Šv.Petro bazilika, pastatyta ant bažnyčios apimantis Petro kapas svetainėje, yra vienas iš didžiausių bažnyčių pasaulyje. Įėjimas į bažnyčią yra nemokamas, tačiau lankytojai turi būti tinkamai apsirengę, be plikų kelių ar pečių. Šv.Petro bazilika yra atvira kasdien, 07:00-07:00 (iki 18:00 spalis-kovas). Mišios, italų, vyksta visą dieną sekmadieniais.

Šv.Petro bazilika sėdi ant Šv.Petro aikštėje, per viršų religinės ir turistų. Daugelis svarbių meno kūriniai, įskaitant garsiąją Mikelandželo Pieta , yra bažnyčios. Taip pat galite apsilankyti popiežiaus kapų.

Vatikanas Transportas ir turizmo informacijos

Vatikanas turizmo informacijos yra kairėje pusėje Šv Petro aikštėje ir turi gerą informaciją ir maža parduotuvė parduoda žemėlapius, vadovai, suvenyrai, ir papuošalai. Turistų informacija yra atvira nuo pirmadienio iki šeštadienio, 08:30 am- 6:30 pm.

Artimiausias metro sustojimas prie muziejaus įėjimo yra Cipro-Musei Vaticani netoli “Piazza Santa Maria delle Grazie, kur taip pat yra garažas. Autobuso 49 sustoja prie įėjimo, o tramvajai 19 taip pat sustoja netoliese. Iš autobusų skaičius eiti arti Vatikaną (žr nuorodas žemiau).

Šveicarijos apsaugos

Šveicarijos apsaugos kurie saugojo Vatikanas nuo 1506 Šiandien, jie vis suknelė tradicinės Šveicarų gvardijos kostiumas. Saugojimo Naujokams turi būti Romos katalikų Šveicarijos piliečiai, tarp 19 ir 30 metų amžiaus, vieno, aukštųjų mokyklų absolventų ir bent 174 cm ūgio. Jie turi būti taip pat baigė Šveicarijos karinę tarnybą.

Šventojo Angelo pilis

Šventojo Angelo pilis, ant Tibro upės, buvo pastatytas kaip imperatoriaus Adriano kapo antroje amžiaus. Viduramžiais ji buvo naudojama kaip tvirtovė, kol ji tapo popiežiaus rezidencija 14 a. Jis buvo pastatytas per Romos sienų ir turi požeminį praėjimą į Vatikaną. Galite aplankyti Šventojo Angelo pilis, ir vasarą, koncertai ir specialios programos yra ten vyksta. Tai taip pat pėsčiųjų zona, todėl yra gera vieta pasivaikščioti ir mėgautis upę. Žiūrėti Šventojo Angelo pilis Lankytojų Guide

Specialūs Apsilankymai ir naudinga Nuorodos

  • Popiežius : popiežius turi trečiadienis bendrajai auditorijai su Šventuoju Tėvu, 10:30 val, bet jūs turite turėti bilietą (kuri yra nemokama), kad dalyvauti. Pažiūrėkite, kaip prašyti bilietus popiežiaus audienciją arba galite rezervuoti bilietus į popiežiaus audienciją dėl užsakymo mokestį ir transportavimo iš viešbučio per Select Italijoje. Sekmadieniais vidurdienį, popiežius paprastai pristato palaiminimą iš jo langas žmonių susirinko Šv.Petro aikštėje. Popiežius taip pat vadovauja specialias paslaugas ir masės, iš kurių kai kurie taip pat reikalauja bilietą.
  • Vatikano sodai : 23 hektarų gražių sodų su nedideliu viloje ir viduramžių įtvirtinimų atskirti Vatikaną iš Romos į šiaurę ir vakarų puses. Ekskursijos į sodus galima antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir siunčiant prašymą visiteguidate.musei@scv.vg
  • Požeminis Vatikanas : Galite aplankyti Petro kapas ir Vatikano kasinėjimus ant vadovaujasi apsilankymo tik rezervuoti.
  • Petro kupolinė : Petro įspūdingas kupolas galima aplankyti už papildomą mokestį, 08:00-5: 45 pm (04:45, spalio-kovo). Įėjimas iš dešinės pusės bazilikos stoginėje.
  • Ekskursijos : Nors aš nesu didelis gerbėjas ekskursijos, buvau labai laimingas, kad turi po vieną Vatikano. Vatikano muziejus yra didžiulis ir perkrautas, todėl Kazkas nusimanantys nukreipti mane ir pasakyk man įdomią informaciją apie muziejaus ir jo rodo, Siksto koplyčia ir Šv Petro bazilika buvo labai naudinga ir padarė mano apsilankymas malonesnis. Aš paėmė kelionė su Miles & Miles. Pasirinkite Italija siūlo Raphael ir Michelangelo Tour , kuris apima muziejų, Siksto koplyčia, Raphael kambariai Julijus II. Geriausias būdas pamatyti muziejuose ir Siksto koplyčia be minias turi priimti prieš ar po valandos ekskursija .