Vatikāns Travel Guide – Ko redzēt un darīt Vatikāns

Posted on

Vatikāns Travel Guide - Ko redzēt un darīt Vatikāns
Vatikāns, ko sauc arī par Svētā Krēsla ir niecīga suverēna neatkarīga valsts. Vatikāns ir tikai 0,44 kv. Km. un ir iedzīvotāju skaits ir mazāks nekā 1000. Vatikāns ieguva neatkarību no Itālijas uz 11. februārī, 1929. Vairāk nekā pieci miljoni cilvēku apmeklē Vatikānu katru gadu.

Svētais Krēsls ir sēdeklis no katoļu reliģiju un mājās pāvesta kopš 1378. Pāvests dzīvo pāvesta apartamentos Vatikānā, un baznīca Romas pāvestu Svētā Pētera baziliku, ir Vatikāns.

Vatikāns Location

Vatikāns ieskauj Romu. Apmeklētāji ievadiet Vatikānu caur Svētā Pētera laukumā. Labākais veids, kā iet uz Vatikānu no Romas vēsturiskajā centrā atrodas virs Ponte St Angelo tilts. Pāri tiltam, viens ierodas Castel St Angelo, tikai ārpus Vatikāna. Castel St Angelo ir savieno eju uz Vatikānu, aizbēgsi Popes reizi izmantots.

Kur palikt pie Vatikāns

Ja plānojat pavadīt daudz laika, apmeklējot atrakcijas Vatikānā, tas varētu būt ērti palikt viesnīcā vai gulta un brokastis pie Vatikānu.

Vatikāna muzeji

Vatikāna muzeji ir lielākais muzeju komplekss pasaulē ar vairāk nekā 1400 istabas. Vatikāna muzeju komplekss ietver muzeju, galerijas ar 3000 gadu mākslas, Siksta kapela, un daļu no pāvesta pils. Ir pārsteidzošs daudzums mākslas, tostarp telpā darbu Raphael. Pinacoteca Vaticana iespējams Romas labākais attēlu galerija ar daudziem renesanses darbiem. Viens no iespaidīgākajiem zālēm ir zālē Maps, ar sienu gleznojumiem vecu karšu pāvesta zemēm.

Apmeklējot Vatikāna muzeju

Pēc Vatikāna muzeju, jums izvēlēties kādu no četriem dažādiem maršrutiem viss beidzas ar Siksta kapelas. Sakarā ar plašums muzeja, tas ir gudrs, lai uzņemtu Vatikāna muzeja ekskursijā. Apmeklētājiem ar vadāmu tūrisma atrunām vai kuriem rezervēt biļetes iepriekš ievadītās negaidot rindā. Muzeji ir slēgti svētdienās un svētku dienās, izņemot pēdējo mēneša svētdienā, kad viņi bez maksas. Šeit ir Vatikāna Muzeji Apmeklējot un Biļešu rezervēšana informācija. Izvēlieties Itālija pārdod arī Skip Line Vatikāna muzeju biļetes , kuras var iegādāties tiešsaistē ASV dolāros.

Siksta kapela

Siksta kapela celta no 1473-1481 gan kā pāvesta privātajā kapelā un norises vietu vēlēšanām jaunā pāvesta ar kardināliem. Mikelandželo krāsotas slaveno griestu freskas, ar centrālajām ainām izveidi un stāstu par Noasu, un rotā altāra sienas. Bībeles ainas uz sienām tika izveidoti vairāki slaveni mākslinieki, to skaitā Perugino un Botičelli. Skatīt Siksta kapela Apmeklējot informācijas, mākslas un vēstures.

Svētā Pētera laukums un bazilika

Svētā Pētera bazilika, celta uz vietas baznīcas aptver Pētera kaps, ir viena no lielākajām baznīcām pasaulē. Ieeja uz baznīcu ir bez maksas, taču apmeklētājiem jābūt pareizi ģērbušies, bez kailām ceļgaliem vai pleciem. Svētā Pētera bazilika ir atvērts katru dienu, 07:00-07:00 (līdz 06:00 no oktobra līdz martam). Masas, itāļu, notiek visu dienu svētdienās.

Svētā Pētera bazilika atrodas uz Svētā Pētera laukumā, top reliģisko un tūrisma galamērķi. Daudzas svarīgas mākslas darbi, tostarp Mikelandželo slavenās Pieta , ir baznīcas. Varat arī apmeklēt pāvesta kapenes.

Vatikāns Transporta un tūrisma informācijas

Vatikāns Tūrisma Informācija kreisajā pusē Svētā Pētera laukumā, un ir laba informācija un neliels veikals pārdod kartes, ceļveži, suvenīri un rotaslietas. Tūrisma informācija ir atvērts no pirmdienas līdz sestdienai, 08:30 am- 6:30.

Tuvākā metro pieturas muzeja ieejas ir Cipro-Musei Vaticani tuvumā Piazza Santa Maria delle Grazie, kur ir arī autostāvvieta. Autobuss 49 pieturas pie ieejas, un tramvaja 19. apstājas arī tuvumā. Vairākas autobusu iet tuvu Vatikāns (skatīt saites zemāk).

Šveices Guard

Šveices Guard ir apsargāta Vatikānu kopš 1506. Šodien, tie joprojām kleitu tradicionālajā Šveices gvardes tērpu. Apsardzes darbiniekiem jābūt katoļu Šveices pilsoņiem, starp 19 un 30 gadiem, viena, vidusskolu absolventu un vismaz 174 cm garš. Tām ir arī jāpabeidz Šveices militāro dienestu.

Castel Sant Angelo

Castel Sant Angelo, no Tibras upes, tika uzcelta kā kaps par Emperor Hadrian otrajā gadsimtā. In Viduslaikos, tas tika izmantots kā cietoksnis, līdz tā kļuva par pāvesta rezidence 14. gadsimtā. Tā tika uzcelta virs romiešu sienām un ir pazemes eju uz Vatikānu. Jūs varat apmeklēt Castel Sant Angelo, un vasarā, koncerti un speciālas programmas, tur notiek. Tas ir arī gājēju zona, tāpēc tā ir laba vieta pastaigām un bauda upi. Skatīt Castel Sant Angelo Apmeklētāju Guide

Īpašas Apmeklējumu un Noderīgas saites

  • Pāvests : Pāvestam tur trešdiena auditorijai ar Svēto Tēvu pulksten 10:30, bet jums ir jābūt biļete (kas ir bezmaksas), lai apmeklēt. Skatiet, kā pieprasīt biļetes uz pāvesta auditoriju vai arī varat rezervēt biļetes uz pāvesta auditorijai par rezervācijas maksu un transportēšanu no jūsu viesnīcas caur Select Itālijā. Svētdienās pusdienlaikā pāvests parasti nodrošina svētību no viņa loga cilvēkiem pulcējās Svētā Pētera laukumā. Pāvests arī vada īpašus pakalpojumus un masu, no kuriem daži ir arī nepieciešams biļeti.
  • Vatikāna dārzi : 23 hektārus skaisti dārzi ar mazu villu un viduslaiku nocietinājumi atdalīt Vatikānu no Romas uz ziemeļiem un rietumiem pusēs. Ekskursijas no dārziem ir pieejami otrdienās, ceturtdienās un piektdienās, nosūtot pieprasījumu visiteguidate.musei@scv.vg
  • Pazemes Vatikāns : Jūs varat apmeklēt Tomb of St Peter un Vatikāna izrakumus par gida apmeklējuma tikai rezervāciju.
  • Sv.Pētera Doma : Svētā Pētera iespaidīgs kupols var apmeklēt par maksu, 08:00, 5: 45 pm (04:45, oktobris-marts). Ieeja ir no labās puses uz bazilikas lieveņa.
  • Guided Tours : Lai gan es neesmu liels ventilators ekskursijas, es biju ļoti priecīgs būt viens pie Vatikāna. Vatikāna muzejs ir milzīgs un pārpildīti, tāpēc, ja kāds zina, kā tieši mani un man pateikt, interesantu informāciju par muzeja un tā parāda, Siksta kapela, un Svētā Pētera bazilikas bija ļoti noderīgi un padarīja manu apmeklējumu patīkamāku. Paņēmu tūre ar Miles & Miles. Izvēlieties Itālija piedāvā Raphael un Mikelandželo Tour , kas ietver Muzeji, Siksta kapelu, un Raphael telpas Jūlijs II. Labākais veids, kā apskatīt muzeju un Siksta kapelas bez milzīgiem pūļiem ir veikt pirms vai pēc stundām ekskursijā .