ve Paris Havaalanları itibaren bir taksi alarak: Bu değer mi?

Posted on

ve Paris Havaalanları itibaren bir taksi alarak: Bu değer mi?

Birçok okuyucu Ben ve Paris’te havaalanından taksi yolculuğu ödemek için yararlardan sormaya. Kesinlikle en ucuz seçenek değil, ama ulaşım kolay ve az stresli moduna veya sonuçta Paris havaalanlarından bir taksi götürüyor? Ve ne kadar şehir merkezi ile havalimanı arasında tipik bir taksi ücreti ödemek için beklemeliyim?

Buna değer mi?

bir taksi alarak en iyi seçenek olup olmadığı sorusuna hayır basit cevap yok.

Eğer oldukça cömert bir bütçeniz varsa, ağır çanta, bir sürü kesinlikle genel katılan az yürüme veya transfer süresi ile çok daha rahat bir seçenektir taksi alarak öneriyoruz, çok küçük çocuklar ile seyahat eden veya yaşlı veya engelli olan. Eğer yol masraflarını izlemeye çalışırken Tersine, Paris merkezinden veya havayolu servis araçlarına çok daha ucuz bir seçenek banliyö treni (RER), özel otobüs seferleri vardır alarak Paris’in toplu taşıma sistemlerini navigasyona makul ışık dolu ve rahat olması.

Ne Kadar Ben Paris havaalanlarından bir taksi için Pay Bekler?

trafik koşulları ve seyahat ediyoruz günün saatine bağlı olarak, ya da Paris’te havaalanlarından tek taksi yolculuğu için 35 ila 70 Euro arasında herhangi bir yere ödeme bekleyebilirsiniz. Nispeten yakın Orly Havaalanı Güney Paris’te Denfert-Rochereau bir taksi Tabii ki, eğer, sen ölçek alt ucunda ödeyeceğim.

Eğer iyi şehrin kuzeyinde, Roissy-Charles de Gaulle Havaalanı’na Güney Paris’ten bir taksi tüm yol almaya olsaydı, çok daha yüksek bir oran bekliyoruz. Her zaman yolculuğu kabul etmeden önce ayrılış noktadan ortalama ücret için taksi isteyebilir. Önceden taksi rezervasyonu eğer, genellikle ücret kendisi üstüne bir rezervasyon ve pikap ücreti ödemek zorunda olacağını hatırlatmak isteriz.

Nerede ve Paris Havaalanları itibaren taksiler bul

Charles de Gaulle ve Orly havaalanlarına anda, işaretler ve geliş terminalinden pikap bölgelerini taksi işaret simgelerine bakın.

vaktinden bir taksi rezerve etmek istemiyorsanız Paris’ten, böyle Gare du Nord, Gare de L’Est Gare du Montparnasse, Gare d’Austerlitz veya gibi büyük tren ve ulaşım merkezlerinde etrafında bolca taksiler bulabilirsiniz Gare St Lazare. Charles de Gaulle Havaalanı’na gidiyoruz, genel ücret genellikle bu noktalardan daha ucuz olacağından, Gare du Nord veya Gare de l’Est taksi dolu en iyisidir. Eğer Gare Montparnasse veya Denfert-Rochereau RER istasyonundan bir taksi yağıyor, Paris güney Orly Havaalanı’na başlığı konum iyi bir seçenek olabilir.

Bir emniyet ikaz: Bir metre olmayan bir taksi gezmeye, çatı okuma “taksi” üzerinde açıkça görülen bir işaret kabul veya başka şekilde profesyonel görünümlü olması daha az olarak sizi vurur asla. Bu sökük yol açabilir ve ayrıca taksi sürücüleri kılığında kişiler tarafından geçmişte kaçırma izole olay yaşandı.

ve Paris Havaalanları itibaren bir taksi rezervasyonu: Taksi Şirketleri

Aşağıda Paris’te en sık kullanılan taksi şirketleri bazılarıdır ve tüm Paris havaalanlarına hizmeti sunuyoruz.

Bazı durumlarda, çevrimiçi rezervasyon mevcuttur.