Veikals, Restorānu un muzejs stundas Francijā

Posted on

Atklāšanas Times, grafikus un tipiskās stundas Francijā

Veikals, Restorānu un muzejs stundas Francijā

Ierodoties Francijā, jūs varētu sev ņemot galā ar vairāk nekā jet lag, kad runa ir par laiku. Jūs arī atklāt, ka ēdamistabas, iepirkšanās un ekskursijas ir saliekt Francijas grafiku. Tā vietā, lai apkarošanā, ļauties tipisku stundām Francijā. Izmantojiet šo ceļvedi, lai atvieglotu korekciju.

Tas aizņem dažas dienas, lai nokļūt ritmu Francijas dzīvi. Sākumā jūs atradīsiet sev mēģina iepirkties vai apmeklēt muzejus, kad tas tika slēgts … un izvēlēties vēlu pusdienas ir īsta nav iet; lielākā daļa restorānu tuvu pie 2PM.

franču Veikali

Franču veikali mēdz būt atvērti no rītiem līdz pusdienlaikam, un daudzi (ja ne lielākā) tuvumā, lai kaut ko līdz trim stundām pusdienās. Tie parasti ir atvērtas vēlreiz 2.30 vai 3 pēcpusdienā. Ar Francijas dienvidos, dzīve uzņemas ritmā karstā valstī. Tātad, jūs atradīsiet pārtikas veikalus īpaši atvēršanas agri un uzturas atvērts vēlu. Tie var aizvērt pusdienās (jo īpaši mazpilsētās un ciematos), bet galvenajās kūrortos tās atvērt ļoti garas stundas.

Gandrīz katrs veikals ir slēgts svētdienās , kā arī, tāpēc nav plānotu vizīti pilsētu vienmēr esat sapņojis redzēt dienā pārējiem, jo tie atpūsties. Tas ir likums. Tikai veikali, kas tirgo pārtiku, ir likumīgi atļauts palikt atvērtas Francijā, gan neskaitāmi veikaliņi darīt vicināt noteikumus. Ja jūs apmeklējat svētdienā laikā, un būs nepieciešams kaut ko vispār no veikala, nopirkt to sestdien!

franču Muzeji

Jūs domājat, ka muzeji paliktu atvērta visu dienu.

Nu, daži darīt, bet daži ne, lai jūs varētu saņemt nozvejotas out. Nav nekas vairāk nomākta, nekā pagrieziena līdz pusdienlaikā, lai atrastu jums būs jāgaida 3 stundas, līdz atkal atveras atrakcijas vēlaties redzēt.

Franču restorāni un kafejnīcas

Šajās stundās, restorāni un kafejnīcas nāk dzīvs. Ja jums nav nozvejas pusdienas pusdienas, tu varētu iet izsalkuši vairākas stundas (jo īpaši mazākās pilsētās vai pat vidēja lieluma pilsētās).

Francijas vakariņu parasti ir par vēlu, ap 8 vakarā.

Kā tikt galā

Labākais veids, kā tikt galā, ir tikai padoties. Iegūstiet savu brokastis no rīta, kad brīnišķīgi ceptuves ( boulangeries ) ir atvērts un kruasāni ir svaiga. Pasūtiet kafejnīca au lait un iešūt (un, jā, ja kafejnīcā nav kruasāni jūs varat veikt savu). Veikals vai apmeklējiet atrakcijas līdz pusdienlaikam, un tad jauku, garu, nesteidzīgas franču pusdienas. Pēc tam, jūs varat atjaunot savu ekskursijas, kam seko vakariņas.

Ir daži trūkumi, uz noteikumiem, lai gan, ja jums nav justies kā locīšana Francijas plānošana tiks. Šeit ir daži padomi, kā iegūt ap Francijas veidā:

  • Meklējiet veikaliem un restorāniem, kas ir frāze “non-stop” logā. Tas nenozīmē, ka šī ir vieta, kas vienmēr ir atvērta. Patiešām, pat tie, kas saka, 24h / 24 7j / 7, kas ir paredzēts, lai nozīmētu 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā, var aizvērt neparedzami. Kas “non-stop” nozīmē, ka tā nebūs apklusināšanu vidū vienas dienas atvēršanu. Piemēram, restorāns ne tuvu starp pusdienām un vakariņām, vai veikalā nav tuvu pusdienās.
  • Viens veids, kā mans vīrs un es atklāju, lai risinātu ar Francijas muitas ir saskaitīt pusdienu pārtraukumu, kā nosaka laiku. Mēs paķert ātri sviestmaizes no ātri pieturas kafejnīca, varbūt pudeli vīna, un atgriezties pie mūsu viesnīcā un atpūsties uz pāris stundām. Tādā veidā, mēs vienmēr ir aktivizēti, kad viss patiešām notiek Francijā: pēc pusdienām.
  • Pat tad, ja veikali ir slēgti, tas nenozīmē, ka jūs nevarat skatlogi. Pat tad, ja muzeji ir ieslodzīti, jūs joprojām varat tos apmeklēt. Nē, jūs nevarat iet iekšā, bet jūs varat redzēt no ārpuses. Lielākā daļa katedrāles ir apdullināšanas, ārā un. Daudzi muzeji ir izvietoti vēsturiskās īpašībām, un arhitektūra vien ir vērts redzēt.

Jūs varat arī uzskriet līdzīgām problēmām, apmeklējot klusajā sezonā. Viesnīcas, veikali, atrakcijas, dažreiz pat tūrisma biroji sīkiem ciematos, jāslēdz pilnībā vai ir jāsamazina stundas. Tas parasti ir no Ziemassvētkiem līdz janvārī vai februārī. Noteikti pārbaudiet priekšu.