Veiniturism ja selle ümbruses Bordeaux

Posted on

 Veiniturism ja selle ümbruses Bordeaux

Bordeaux on üks maailma suurimatest veini linnade ja südames suurima trahvi veini tootma piirkonnas Prantsusmaal. Siin saate kohanud mõningaid kuulsamaid nimesid, mis võluda hea elu. Leiad puhas viinamarjaistanduste rajamine, nagu grand Châteaux Petrus, Mouton Rothschild, Latour, Haut-Brion, Yqeum ja rohkem.

Viinamarjakasvatuspiirkonnad

Alates Bordeaux, Garonne liitub Dordogne ja nii jõed voolavad põhja sisse Gironde ja seejärel Atlandi meres. Suur viinamarjakasvatuspiirkonnad lamada mida tuntakse vasakul ja paremal pangad. Idas, vasakul kaldal koosneb Médoc põhja Bordeaux ja Graves lõuna Bordeaux. Paremal kaldal, põhjapoolseim piirkond on Côte de Blaye, vähem tuntud, kuid väärt uurides hea veine veidi odavam. Allpool mis ulatub need kuulsad nimed Pomerol ja Saint-Emilion (üks Prantsusmaa UNESCO maailmapärandi) ja Entre-Deux-Mers.

Sellel leheküljel leiad teavet veini vaatamisväärsuste Bordeaux veini ekskursioonid väljaspool Bordeaux ja veini baarid ja kauplused.

Special Bespoke Veinireisid Bordeaux

Spetsiaalse eritellimusel tour korraldatud üksikisikutele ja väikestele gruppidele, pöörduge eksperdid Exclusive Prantsusmaa Tours . Asutaja, Marie Tesson, teab tema Terroirs ja viinamarjaistandused ja võib korraldada ekskursiooni, mis võtab külastavad neid top majad, mis on tavaliselt suletud avaliku, era- ekskursioonid suured nimed ja degusteerida nende veinide omanik.

See on imeline kogemus ja viib teid kaugemale seisab väravas suur maja ja pildistamist. Exclusive Prantsusmaa võib võtta sind meeldib Château d’Yquem.

Exclusive Prantsusmaa Tours: Tel .: +33 493 218 119.

Vein atraktsioonid, kaupluste ja turgude Bordeaux


Juuni 2016 avati La Cité du Vin, mis tutvustab teile maailma veini suurejooneline ja väga kõrge-tech viisil. See on suurepärane uus atraktsioon, mis annab teile ülemaailmse tour veinide ja piirkondade Bali Tai, Lääne-Euroopast Põhja-Ameerikas, alates Bordeaux Austraaliasse. Pead vähemalt 3 tundi seda teha korralikult; parem plaan on lootma pool päeva, lõpeb (või algus) lõunasöögiga kohvikus või restoranis või piknik pankade Garonne väljaspool atraktsioon.

Vein ja kaubanduse muuseum ( Musée du Vin et de negoce ) võtab tavapärasel viisil. Majutatud vana keldrites endises veinikaupmees ala Chartrons, see tolmune, vanamoodne, kus tünnid vanu dokumente, veini seadmed, kaardid ja lühivideoid illustreerida oluline Bordeaux olnud ajaloos veini. Sa lõpeta degusteerimine kahe erineva veini ja võimalus osta. See on 41 rue Borie, 00 33 (0) 5 56 90 19 13 Avatud esmaspäevast laupäevani 10:00-06:00. Adult € 10.

Sest tõsine lähenemine veini, külastada CIVB Maison du Vin de Bordeaux, kodu Conseil Interprofessionnel des Vins de Bordeaux (Bordeaux Wine nõukogu). Siin saate lühikese või pika ja professionaalse muidugi veini. Best külastajatele on 2-tunnise degusteerimine (inglise keeles). Need töötavad ainult suvel; vaadake kuupäevad ja info siin .

Või võite lihtsalt tilk Le Bar Vins du CIVB igal ajal aastas suur hulk Bordeaux veine proovida. 3 Cours du 30-Juillet, 00 33 (0) 5 56 00 43 47 Avatud esmaspäevast laupäevani 11:00-10:00.

Bordeaux Wine Festival

Kõik armastavad veini peaksid proovima külastada ajal Bordeaux Wine Festival , mis toimus igal aastal juuni alguses. See toimub mööda kaid ja on hea võimalus proovida top veine. See on tõsine üle 120 Grand Säär pakkuda. See ei ole koht vabaaja joomine; täielik degusteerimistuur on € 60. On ka paraadid ja näitused, ja saad osta toitu pluss voodi heli ja valguse näita ja ilutulestik. Samuti korraldab veini ekskursioonid pühapäeval kell € 99 inimese kohta, ja € 140 saab tõesti push paadi välja ja nautida õhtusööki kaasas veinid valikuga 3 erinevat Château viinamarjaistanduste ümber Bordeaux (kaasa arvatud transport).

turud

Kui soovite parimat lõunat seas kohalikega, eriti nädalavahetusel, et teha kaetud Capucins Turg (koht Capucins, trammi- C, peatu Saint Michel), kus saate alla austrid ja valge vein, head kodanikud Bordeaux. See ei ole ilus, kuid selle sees on tõeline maiuspala. Avatud ER 06:00-01:00; L, P 5:30-02:30.

Pühapäev näeb Marché des Quais (Quai des Chartrons) tootjaorganisatsiooni turul jõe kai. Teine koht austrid ja valge veini ja palju muud toidu kioskites samuti. Open Sun, 07:00-01:00 toidu ja joogiga ja 16:00 jaoks käsitöö, raamatud ja palju muud.

Vein Poed

Tuntuim Bordeaux (ja parima arhitektuur) on L’intendant , pakkudes umbes 15.000 pudelit veini tagasihoidlik ülbe. 2 Allees de Tourny, 00 33 (0) 5 56 48 01 29. Avatud E-L 10:00-07:30.

Mine Cave Art & Vins  jaoks veine, eriti Bordeaux. Leiate ka viski ja toidu siin ja reede õhtul tasuta degusteerimisi (07:00-09:00). 2 Place du Palais, 00 33 (0) 5 56 06 35 44. Avatud T-L 10:00-08:30; Sun 10:00-02:00.

Ära jäta  La Vinotheque  mis on suur valik veine. 8 cours du 30 Juillet, 00 33 (0) 5 56 52 32 05.

Vein ekskursioone Bordeaux

Esimene koht broneerida veini tour on koos Tourist Office . Nad jooksevad erinevaid ekskursioone, alates pool päeva Urban Vein Tour, mis viib teid läbi oma Château ja lõpeb veinibaar Bordeaux iseenda, paadisõit, mis võtab teid bussidesse veini tour ja degusteerimine veini Château millele järgneb reis Vauban Merekindlusest Cussac-Fort-Médoc, UNESCO maailmapärandi nimistusse. Naasete Bordeaux jõgi degusteerimine Bordeaux veinidele, pardal.

Tourist Office pakub muid ekskursioonid samuti, võttes üle 16 veinimõisasid mis on parim veiniturism Awards, mis tähendab, nad on väga arhitektuur, aiad või pakkuda rohkem ebatavaline ekskursioonid. Enamik neist on peamine veini piirkondi nimetusi nagu Sauternes, Entre-Deux-Mers, Fronsac, Lalande-de-Pomerol ja Saint-Emilion. Nii et võtke kätte.

Top Day Tour

Läksin päeval ekskursioon kolm erinevat mõisad. Kõik need ka teretulnud üksikisikute, nii et saate teha oma viis iga neist, ja kõik on inglise keelt juhendid. Treener startisid Tourist Office kell 9 tund sõitu Vignerons Tutiac (Côtes de Bordeaux) in Marcillac Côtes de Blaye, kirdes Bordeaux. See suur veinikelder toodab veine 500 erinevat mõisad. Samuti kasvab erinevaid sorte katsetada neid spetsiaalse bioloogilise mitmekesisuse viinamäele. See on hea valik veine taskukohase hinnaga.

Vignerons Tutiac
La Cafourche
33860 Marcillac
Tel .: 00 33 (0) 5 57 32 82 83
Veebileht : (prantsuse keeles)
Külastusi ja lahtiolekuajad

Järgmine peatus oli suurepärane 3-käiguline lõunasöök endise talli  Château Siaurac järgneb ekskursioon viinamarjaistandused. See on armas 19 th -century klassikaline mõisa ümbritseb puud ja parkidele, määratud üks Prantsusmaa Jardins Remarkables . Omanik, Paul Goldschmidt, pakub unikaalset külastust ja degusteerimisi (ekskursioonid inglise keeles), töötubade ja sööki. Sa ei lähe üks paremaid ja siia jääda. Seal on paketi € 580 kahele inimesele, ja see on kaasas aperitiivid, küünlavalgel õhtusöök ja hommikusöök ja reisi- ja maitsega pärandvara.

Château Siaurac
33500 NEACis
Tel .: 00 33 (0) 5 57 51 65 20

Sõita viimase Château viis meid läbi südame top Bordeaux viinamarjaistanduste viimase meeldib Petrus ja lihtsalt poole kilomeetri kaugusel kuulsast Saint-Emilion. Château Coutet on üsna erinev teistest väga kallis ja prestiižikas mõisad. Château Coutet on olnud sama perekonna kuna 1601 ja kolm põlvkonda elab endiselt mõisas. Nad võivad toota Grand Säär veini, kuid nad on bio-dünaamiline, kasutades kemikaale ja koristamata käsitsi masinate asemel. Väike mõis ei ole grand ja teretulnud on ehtne. Ja veini? Suurepärane ja väga hea hinna.

Château Coutet
3330 Emilion
Tel .: 00 33 (0) 5 57 74 43 21
Kodulehe : (inglise keeles)

Samuti vaadake seda Grand Säär tour .

Kui juua veini Bordeaux


Seal on väga vähe, mis võib võrrelda istub välikohvik päike aeglaselt seab, ja joogi klaasi Bordeaux kui vaadata maailma Jalutama.

Tourist Office on Urban Vein Trail marsruudi alla võttes teid veinibaar ringkäik Bordeaux. Siin on mõned soovitused.

Just lähedal Bordeaux Wine nõukogu leiad Max Bordeaux , 14 Cours de l’Intendance, tel .: 00 33 (0) 5 57 29 23 81. Majutatud imposantne Art Deco tuba, see on koht degusteerimisi Grand Cru Classé veine. £ 25 per klaas tutvustab teile meeldib Latour, Margaux, Haut-Brion, Cheval Blanc, Mouton Rothschild ja Yquem. Cheapskates võib minna lauavein £ 1 klaas.

Kui te külastate CIVB õppida rohkem, tilk Le Bar Vins du CIVB igal ajal aastas suur hulk Bordeaux veine proovida. 3 Cours du 30-Juillet, tel .: 00 33 (0) 5 56 00 43 47 esmaspäevast laupäevani 11:00-10:00

Itaalia omaniku Le Wine Bar , 19 rue des Bahutiers, 00 33 (0) 5 56 48 56 99, on rahvusvaheline väljavaade pakkumise ümber 340 veinid: 87 alates Bordeaux, 88 mujalt Prantsusmaa, 87 Itaalia ja 76 üle maailma. Sa pead sööma ka, aga see pole raskusi Itaalia juustude ja CHARCUTERIES samuti foie gras ja Magret de Canard pakkuda. Esmaspäevast laupäevani 07:00 kuni südaööni; vaadata kodulehel lõunaajal avasid.

Chez le Pepere , 19 Rue Georges Bonnac, 00 33 (0) 5 56 44 71 79, on väga lustakas paik veine kogu Prantsusmaa (pluss hea valik õlu), mida serveeritakse koos erilise juustu ja vorstitooted, natuke Jazz ja palju ragbi. Vaadake erilist Vein, laulu- ja vorst liigu € 10. Teisipäevast laupäevani 17:00-01:30.