Velosipēds Parīzē: Kā lietot Velib ‘City shēmu?

Posted on

 Velosipēds Parīzē: Kā lietot Velib 'City shēmu?

Viss Par Budžeta Friendly City shēma

Uzsākta 2007.gadā, Parīzes pilsētas velosipēdu noma shēma Velib “(tulkojot aptuveni uz” velosipēds brīvību “), tagad skaitās milzīgu floti, vairāk nekā 20000 velosipēdus un 1,800 nomas stacijās visā pilsētā. Tas ir kļuvis ļoti populārs veids, kā iegūt ap Parīzi, gan vietējie iedzīvotāji un tūristi, un ir apstrīdami kļuva pilsētu par daudz lielāku velosipēdu draudzīgu vietu.

Kaut Velib “tomēr ir savi trūkumi (sk manas piezīmes par drošību, jo īpaši), tas var būt viens no vieglāk veidus, kā iegūt ap Parīzi ar velosipēdu, ja jūs vēlaties, lai atteikties tradicionālo nomas veikals. Lūdzu, ņemiet vērā, gan, ka nav velosipēds ķivere maksas ir pieejams ar Velib ‘- es ļoti ieteiktu, ka jums dot vienu jūsu ceļasomu, ja jūs plānojat, lai dotu shēmai virpuli par savu nākamo braucienu.

Koncepcija: Pay un Go

Jēdziens aiz Velib ‘ir samērā vienkārša: novelkat kredītkarti jebkurā stacijā ap galvaspilsētā (jūs atradīsiet kādu aptuveni ik pēc 300 metru / 984 pēdu jebkurā norādītajā apkārtnē), iznomāt velosipēdu uz vienu dienu vai nedēļu. Jums būs jāmaksā neliela fiksētu maksu par tik daudziem braucieniem, kā vēlaties, visu dienu vai nedēļu. Ja jūs galu galā riteņbraukšanas mazāk nekā 30 minūtes, dotajā braucienā, jums nebūs jāmaksā virs un aiz plakanā “abonēšanas” maksa. Jums nav atgriezties velosipēdu uz staciju, kur īres it– jūs esat brīvi, lai ievietotu to jebkurā Velib “punktu. Tas ir viens noteikts svētīgs sistēmai salīdzinājumā pret nomas veikalos. Pašapkalpošanās stacijas ir atvērtas 24 stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā, kas ir vēl viena priekšrocība.

Jūsu kredītkartes tiks iekasēta depozītu (pašlaik € 150, bet tas var mainīties jebkurā brīdī), lai nodrošinātu to, ka velosipēds ir pareizi atpakaļ un pa kreisi, labā stāvoklī. Pārliecinieties, nevis atstāt to bez uzraudzības, pat ar slēdzeni: zagļi ir spēcīgi instrumenti, šajās dienās, kas var šķēle caur pat grūts slēdzenes. Lasīt vairāk par procedūru īri, izmantojot un atgriežoties Velib ‘velosipēdus nākamajā lapā.

Bet … Vai tas ir droši?

Nemelošu. Braukšana ar velosipēdu Parīzē var būt stresa, bet ne ideāls ziņā drošības nosacījumiem. Satiksme ir bieži smags, gājēji ne vienmēr ievēro ceļu šķērsošanas noteikumus, un pilsēta ir pilna ar vienvirziena ielām, apkārtceļiem un aizņemts krustojumiem. Es ieteiktu tikai pieredzējis pilsētu velosipēdistiem mēģināt izmantot velosipēdu uz aizņemts ceļiem, un tikai pēc konsultēšanās ar vietējās satiksmes noteikumus. Attiecībā uz tiem no jums pieraduši riteņbraukšanas satiksmes, jūs joprojām varat izmantot Velib “, bet es gribētu iesakām doties uz parku teritorijas, piemēram, Buloņas vai Bois de Vincennes un palikt uz cikla tikai ceļiem.

Otrs jautājums, kā jau minēts, ir grūtības jums var saskarties ar atrast ķivere, kad jūs izmantojat Velib “. Daži apgalvo, ka nav pierādīts, ķiverēm, kas aizsargā pret nopietnu traumu vai letālu nelaimes gadījumu, tomēr daudzi eksperti uzstāj uz to nepieciešamību, lai pasargātu sevi no galvenajiem kaitējuma uz ceļa. Pat ja jums palikt uz izraudzīto celiņiem, jūs joprojām varat nokrist un savainot galvu.

Kopumā Velib “var būt lielisks veids, kā iegūt ap pilsētu, lai tiem, kam ir zināma pieredze ar pilsētas riteņbraukšanas. Tas ir samērā droši, kamēr jūs iepazīties ar ceļu satiksmes noteikumiem, un neuzskatiet, ka tāpēc, ka jums ir tiesības uz ceļu, automašīnas, gājēji un citi velobraucēji ievēros to. Ride aizsardzībai un alertly.

Kā lietot Velib ‘Machines: abonēšana, maksājumu un Atgriežoties Bikes

Izmantojot Velib ‘var šķist mazliet sarežģīta sākumā, bet tad, kad jūs esat devis to izmēģināt vajadzētu justies vieglāk un vienkāršāk.

Kā Rent un maksas

Ja esat īstermiņa lietotājs, jūs varat iznomāt Velib “velosipēds uz vienu dienu vai nedēļu. Jums būs nepieciešama kredītkarte nolikt depozītu uz velosipēdu. Jums būs jāmaksā par fiksētu maksu par vienu dienu vai nedēļu ( skat pašreizējās likmes šeit ), tik daudziem braucieniem, kā vēlaties periodā. Ja jūs izmantojat velosipēdu mazāk nekā 30 minūtes uz jebkuru no šiem braucieniem, jums nebūs jāmaksā virs un aiz fiksētu maksu, bet, ja jūs ņemt velosipēdu no garākiem braucieniem, jums jāmaksā pieaugošās papildu maksu. Jūsu depozīts tiks atkārtoti ieskaitīta automātiski jūsu kontam.

Soli pa solim instrukcijas, kā iegūt jūsu velosipēds:

  • Atrast Velib ‘staciju
  • Izpildiet norādījumus par pašapkalpošanās automātu: izvēlēties savu motociklu un ierakstiet velosipēdu skaitu, pēc jūsu izvēles.
  • Pagaidiet, līdz jūs redzat zaļo gaismu, tad noņemiet velosipēds.
  • Piezīme: Tagad varat samaksāt avansā tiešsaistē

Ja jūs vēlaties iegādāties ilgtermiņa abonementu, skatiet šo lapu .

Atgriežoties velosipēdu

Kad esat pabeidzis ar velosipēdu, atgriezt to uz jebkuru Velib “stacijā ap pilsētu. Viņi atvērts 24 stundas diennaktī.

  • Push velosipēdu klipu, cik vien iespējams vērā velosipēdu pastu. Ja jūs esat izdarījuši pareizi, jūs redzēsiet oranžu gaismu seko zaļo gaismu un diviem pīkstēt, skaņām. Tas ļauj jums zināt, ka esat veiksmīgi bloķēta un atgrieza velosipēdu.
  • Izdrukāt kvīti no stacijas, lai jums ir pierādījums, ka velosipēds tika atgriezts. Jūsu depozīts tiks atkārtoti ieskaitīta atpakaļ jūsu kredītkarti.

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā izmantot Velib “, un, lai iegūtu informāciju, piemēram, velosipēdu pazīmes un drošības rekomendācijām, skatiet oficiālajā mājas lapā .

Galīgā Domas: Best Times Izmantojot Velib ‘

Viens jautājums jums var būt, ir laika: ja ir visvairāk velosipēdus varētu būt pieejama? Darba dienās jūs varētu vēlēties, lai izvairītos izmantojot Velib “sastrēguma piepilsētas stundas no rīta un vēlu pēcpusdienā laikā (apmēram 7-10 rītā un 5-7: 30 pm), jo lielākā daļa no velosipēdiem, visticamāk, tiks pieņemts. Brīvdienās, agros rītos un vēlāk vakarā, var būt ideāls ride. sastrēguma dienas laikā, tas var būt grūtāk atrast velosipēdu.