Venkite šie pirmieji laikmačiai Prancūzija Kelionės klaidų

Posted on

 Venkite šie pirmieji laikmačiai Prancūzija Kelionės klaidų
Jūs planuojate savo pirmąją kelionę į Prancūziją, ir tai, ką jūs svajojote metų. Jei norite padaryti, kad dauguma iš jūsų patirties Prancūzijoje, yra keletas kelionės klaidų, kad jūs turėtumėte vengti.

Vyksta į Paryžių, ir tik Paryžiuje

Dauguma žmonių, kurie lankosi Prancūzija apsilankyti Paryžiuje, o tik Paryžių. Štai ribinis tragiška, nes yra tiek daug, kad Prancūzijoje nei vienas sostinė turi pasiūlyti, tačiau įspūdingas Šviesos Miestas, gali būti. Taigi jums patinka miestus. Pabandykite gražus, kad Riviera karalienė, spalvingas istorinis miestas su muziejų, kavinių, restoranų ir barų, taip pat vienas iš labiausiai spalvinga lauko vaisių ir daržovių rinkų Prancūzijos pietuose.

Jei norite, kad Atlanto vandenyno pakrantė šlovę, apsvarstyti Bordeaux, kuris patyrė didžiulį renovacija pastaraisiais metais. O gal Nantas atrasti didžiulį mechaninį dramblį, kuris daro savo kelią lėtai aplink istorinio uosto teritorijoje, su jumis sėdi ant viršaus. Tada ten senamiestis Aix-en-Provence; sudėtingas Lilis Šiaurės Prancūzija, kuri yra puikus trumpos pertraukos iš Paryžiaus, arba Jungtinėje Karalystėje; Lionas centrinėje Prancūzijoje, gastronomijos sostinėje su restoranais, kad atitiktų kiekvieno skonį ir kišenę (ir kai kurie gana geros ekskursijos taip pat.)

Check out viršų Prancūzijos miestuose tarptautinių lankytojams.

Ar išgalvotas vyksta šiek tiek uboczu? Tada pažvelgti į kai mažiau populiarių miestų, visi jie gražūs ir mažiau žmonių.

Ir galvoti apie tai, kas jums patinka daryti ir apsilankymą. Prancūzija, didžiausia šalis Europoje, turi viską: nuostabios paplūdimiai, kurortus, spirituoto Hilltop kaimų, vynuogynas, punktyras peizažai, you name it. Taip, žmonės turėtų patirti Paryžiaus spindesį. Bet vietoj planuoja visą savo kelionę aplink jį, pradėti ir baigti Paryžiuje (kur jūs tikriausiai skrydžius į ir iš vistiek). Praleiskite savo atostogas vidurį tyrinėti Prancūzijos stebuklų šalyje.

Ne sužinoti apie prancūzų Prieš apsilankymą Prancūzijoje

Prancūzai yra labai ypač apie jų papročius ir socialinio elgesio. Jeigu jūs einate į Prancūziją be mokymosi ką nors ne visi apie Prancūzijos žmonių įvyks porą dalykų. Jūs negalite suprasti, kodėl tam tikri dalykai vyksta, ir manyti, kad prancūzai yra grubus jums. (Tik kodėl nebus, kad padavėjas atneš mums mūsų čekį, šaukė garsiai?). Ir jie bus apsvarstyti jūsų elgesys grubus, ir atitinkamai elgtis. Jūs matote, kur tai vyksta, tiesa?

Tačiau yra daug mažų dalykų, kuriuos galite padaryti. Pavyzdžiui, kiekvienas pokalbis ir bet susitikimas, ar tai verslo ar tiesiog pirkti BAGUETTE į duonos prasideda “Bonjour”. Nesijaudinkite, jei pokalbis neturi eiti toliau; Turėsite padarė pastangų ir Prancūzijos bus dėkingi.

Ne Mokymai Apie prancūzų kalba

Jūs neturite kalbėti užsieniečiams jūsų šalyje jų kalba ar ne? Ar ne? Nesitikėkite, kad Prancūzijos padaryti tai už jus. Jie tikriausiai nebus, ir neturėtų. Jūs pamatysite, kad net jei Prancūzijos daryti kalbėti angliškai, jie gali ne, bet todėl, kad jie jaučiasi nekalbus, arba jis tiesiog gali būti, kad, kaip jūs, jie jaučiasi drovūs bando savo anglų kalbos iš. Jeigu jūs einate off sumuštas kelias, jūs pastebėsite, kad daugelis prancūzų turi labai ribotą anglų kalbos žinias (jei ne visi).

Jums nereikia mokytis daug, bet jūs tikrai turėtų išmokti pagrindai. Jūs taip pat turėtumėte pasiimti prancūzų-anglų žodyną arba elektroniniu vertėju, kad esate pasirengę kalbėti su prancūzų kalba.

Ne Mokymai Apie Prancūzijos Tvarkaraštis

Taigi jūs norite pirkti, sightsee ir skonis Fab maistą, o jūs esate atostogų Prancūzijoje? Štai dalykas. Laikas tai negerai, ir jums gali baigtis išmestas iš visų tų dalykų. Labai erzina. Yra ritmas Prancūzijos grafiką, ir jūs tikrai turėtų žinoti, kad prieš jums aplankyti. Tokiu būdu, jūs galite planuoti savo dienas Prancūzijoje tinkamai ir nepraleisti dalykas.

Pavyzdžiui, mažų miestelių ir kaimų (nors ne miestuose), visų parduotuvių ir įmonių, įskaitant bankus, netoli mažiausiai 2 valandas pietums. Atokiose vietovėse, tai gali būti nuo 1 val iki 4 val. Į pietus, žmonės keltis ir parduotuvių ir atvirose rinkose anksti (rinkas nuo maždaug 7 val), todėl jiems reikia siesta. Priprasti prie ritmo; tai daug lengviau ir atsipalaiduoti.

Išleidžia daugiau eurų nei turite

Yra daugybė mažų sprendimų, gali reikšti savo atostogų išlaidas du kartus, ką ji turėtų, o gal net daugiau. Kas dar geriau yra jūs neturite paaukoti savo atostogų kokybę išsaugoti keletą eurų. Pavyzdžiui, ar žinote, tai tikriausiai geriau gauti jūsų eurų Prancūzijoje iš bankomato, nei ji yra pasikeisti savo valiutą prieš išvykdami?

Tačiau atkreipti dėmesį į kitų smulkių dalykų. Tai daug brangiau užsisakyti kavos sėdi prie stalo arba ant pat šaligatvio terasa. Bet tam bare ir ešerių ant baro taburetės, ar mokėti, kad paslėptų “Žmonės žiūri mokesčių. Bet padavėjai nebus pabandyti judėti jums, jei yra šiek tiek kavos liko tos taurės.

Ne Kelionės viešuoju transportu

Negalima klijuoti imtis taksi (kurie yra brangūs Prancūzija), arba ekskursijos (kurie gali būti brangus ir nepatikimas). Vietoj to, pabandykite keliauti traukiniu Prancūzijoje; traukiniai yra patogūs, patikimi ir jus visur. Tai dažnai pigiau nusipirkti traukinio bilietą Prancūzijoje, todėl jūs galite staiga nuspręsite eiti kažkur dėl užgaidos, be to jums kainuos rankos ir kojos.

Autobusai taip pat yra didelė vertybė. Be Provence-Alpes-Cote d’Azur, pavyzdžiui, tai kainuoja tik 2 € eiti bet kur šiame regione, ir tai didžiulis vieta.

Ir dauguma miestų dabar turi tramvajų, kad po pagrindinių kelių. Jie taip pat labai pigūs.

Ne Užsakymo viešbučiuose mažesni ir nakvynė ir pusryčiai

Ar ne tik eiti lengva galimybe tarptautinės grandinės viešbutis, kad bus labai brangu ir turbūt beasmenė. Vietoj pabandyti kai kurių mažesnių viešbučių, ypač Logis viešbučių, kurie yra visur Prancūzijoje. Arba kodėl gi ne eiti į lovą ir pusryčius? Daugelis savininkų, ypač populiariausių turistinių vietovių, kalbėti angliškai. Kai kurie taip pat siūlome vakarienę, kuri yra visada daug geriau vertę nei restorane ar viešbutyje, ir apima vyno. Jūs visi sėdėti prie bendruomeninio stalo (dažnai su kitais angliškai kalbančių svečių), todėl galite gauti puikių patarimų apie vietinio, ką pamatyti, ir tt

Mėgautis savo atostogas!

Gydyti Prancūziją, jūs bet užsienio šalis jūs nuspręsite eiti; būti mandagūs, smalsu ir įdomu, ir jūs turite Pasakų laiką.