Versalio rūmai ir sodai: Complete Guide

Posted on

Prancūzijos Dauguma prabangus “Chateau Turi įspūdingi Royal istorija

Versalio rūmai ir sodai: Complete Guide

Žodis “Versalio” pakuočių gerą dozę mistika: net jei jūs nežinote daug apie legendinį Prancūzijos pilyje, jos pavadinimas vien linkęs įsivaizduoti vaizdus Karaliaus iškilme, galios ir gausumas dauguma žmonių protuose.

Tai viskas labai geros priežasties: rūmai ir sodai, daugiausia sukurta pagal karaliaus Liudviko XIV pabaigoje 17 amžiuje, yra tarp labiausiai pasaulyje ekstravagantiškas ir atstovauti feat Prancūzijos architektūros ir kraštovaizdžio. Nenuostabu, ji buvo pavadinta UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Kaip paskutinio karaliaus ir karalienės Prancūzijos namuose,  Versalis  taip pat simbolizuoja Prancūzijos karališkosios dekadansą aukštį, o šalies audringas, ilgaamžė perėjimą nuo monarchijos į Respublikoje.

Įsikūręs mažiau nei per valandą nuo Paryžiaus centro traukiniu ar automobiliu, Chateau ir sodai pritraukti apie 6 milijonus lankytojų kas šarvuotuose ateina tik už Eifelio bokštą, kaip vieną iš Prancūzijos populiariausių pramogų. Tai ypač idiliškas šiltesniais mėnesiais, kai sodrus, atviri sodai, fontanai ir statulos reiškia, kad jūs galite praleisti nemažai laiko už pasivaikščioti, iškyloms ir parengti ” Muzikos vanduo” šou .

Nesvarbu, ar esate pirmą kartą lankytojas ieško praktinės informacijos apie savo būsimą kelionę į rūmus, ar norite kasti šiek tiek giliau į Versalio “nepakartojamą istoriją ir pamatyti Svarbiausi iš Chateau, slinkite žemyn daug daugiau.

Ką pamatyti ne Versalio: apžvalga


Ypač dėl pirmos kelionės į rūmus ir sodai, lankytojai dažnai jaučiasi pasimetęs tuo didumas: ką pamatyti ir nuveikti prioritetas, ir ką galima palikti prie antro apsilankymo žemyn linija?

Eteriniai ką pamatyti ir padaryti tam Pirmojo apsilankymo

Pirma, kai nusipirksite bilietą ir perkami nemokamą audiogidą prie pagrindinio įėjimo, ištirti pagrindinius rūmus . Leiskite dvi tris valandas visiškai ištirti rūmus, ar sutelkti dėmesį į keletą iš daugiau žinomų kamerose per valandą ar dvi.

Susideda iš svaiginančio 2300 kambariai, klesti Chateau apima renginiai, pavyzdžiui, apsvaiginimo salėje, veidrodžių elektroreguliavimas, karaliaus apartamentai ir Royal miegamajame, Royal Operahouse, Marie-Antuanetė miegamieji, ir kovose galerijoje.

Sodai, fontanai ir skulptūros

Ypač, jei jūs lankotės pavasarį, vasarą ar ankstyvą rudenį, ilgas pasivaikščiojimas per įmantriais formalių sodai suprojektuotas garsaus kraštovaizdžio architekto André Le Notre yra tvarkingi.

Daugybė įmantrių fontanai ir skulptūros padengti pagrindą aplink Versalio ir yra verta žavėtis išsamiai. Apsvarstykite užsisakyti bilietą vakare rodo featuring muziką ir iliuminacijos aplink fontanus / skulptūrų sodas.

Didžioji ir “Petit Trianon” 

Jei jūs turite visą dieną pašvęsti tyrinėti platų dvare Versalyje, apsvarstyti pamatyti Didįjį ir Petit Trianon ir atsiplėšti nuo turistų minios. Šie intymesnis ketvirtadaliai buvo pastatytas Prancūzijos monarchai pabėgti sambrūzdį ir politines intrigas Palace gyvenime – ir pareikšti savo mėgėjus, žinoma. Rafinuotas architektūra yra žinomas, taip pat – ir ten net tyliai, angliško stiliaus sodas ant Trianon turtas žemę.

Karalienės Hamletas 

Paskutinis, bet ne mažiau svarbu, tai žavinga Nook ant turtas buvo Marie-Antoinette pageidaujamą vietą (išskyrus Le Petit Trianon) išeiti, ir (skandalingai) žaisti paprastą valstiečių gyvenimą. Tai žavus, Bukolisks ir miglotai “Disney esque – bet verta valandą ar panašiai.

Kaip ten, bilietai ir kitos Praktinė informacija

Kaip rasti: Traukiniai ir autobusai 

Paprasčiausias būdas patekti į Versalio nuo Paryžiaus centro yra imtis RER (priemiestinių traukinių) linija C į “Chateau de Versailles-Rive Gauche stoties, tada sekite ženklus į rūmus įėjimo (10 minučių pėsčiomis).

Lankytojams riboto mobilumo, atsižvelgiant autobuse gali būti geresnis pasirinkimas. Versalio Express uostą mikroautobusu veikia nuo Eifelio bokšto iki rūmuose, ir tęsiasi nuo antradienio iki sekmadienio.

Kita vertus, miesto autobusas linija 171 veikia kasdien nuo šalia Pont de sevres metro stoties (linija 9) ir lašai lankytojų arti Palace įėjimo. Kelionė trunka tik apie 30 minučių.

Darbo valandos

Rūmai ir sodai yra atvira ištisus metus , tačiau tai reikia žinoti, kad yra aukšto sezono ir ne sezono val. Žemiau yra aukštos sezono atidarymas kartus; matyti šį puslapį dėl informacijos apie sezono (lapkričio 1 iki kovo 31 dienos).

Nuo balandžio 1 d iki spalio 31 d, pagrindinis rūmai yra  atvira nuo antradienio iki sekmadienio, nuo 9:00 iki 6:30 (nedirba pirmadieniais ir gegužės 1 d). Paskutinis bilietai parduodami 5:50 pm ir paskutinis įėjimas 6:00 pm

Iš Trianon turtas yra atvira metu tomis pačiomis dienomis, nuo 12:00 val iki 6:30 val Paskutinis įėjimas 6:00 pm

Sodai yra atvira kasdien nuo 8:00 iki 8:30 pm, įskaitant pirmadieniais. Atskiras bilietas vien soduose galima įsigyti.

prieigos taškai 

Dėl įėjimo į pagrindinį rūmuose, galva į pagrindinį kiemą. Jei jau turite atspausdintą arba el-bilietą arba yra tinkami įvežti, galva tiesiai į įėjimo A; kitaip, pereikite prie bilietų kasos, esančio kairėje pusėje kieme.

Speciali prieiga kelias lankytojams riboto mobilumo yra netoli pagrindinių vartų. Vadovas šunys leidžiami patalpose su įrodymu identifikuoti.

Norėdami prisijungti prie Didžiosios, arba Petit Trianon, sekite ženklus iš pagrindinio įėjimo; yra atskiras bilietas biuro lankytojams, kurie tik nori aplankyti Trianon turtas arba pradėti savo apsilankymą ten.

Bilietai ir taikomos nuolaidos 

Dėl dabartinės sąrašą bilietų kainas ir kaip juos gauti, pamatyti šį puslapį oficialiame tinklalapyje . Perkant bilietus internetu yra labai rekomenduojama, kad būtų išvengta laukia ilgas eilutes.

Nuolaidos / sumažinta kaina, bilietai suteikiamos studentams, žmonėms su judėjimo negalia ir jų vadovus. Įėjimas nemokamas visiems lankytojams iki 18 metų amžiaus ir Europos Sąjungos piliečiams pagal 26 metų amžiaus.

Ekskursijos, Audioguides & Laikinosios  Eksponatai

Ekskursijos PREZIDENTĖS priežasčių ir sodai siūlomi pasirinktomis dienomis už asmenų ir grupių. Žiūrėti šį puslapį Visą sąrašą turus ir dabartinėmis kainomis, taip pat informaciją apie tai, kaip užsisakyti.

Garso vadovai yra nemokama visiems lankytojams ir galima gauti į pagrindinį įvažiavimo į rūmus, taip pat Žemutinės galerijoje šalia ponios “apartamentams.

Laikinosios parodos ir muzikos šou Versalio suteikti lankytojams su kasimo šiek tiek giliau tikslesnį pažvelgti į istoriją, meno kūrinių interesų ir žmonių pastabos aplink rūmus. Į “Muzikos Vandenys” šou yra labai populiarus vasarą.

Kitos Įranga 

Lankytojo įrenginiai Versalio nemokamas wi-fi, dovanų parduotuvės, daugybė  kavinių ir restoranų , į kairę bagažą ir kūdikių keičiasi stočių ir informaciniai stendai.

Salė Veidrodžiai: rūmai garsiausių kambarys

Nėra apsilankymas Versalio būtų visiškai be vizito į žavus, jei tiesa, o įmantrus, salė veidrodžiai.  Sukurta įkūnyti maitinimo, pompastiką ir eleganciją Prancūzijos monarchijos ir jos didelę karinę meistriškumą, 73 metrų galerija – kuris neseniai buvo restauruotas į savo buvusios šlovės – funkcijos 373 veidrodžiai esančius aplink 17 arkų. Pasibaigus galerijos statybos laikais, veidrodžiai šio kalibro buvo prabangūs daiktai prieinami tik pasirinkti kelis. Le Brun anketa skliautinis riba puošia 30 tapybos darbų, iliustruojančių karinį meistriškumą ir sėkmę Prancūzijoje.

Ilgai galerija ilgą laiką buvo naudojamas gauti garbingi ir pareigūnams, ir surengti oficialius renginius, pavyzdžiui, kamuoliukus ir karališkųjų vestuvių. Taip pat buvo kambaryje, kur buvo pasirašyta Versalio sutartis 1919, ženklinimas oficialią galą I pasaulinio karo

Įsitikinkite, kad pamatyti gretimų ir įspūdingas, kambarius, tokių kaip Karo kambarį ir Taikos kambarį.

Karaliaus Apartamentai Royal miegamajame

Kitas per pagrindinio rūmuose Versalyje sienos akcentas yra King apartamentuose “ir” Royal miegamieji. Intymesnis nei Karaliaus valstybės Butai , kurie buvo naudojami daugiausia oficialių funkcijų ir yra atitinkamai dosniam, šie apartamentai pasiūlyti šiek tiek daugiau žvilgsnis į kasdienybę karaliaus Liudviko XIV.

Kambarys žinomas kaip buliaus akis prieškambaris veda tiesiai ant Veidrodžiai salėje ir karalienė apartamentuose; o Royal lentelė prieškambaris buvo Karaliaus Saulė pageidaujamą vieta visuomenės valgomasis.

Karaliaus miegamajame, tuo tarpu, yra didžiulis kambarys, kuris jungia trijose vietose prie Veidrodžiai salėje. Karalius Liudvikas XIV atliekamas įmantrus “atsibunda” ir “einant miegoti” ceremonijas čia ir mirė kambario 1715, po karaliaus, kuris truko 72 metų.

Sodai, fontanai ir Statulos: Svarbiausi pamatyti

Po apsilankymo pagrindinę rūmai, galva ne į plačius ir spalvingas sodai. Planuojama ir dizainas Le Notre, sodai atstovauti Renesanso laikų harmonija ir simetrijos aukščio, su savo Paiešką suformuotų krūmai, gėlynai ir medžiai. Dešimtys veislių gėlių ir medžių gausu turtas, su milžiniškais fontanai ir skulptūros pridedant prie ramus Karališkosios privilegijas atmosferą, kuri paplitusi visame.

pagrindinės vietos 

Sodai yra labai plati, todėl daugiausia dėmesio savo vizitą yra gera idėja, jei jūs neturite visą rytą arba popietę ramiai tyrinėti juos.

Į ” Grande” perspektyva “(Didžioji perspektyva) per soduose galima pamatyti iš vidaus rūmų ir Veidrodžiai salėje: žvelgdamas virš centrinės” Vandens parteryje “suteikia galimybę dech rytų-vakarų perspektyvos per didžiulius sodus – grakštus, simetriškas tarpas tarp žalumos, dideli vandens baseinai, fontanai ir statulų. Kelias nuo “Grande perspektyvos” pėsčiomis eina praėjusių Leto anketa puošnus fontanas ir parteryje, iki vandens kanalą.

Aplink rūmus bazę yra du kiti pagrindiniai keliai arba “gėlynai”, kurie abu gali būti žiūrima iš vandens parteryje: Šiaurės ir Pietų gėlynai . Šiaurės skyrius “pristatė” dviejų iškilių bronzos statula iš 1688, “Mėsmalės” ir “Modest” Venera “. Didelis apskrito baseinas padalina erdvę. Persikėlimas į šiaurę, imtis spalvingas Pyramid fontanas, sukurta Charles Le Brun, ir featuring įmantrius statulos, vaizduojančios delfinai, vėžių ir Triton®.

Tuo tarpu Pietų Parterre (taip pat vadinama gėlynus) yra “saugojo” du bronzos sfinksų pridėtinės 1685 (jie buvo anksčiau kitoje vietoje dėl turto). Nuo baliustrada, galite imtis spalvingas perspektyvų per sodrus oranžerija.

Leto anketa Parterre  yra neabejotinai vienas iš gražiausių dėmės ant Versalio turtą. Šis didžiulis, minimalistinis sodas, kurį užsakė Liudvikas XIV ir pastatytas 1660s, rodo off Le Notre dovana darniam formų kraštovaizdžio, su savo paprasta dar vizualiai stabdymo “curl” ir “gerbėjų” formų. Įspūdingos centrinis fontanas su alegorinių skulptūros įkvėpė Ovidijus anketa mitinių pasakojimų iš metamorfozės.

Grand Trianon & Petit Trianon “

Užsakė Sun King (Liudviko XIV), kaip alternatyvios gyvenamosios vietos dėl turtas – vieną, kad būtų suteikti jam šiek tiek išsigelbėjimas nuo streso ir politikoje mandagus gyvenimas – Trianon turtas yra vienas iš labiausiai prabangus, Intymi ir elegantiškas vietose Versalyje. Daugelis turistų visiškai nepaisyti ją, todėl tyliau, mažiau perkrautas vieta ištirti ant turto.

Grand Trianon , Italijos įkvėpė rūmai featuring rožinė marmuro, puošnios arkos ir sodrus sodai, kurie jaučiasi labiau intymus nei gretutines pagrindinę rūmus, buvo vieta, kur karalius pasitraukė siekti savo romaną su savo meiluže, Mme de Montespan.

Petit Trianon “, tuo tarpu, buvo priimtiniausia vieta karalienė Marie-Antoinette išeiti į pensiją, kartu su savo Bukolisks” Hamletas “.

Karalienės Hamletas: Marie-Antoinette anketa “Valstiečių Kaimas”

Vienas iš quirkiest vietose ant turtas yra šis jaukus šventovė skirta Marie-Antoinette, dar kartą kaip vieta trauktis iš mandagus gyvenimo stresų. Nuo 1777, karalienė įsakė iš Trianon turto perprojektavimo; ji pirmiausia turi Anglų sodai pastatytas kontrastuoja su visiška racionalizmo ir pompastika esamų sodų Versalyje. Tada ji užsakė “Hamletas”, kurią sudaro dirbtiniais kaimas – atstovauti, ko gero, Paguodos įprastumą iš nekilmingas gyvenimas – ir dirbtinis ežeras. Kai, Hamletas atstovauja nelemtą Karalienės tendenciją Liesti, sentymenty valstiečių gyvenimą be pripažindamas savo dalykų kančias; kitiems, tai pavyzdys jai drovus pobūdį ir nepatinkančią mandagus gyvenime, su visais jos sąstingis ir poreikius.

Šiandien, įvairių ūkiuose laikomi gyvūnai ne šventyklą dėl kaimelis, todėl maloni vieta pasivaikščioti su mažais lankytojų pirma.

Svarbiausios datos ir istoriniai faktai: apakinti ir tamsiai Praėję

Versalio gali būti sakė atstovauti tiek zenitą ir Prancūzijos monarchijos žlugimą. Pirma įsteigta kaip medžioklės nameliu karaliaus Louis XIII, buvo įvežtos į visą savo šlovę karaliaus Liudviko XIV – taip pat žinomas kaip Karaliaus Saulė, nes spinduliavimo ir visagalė būdas, kuriuo mylimasis monarchas nutarė Prancūziją. Būtų naudojamas kaip simbolinę ir faktinio centre absoliutizmo monarchijos per Liudviko XVI laikais, prieš Prancūzijos revoliucija nuvertė jį ir konfiskavo Versailles pradžioje 1790 metais. Štai keletas pagrindinių datos ir faktai:

1623-1624: Jauna princas, kuris vėliau bus pavadinta karaliaus Liudviko XIII nustato Versailles kaip medžioklės namelį, Dellamorte su savo grožiu ir gausiai žaidimą. Jis pradėjo statyti rūmuose dėl to, nuo 1631, ir jis buvo baigtas 1634 m.

1661: Jauna karalius Liudvikas XIV, norintiems sustiprinti karaliaus valdžią Versalio ir išstumti ją iš savo tradicinės sėdynės Paryžiuje, įsipareigoja ambicingą statybą, kad būtų tęsiama iki savo gyvenimo pabaigos. Rūmai ir sodai, kad mes matome šiandien daugiausia Jo vizija ir atkaklumo rezultatai; Jis ypač pasamdė puikus kraštovaizdžio architektas André Le Notre pastoti rūmų dosniam sodai, fontanai ir statulų.

Entuziastingas globėjas meno, kultūros ir muzikos, Versalis klestėjo po saule karaliaus ne tik Prancūzijos karališkosios galios sėdynės, bet ir kaip puikus menininkų, tokių kaip dramaturgas Moljeras vietą ateiti pristatyti savo darbą į teismą.

1715:  Po Liudviko XIV mirties, Versalis laikinai atsisakė, kaip jo sūnus Liudvikas XV, užima sostą atgal į Paryžių. Karalius grįš į Versalio 1722, o pagal savo karaliavimo, dvaras buvo sukurtas dar; Karališkasis operos teatras buvo ypač baigtas per šį laikotarpį. Pasikėsino buvo Damien ant 1757 King; Šis laikotarpis taip pat yra vertas dėmesio dėl vaikų Prodigy pavadintas Wolfgang Amadeus Mozart scenos čia.

1770 : Ateitis karalius Liudvikas XVI, kuris gimė ne Versalio weds Austrijos Erchercogiene Marie-Antoinette Royal Opera House dėl turto. Jie yra 15 ir 14 metų, atitinkamai, tuo jų santuokos metu. Princas švenčia savo karūnavimo kaip Louis XVI 1775.

1789: Be Prancūzijos revoliucijos šilumos, Liudvikas XVI, Marie-Antoinette ir jų vaikai yra priversti palikti Versalio į Paryžių, kur jie dethroned (1791), o vėliau atliekamiems giljotina dėl Place de la Concorde 1793 m.

19-ojo amžiaus:  nebėra karališkosios arba imperinės galios sėdynė – Napoleonas Aš pasirinkau ne karaliauti nuo Versalio – “Estate patenka daug srauto laikotarpį, galiausiai tampa karališkoji muziejus po restauravimo monarchijos.

1919: Liūdnai Versalio taika, baigiant I pasaulinio karo, bet, be abejonės, sodinti sėklas kitą “Didžiojo karo” Europoje, yra pasirašyta čia.