Vidieť Eiffelovu vežu s deťmi

Posted on

Eiffelova veža fakty a vlastnosti pre návštevníkov - Ako čo najlepšie využiť vašej návštevyAk navštívite Paríž s deťmi, môžu trvať na tom, že musíte vidieť Eiffelovku ako prvý.

A to by bolo správne.

Eiffelova veža -v francúzštine, La Tour Eiffel, vyhlásil Toor ee-Fell -je oveľa nádherný kus architektúry, než nejaké obrázky oznámiť: masívna, ale vzdušný. Skúste navštíviť Eiffelovku počas dňa a tiež urobiť nočné návštevu príliš: Veža je otvorená neskoro, často až do polnoci, a je to nádherný zážitok, svietia v tme s tisíckami svetlami.

Eiffelova veža je tiež fascinujúce histórii, vrátane stint ako rozhlasový vysielač v priebehu prvej svetovej vojny nájdete informácie zobrazí na rôznych platformách na Eiffelovej veži: dostatok času počas vašej návštevy sa zoznámili s touto pamiatkou ktorý, mimochodom , bol veľa kritizovaný za jeho raných rokoch.

základňa

Základom Eiffelovej veže zahŕňa širokú oblasť, pri stánkoch vstupeniek na niekoľkých rohov. Skontrolujte, či okolo seba a zistiť, ktorý z nich má najkratšia line-up.

Veľa ľudí bude frézovanie okolo pod vežou, a niektoré budú usilovne snaží predať suveníry. Ak si nie ste záujem, nedávajú sebemenší povzbudenie: dokonca s úsmevom “Nemyslím si, že to” je výzvou pre ďalší dialóg.

Na druhú stranu, možno budete chcieť kúpiť. Všeobecne platí, že ceny budú veľmi nahustený, ale budú rýchlo klesať s vyjednávaním, My dospelí sa môžu obrátiť naše nosy na turistických somarín, ale mnohé deti naozaj poklad ich malé upomienkové predmety.

Výhľad na Paríž

Akonáhle ste dosiahli hornej plošiny veže, môžete chodiť okolo a obdivovať výhľad, s mestom Paríža pri nohách. Nájdete aj vonkajšie (prípadne veterné) ochodza a vnútorný priestor rovnako. Strategicky umiestnené fotky poukázať na pamiatky, ktoré vidíte, oveľa nižšie.

Nezabudnite vziať výťahu až do najvyššej úrovni aspoň raz.

Place du Trocadero ako je zrejmé z Eiffelovej veže

The Place du Trocadero je skvelým miestom pre zobrazenie na Eiffelovu vežu, a je predovšetkým zábava v letných nocí: môžete vidieť africké tanečnice, okrem istými pozorovanie milovníkov parížskych a osvetlené-up veža.

Eiffelova Tower– fun

Eiffelova veža je hravý miesto k návšteve. V mnohých miestach nájdete značky s zvedavých či zábavné fakty o veže histórii. Návštevníci sa zoznámia, napríklad, že Eiffelova veža slúžila ako rozhlasové veže v priebehu 1. svetovej vojny. Dáva zmysel!