Vidieť Múmia a kostier v Taliansku

Posted on

Vidieť Múmia a kostier v Taliansku

Taliansko má rad katakomb, kde sa nachádzajú kosti mŕtvych, ale vedeli ste, že Taliansko má tiež múmie? Stredné Taliansko a Sicília majú múmie exponáty, ktoré sú otvorené pre verejnosť zo strany vedenej návštevy, často v kostoloch. Tieto múmie boli prírodne konzervované a displeja môže byť hrozný pohľad, a tak sme sa všeobecne neodporúčame pre malé deti. Zatiaľ čo väčšina kresťanské katakomby, najmä tie najznámejšie v Ríme, už dlho mal ich kosti odstránené z verejného názoru, stále existuje niekoľko dobre aj menej známe miesta vidieť ohromujúci displeja a nespočet lebiek a kostí.

Poznámka: V takmer každom prípade tieto cintoríny, katakomby, kaplnka, a komory sú kostoly. Aj keď sa môže odvolať k pocitu hostí na hrozný, je to stále nutné byť úctivý keď ich prezeranie. Fotografie sú všeobecne zakázané, aby sa záležitosťou dodržiavanie, nesnažte sa plížiť selfie s kostrou.

Kam ísť vidieť talianskej Múmia a kostry:

  • Church of the Dead, Urbania múmie Cintorín : Church of the Dead, Chiesa dei Mort , je malý kostol v mestečku Le Marche Urbania, ktorý drží zaujímavý a ľahko morbídne displej. Múmií cintorín Cimitero delle mummie , je v malej kaplnke. Sprievodca vás zavedie do kaplnky a povie vám o múmií na displeji. Získať hosťujúci podrobnosti Urbania múmie cintorína .
  • Ferentillo Múmia múzeum : Malý mesto Ferentillo v južnej Umbria má zaujímavé prekvapenia pod kostole Santo Stefano. Telá pochovaná tam boli zachované vzácne microfungus ktorý napadol mŕtvoly a zmenil ich na múmie. Niektoré z najlepšie zachovaných múmií sú na displeji v čom je teraz múmie múzeum v spodnej časti kostola.
  • Katakomby kapucínov : V Palerme na Sicílii, v Catacombe dei Cappuccini obsahujú mumifikovaných tiel, mnoho v dobrej kondícii, že stále vyzerajú ako živé. Tieto orgány boli mumifikované o konzervačné látky nájdené v katakombách. Získať návšteve informácie a podrobnosti v katakombách na Sicílii.
  • Kostry a Katakomby v Taliansku : kostry sa nachádzajú v katakombách na niekoľkých miestach v Taliansku. Bludisko podzemných tunelov boli používané na pochovávanie tisícov tiel a niektoré z nich sú otvorené pre výlety alebo návštevy. Rím má jedny z najlepších katakomb, aj keď vo väčšine prípadov katakomby správcovi odstránili pozostatky zosnulých pred zrakmi verejnosti. Napriek tomu je zaujímavé vidieť tieto podzemné cintoríny a dozvedieť sa o ich kontexte ako raných miestach kresťanskej bohoslužby. Viac sa dočítate v našom sprievodcovi k Rímske katakomby. Všimnite si, že vo všetkých katakombách Rím, návštevy sú podľa prehliadky – s míle tunelov zostupne niekoľko úrovní podzemné, nechcete riskovať, že sa stratí bez sprievodcu!
  • Kapucínsky Crypt a Múzeum:  V Ríme, najznámejší kostry postávať – doslova – na múzeum a krypte Kapucínskej , na Via Veneto. Odtiaľ tisíce kapucínov bratia sú pochovaní v nadzemnej cintorín, ich kosti a lebky usporiadané ako nástenné výzdoby a dokonca aj lustre. Je to zvláštne miesto na skúsenosti, ale aj prekvapivo reflexné a pohybu.
  • Strašidelné miesta v Ríme : Rím má niekoľko miest, kde môžete vidieť strašidelné atrakcie, vrátane častí tela svätcov a ďalších nezvyčajných pozostatkov v rímskych kostolov.
  • Etruské hrobky v Taliansku: Ak dávate prednosť vidieť hroby bez tiel, existuje mnoho prežívajúce etruské hrobky (pre-Roman) v strednom Taliansku. Jeden z najlepších miest k videniu maľované etruské hrobky je v meste Northern Lazio Tarquinia, kde je to tiež dobrý archeologické múzeum.